**_dOĞDUğun YeR NerE,dOYDUğuN yER NeRe?

bülent ersoydan bir geceler şarkısını açayım da dinleyeyim efkarlıyım :KK70:

kulağımda kulaklık son ses müzik :KK70:rahatlama yöntemim yıllardır...

Dogdugum ve doydugum yer Türkmenistan 🇹🇲 2002 lim 2 buçuk senelik evliyim.

Evet çok sicak inanilmaz klimalar çalişamiyor sicaktan

Ilk defa mi 🤔 klimanin önü bile sicaktan terliyorum o kadar yani anla

Ilk defa mi 🤔 klimanin önü bile sicaktan terliyorum o kadar yani anla
aynen aslen tokatlıyım orası çok aşırı sıcak olmaz evlendik ilk ankaradaydık orda da gerek duymadık sonra samsun orada da şimdi şırnağa geldik burada ilk iş klima:KK70:

Ben de öyle çok sık girmiyorum cnm öle bir bakıp çıkıyorum arada.Şu ara pek modumda değilim biliyorsun.moralman çökük durumdayım
kuzucanım sevinçten göbek atacağımız zamanlar gelecek bak ben inanıyorum....
çayımı demledim yine çaylar devam..bugün uyudum iyice gece sabahladım eşim nöbetçi olduğundan yarın da tatil :KK70::KK70::KK70: her şey karıştı bizim uyuma kalkma...

kuzucanım sevinçten göbek atacağımız zamanlar gelecek bak ben inanıyorum....
çayımı demledim yine çaylar devam..bugün uyudum iyice gece sabahladım eşim nöbetçi olduğundan yarın da tatil :KK70::KK70::KK70: her şey karıştı bizim uyuma kalkma...
Bende şuan evimde eşimle olsam belki brz toparlardım ama maalesef böyle kurbalk gibi 10gün snrasını beklemek düşünmek zor.psikolojik olarak öyle kolay atlatabilen biri değilim:KK43:

Bende şuan evimde eşimle olsam belki brz toparlardım ama maalesef böyle kurbalk gibi 10gün snrasını beklemek düşünmek zor.psikolojik olarak öyle kolay atlatabilen biri değilim:KK43:
aynen canım eşin yanında olsaydı kaç zamandır da ayrı kalmanız sizi iyice yormuştur kesinlikle kolay değil...
ama bu zorluğun sonu inşallah kolaylık kuzu...
bir sevinelim oooo sonra sevinçlerle evine gel huzurla sonra üzerine bir keyif çayı..
tatlı yemeye gelecem sonra sana :)

pala remzi gibi oldum kaş geldi bıyık geldi sakal geldi :KK70: bir kuaför bulmam lazım nerededir burada:KK70::KK70::KK70:

bugün şırnak yanıyor sizin oralarda havalar nasıl şimdi ağustos geçsin diye bekleyeceğiz...

X