**_dOĞDUğun YeR NerE,dOYDUğuN yER NeRe?

Ben de cizre😁 cizre türkiye’nin cehennem bacasıdır 2 klima bile yetmiii yaniyiiiiii😂😂bizim de 1 sene bitti kaldı 3
biz de silopideyiz canım...
lojman bekliyoruz misafirhanedeyiz klima ilk defa kullanıyorum burada:KK70:
lojman için taktıracağımız klimayı da aldık tuvalete de takılmalı diye düşünüyırum:KK70:
bizim 2 sene var

biz de silopideyiz canım...
lojman bekliyoruz misafirhanedeyiz klima ilk defa kullanıyorum burada:KK70:
lojman için taktıracağımız klimayı da aldık tuvalete de takılmalı diye düşünüyırum:KK70:
bizim 2 sene var
Seni hain beni orda bırakıp gidiciiiin demek😅silopiyede gittim cizreyle bacanak ikiside yaniii. Dün eşime banyoya,mutfağa ve antreye de klima taktırsan olur mu dedim😂

Seni hain beni orda bırakıp gidiciiiin demek😅silopiyede gittim cizreyle bacanak ikiside yaniii. Dün eşime banyoya,mutfağa ve antreye de klima taktırsan olur mu dedim😂
cizre yakınmış yarım saat diyor eşim avm de var orada diyor silopidepek birşey yok ...
bir gün buluşuruz :KK70: biz bir yerleşşsek...
ben bu sıcaktan şimdiden usandım

cizre yakınmış yarım saat diyor eşim avm de var orada diyor silopidepek birşey yok ...
bir gün buluşuruz :KK70: biz bir yerleşşsek...
ben bu sıcaktan şimdiden usandım
Ya acm var hemde ne güzel😂 küçücük 6-7 dükkan lı üstü çadırlı 2 cafe 1 hamburger iskender hepsi bu😂😂😂silopi daha düzenli ve iyi cizrenin daracık sokakları koca arazide yer yok gibi dip dibe evleri sayışı bir kaç cafe bir de dere kenarı aşırı löküss😁

Ya acm var hemde ne güzel😂 küçücük 6-7 dükkan lı üstü çadırlı 2 cafe 1 hamburger iskender hepsi bu😂😂😂silopi daha düzenli ve iyi cizrenin daracık sokakları koca arazide yer yok gibi dip dibe evleri sayışı bir kaç cafe bir de dere kenarı aşırı löküss😁
:KK70::KK70::KK70: işte avm var diyince daha büyük diyor güya...
bir kaç güzel yer var bir cafesi var kahvaltı için güzel birkaç kez çıktım dışarı bir ayı geçti ben geleli eşim 2 ayı geçti başlayalı..
benim en çok canımı sıkan şuan düzensizlik ...eşyamzı getiremediklojmanlar anca boşalacak delirdim düzensizlikten

:KK70::KK70::KK70: işte avm var diyince daha büyük diyor güya...
bir kaç güzel yer var bir cafesi var kahvaltı için güzel birkaç kez çıktım dışarı bir ayı geçti ben geleli eşim 2 ayı geçti başlayalı..
benim en çok canımı sıkan şuan düzensizlik ...eşyamzı getiremediklojmanlar anca boşalacak delirdim düzensizlikten
Evet ya o zor biz de lojman bekleyelim mi derken tokilerden ev tuttuk.Cizrede ki lojmanlar güneşe el sallayan bir yerde tırstık.İnşallah bir an önce çıkarda yerleşirsin o süreç zor bilirim hele de yaz sıcağında 😰

X