93/3 asker yolu bekleyenler

Selam canim.
Eger ailesi 15gun sonra tanismaya gelicekse bnce soylemen icn erken degil.geliyolarsa soylyceksin mantikli olan bu

Selam canim.
Eger ailesi 15gun sonra tanismaya gelicekse bnce soylemen icn erken degil.geliyolarsa soylyceksin mantikli olan bu

ama once babamdan ızın almam gerekır,senınle tanıstırmak ıstıyorum musade edıyor musun gıbı,,
sımdı zaten sen planını yapmıssın dıyecek dıye korkuyorum
annesıyle tanıstırmayacagım sadece kendısını tanısın eger ısterse annesını de tanımak kendı soylesın ıstıyorum
amrıvakı gıbı olursa cok kızar

Tatlım bence hayatında birinin olduğunu söylemen için erken değil. Bunu söylersin önce birkaç gün hazmetmesini beklersin daha sonra da eğer müsaden olursa tanışmaya gelmek istiyor hem sen de görmüş olursun için rahat etsin dersin. Bence böyle dersen sıkıntı olmaz, yanlış hatırlamıyorsam okulundan da mezunsun bu sene, belli bir yaşa geldin sonuçta. Hoop evleniyorum ben desen hemen işini oturt önce diyebilir ama tanışmaktan zarar gelmez diye düşünüyorum

Dedigin gibi İznin olrsa tanistirmak istiyorm gbisinden konus o zmn musadesini almis olursun zaten babanin.emri vaki olarakta algilamis olmaz.babana bu konuyu anlatirkende 15gun snra tanismaya gelceklerini sylemeyip izni verdikten snra tarihi ayarlamis gbi yaparsin ki bna sormadan ztn plan yapmislar gbi dusnmesn baban.

herkes bu tanısma olunca ısler hızlanacak karsı taraf baskı yapacak hemen evlenıp gıdeceksın dıye dusunuyor
babam sert bı adamdır,annem yanasmıyor o yuzden soylemeye,
kendım de konuya nasıl gırerım bılmıyorum
hıc de sormuyor kı var mı bırılerı dıye...

Gerçekten unutuluyor mu ya ? :44:
Gelecek tamam da ben şu, zor bir seneyi unutabilecekmişim gibi düşünemiyorum hiç

Valla bu kdr ozlem hasret sknti cek gozyasi dokk.snra hoppp gelsinn ve hersey normale donmeye baslasn.bgn geleli 1hafta oldu.ne kdr cabuk olms beklerken hic bu kdr cabuk olms demiyoduk.
Cocuk askerligi agzina almiyoo dgru duzgunn.dun teskeresini gosterdi.11.5 ay karsilignda bir kagit parcasi.sn o kdr bekle karsilignda bu kagit mi diye dusunuyo insan.
Alisveris yapip sivil hayata dondu iyice.btn askerlige ait anilari bi kutuya koyup kapadimm.

zaten bı acılabılsem gerısı dogaclama gelısır belkı ama
ben sımdı ne dıyeyeım baba bı otur bak ne dıyecegım sana mı dıyım,
aklından bıl gecırmıyor adam ya,tursumu mu kuracak ınsan bı sormaz mı var mı bırı dıye,,

Herkesten ziyade sizin de ne istediğiniz önemli aslında. Planınız ne, ne zaman öncelikle resmi bir adım atılsın, sonrasında da evlenelim istiyorsunuz mesela ??

Gelsin ben de aynısını yapıcam Küb.
Kutuyu da baya baya dolapların üstüne falan kaldırıcam ki görmeyeyim unutayım bir an evvel

Babalar genelde sormas.bnm babamda hc byle bisi sormaz bana.annem soyledi emreyi.
Babani sn daha iyi taniyosn.annende nasil konuyu acabilcegin konusunda fikir verir sana.baba snle bisi konusmak istiyorm diye basla gorustugum yada konustugum biri var nasil dile getireceksen bnu.babanin verdigi tepkiye gore ztn devami gelir

Gelsin ben de aynısını yapıcam Küb.
Kutuyu da baya baya dolapların üstüne falan kaldırıcam ki görmeyeyim unutayım bir an evvel

Emreye gostermek icin acarim
Kutuyu heralde.onun haricinde acip bakacak bisi ykk:)
Evlendigimizde ilerki yillarda belki acip bakabilirz hey gidi gunler diye yaad edebiliriz:))

HUNİ CUMHURİYETİ ŞAFAK PANOSU
​

:92: 01.AĞUSTOS.2014:92:

TEZKERELERİNİ ALAN HUNİLİLER

... seros08 ... ->>> BİLECİK(MERKEZ) / TOKAT(MERKEZ)

... Snt55 ... ->>> BURDUR(MERKEZ) / AĞRI(MERKEZ)

... seymasklgn ... ->>> KÜTAHYA(MERKEZ) / İZMİR(GÜZELYALI)

... zeytinagaci ... ->>> HATAY(SERİNYOL) / DENİZLİ(ÇAMELİ)

... ARAZIM ... ->>> İZMİR(SEFERİHİSAR) / GİRESUN(MERKEZ)

... KUBB88 ... ->>> BİLECİK(MERKEZ) / TUNCELİ(MAZGİRT)

... apple2 ... ->>> ISPARTA(EĞİRDİR) / ŞIRNAK(SESLİCE)

