Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Benim de iyi değil cnm. 68 leri bile görüyorum
Hadiya tüh toparlanmaliyiz acilen
Onceki kilo: 60.4
Bugun: 60.0
Fark: -400 gram
Tebrikler
Kusura bakmayın yeni üyeyimde bir türlü cvp yazamadım yanlış yerlere yazdım hep nasıl katılıcam peki canım lütfen bilgi verir misin noluuur
Yarismalar aktif degl malesef, biz motive olma amacli kilo bildirimi yapiyoruz burda istersen menü yazip kilo bildirebillirsin sende

Kusura bakmayın yeni üyeyimde bir türlü cvp yazamadım yanlış yerlere yazdım hep nasıl katılıcam peki canım lütfen bilgi verir misin noluuur
Yok cnm ne kusuru
Özelden yazmışsın cvp yazdım.
Günlük yediğini, ne içtiğini, ne kadar spor yaptığını ve suyunu yazmayla başlayalım.

Bende baslicam çok kötü olmuş vücudum. Aynaya bakamıyorum göbeğim fena

Canım benim ben hiç birşey bilmiyorum menüyü nerden indiricem
Menü indirmiyoruz sen kendi başına yada diyetisyen menüsüyle, yada nasıl zayıflamayı planliyorsan öyle uyabilirsin.
Yani günlük ne yiyip ictiysen yaz,burada hep beraber neyin fazla neyin eksik olduğunu arkadaşlar yorumluyor.

155 boyum 72 l 155 boyum 72 kilom 15 kilo fazlam var bide bilmiyorum hurma diyeti uygulamayı düşünüyorum bide hiç spor yapamıyorum 3 ve 2 yaşında 2 çocuğum var spora zaman ayıramıyorum peki senin bana tavsiye edebilecek bir yöntemin varmı sen nasıl zayıflıyorsun

Canım ben protein ağırlıklı beslenince zayifliyorum. Diyet menüm falan yok. Buraya yazıyorum fazla olunca sağolsun arkadaşlar uyarıyor öyle düzelterek devam ediyorum.
Sporu bende yapamıyorum arada fırsat bulsam yürüyüşe cikiyorum.
Evde Leslie programı indirip yapabilirsin. Arkadaşlar zumba falan da yapıyorlardi.

Hmm anladım cnm çok teşekkür ederim çok ilgilendin takip edicem seni haberleşelim yine

Bende aldim basimi gidiyorm bugnuk yemin ettim cikolata yemiycem diyeyoksa durduramadm kendimi bayramda illaki yerm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…