PLAKALARA DÜŞMÜŞ HUNİLİLER

... Kanaryam35 ... 6 ->>> ANKARA'YA SELAM YOLA DEVAM

... meritoo ... 9 ->>> AYDIN'A SELAM YOLA DEVAM

... blss ... 13 ->>> BİTLİS'E SELAM YOLA DEVAM

... sweet71 ... 13 ->>> BİTLİS'E SELAM YOLA DEVAM

... KorEc ... 25 ->>> ERZURUM'A SELAM YOLA DEVAM

... Barney_Stinson ... 73 ->>> ŞIRNAK'A SELAM YOLA DEVAM

----------------
-----------
-----

PLAKALARA DÜŞMEYİ BEKLEYEN HUNİLİLER

...NeLs ... 84

... tuqbaCadi ... 87

... AskerYariyim ... 97

... dilanumut ... 99

ÇİFT HANELERE DÜŞMEYİ BEKLEYEN HUNİLİLELER

... prety54 ... 138

İPİNİ KOPARAN HUNİLİLER

183 ..! YOLUN YARISI EDER !

... Bella9292... 186

... wishw ... 186

YÜZLERE DÜŞMEYİ BEKLEYEN HUNİLİLER

İKİ YÜZ ELLİYİ BİR GÖREYDİK İYİYDİ DİYEN HUNİLİLER

:26: İKİ YÜZLERE DÜŞMEYİ BEKLEYEN HUNİLİLER :26:

HUNİ CUMHURİYETİ'NE YENİ KATILAN YARENLER

Kanaryam35 herkese hayırlı tezkerelerrrr dileeeeeeerrrrr

Şafak : 6 – ANKARA !!!

Ankara…
Nefretim misin desem iyikim misin desem, ne desem ki ben sana?
Hakkını yiyemem şükür ki sağ salim alıyorum Sevdiceğimi senden.
Adın da ürkütmüyordu işin doğrusu, duyan oo hadi iyisiniz diyordu.
Yine söylüyorum hakkını yiyemem senin, nerede ne olacağı belli olmaz ama tehlikeli de değildin işte.
Ama bu O’nu benden 10 ay çalmış olmanı değiştirmiyor öyle değil mi?
Benim O’nsuz geçirdiğim günleri geri vermiyor öyle değil mi?
Ya ayrı gayrı geçen özel günleri? Telefonda hıçkıra hıçkıra ağladığımız doğum günlerini, yılbaşını, yıl dönümünü…
Peki ya sesini duyamadım diye zehir olan saatleri, dakikaları, her anı…
Ne kadar tehlikesiz olsan da bunların hiç birini geri veremiyorsun bana. Ömrümden çaldığın bir senenin hakkını nasıl bir yer olursan ol ödeyemezsin.
Ustalığımızın sana çıktığı günü hatırlıyorum da… 27 Eylül…
Tam da o gün aynı devre olduğumuz bir arkadaşımın daha kokusuna doyamadığı eşini Hakkari’ye göndereceğinin haberini almıştım.
Üzerimdeki stresi tahmin edebiliyor musun Ankara? Belirsizlikten çok daha ötesi bu, canından endişe duymak ne demek sen biliyor musun?
Sevdiceğimin yanına Manisa’ya gideceğimin bir önceki günüydü o gün. Saat 21.30 u bulmuş Sevdiceğim hala beni arayamamıştı. Üzerimde bunun stresi var derken çaldı birden telefon, baktım Askerim arıyordu ankesörlüden.
Açtım ne yapıyorsun nasılsın faslından sonra direk yerler belli oldu dedi.
Zaten dolu olan gözlerimden yaşlar süzülmeye başladı usul usul, sesim direk bozuldu zaten ama saniyelik bir güçle topladım kendimi. “ Sorucam ama yavaş yavaş söyle olur mu “ diyebildim.
Tedirginliğimi anlamış olmalı ki yeri söylemeden önce “ Çok uzak değil hayatım korkma “ dedi önce, sonra ben devam et dercesine sustum. “ Ankara, Ankara – Polatlı “ dedi.
Usul usul akan gözyaşlarım sele döndü birden bire, yağmur oldu yağdı “ Şükürler olsun " diye hıçkırığıma karışarak.

Seni duyduğuma çok sevinmiştim ben Ankara.
Bilemedim her mehtapta bize aksilik çıkaracağını, bilemedim yıl dönümü için istediğimiz iznin önüne taş koyacağını, bilemedim ustalık çok rahattır dedikleri halde plakaya bir ay kala telefonsuz kalacağımızı, bilemedim ankesörlüden arayabilmenin bile orası için bir lüks olacağını.
Acısıyla tatlısıyla geçtin bir şekilde.
Getirdin bugünlere önce 460 deyip sonra 365 e düşürdüğümüz şafağı.
Kolay mıydı dersen yok hiç kolay olmadı. Çok sabır sınadı. Çok yordu, çok üzdü…

Ama hepsine değen bir kelime var ki GEÇTİ Ankara GEÇTİ !
Haftaya bugün Sevdiğimi senden alıyor, bir daha da kimselere ama kimselere vermiyorum!

Son düzenleme:
Şafak : ALTIIIIII !!!

Haftaya evde kahvaltıııııı

Devrem Gülşah'a selam olsun, söz verdiğim üzere

Bakın burası da Polatlıııı, resmimiz bile var burada Sevdiceğimle

ağlıcam şimdi yaa AH Ankara ah çok az kaldı çok şükür siz bitiriyosunuz :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…