Abov haydin hoikler 15 Austos Adana buluma Fotolarna bakmaya

yaramazcım ayrıca sanada çok geçmiş olsun annen inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur bebeğim ...nilberacım doğum günün kutlu olsun face de de yazmıştım ama olsun burdada kutlayaıım.. azracım biraz zayıflamış gördüm seni ne dersin

aboooo abooooooo ben şimdi çat diye çatlıycam yaa... bide bici bici yemişler cadılarrrrrrrrrrrrr
sen bakma bakalım o bicilere:eek:lmaz:
hepiniz cok güzelsiniz masallah tü tü
nilberacim dogum gunun kutlu olsun cnmopuyorumnanaktan
tşk....opuyorumnanaktan
çok kıskandım kızlar yaaa
keşke gelebilseydim,şu okullar açılmadan bir daha buluşsak:))
bu arada nilberam nice mutlu yıllara cnm,18 mi oldun tatlım:)
a.s.
yaramazım çok üzüldüm cnm,Allah acil şifalar versin cnm
biri buluşmamaı dedi yapalım yapalımdelikafaduldena.sa.s

yaramazcım ayrıca sanada çok geçmiş olsun annen inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur bebeğim ...nilberacım doğum günün kutlu olsun face de de yazmıştım ama olsun burdada kutlayaıım.. azracım biraz zayıflamış gördüm seni ne dersin

hamaratım çok severim seni bilirisinŞeniz ama son sözünden dolayı daha da bi çok sevdim senia.s.

maşallah kızlar size hızınıza yetişmek ne mümkün

kelebekçim çok süpersin cnm sende
tşk ederim canım
hepinizde harika görünüyorsunuz kizlar.
allah arkadasliginizi daim etsin:nazar:
tşk ederim canım
kızlar dostluğunuz uzun sürsün inşALLAH bu karılı kocalı buluşma hoş olmuş ya benimki asla gelmez:KK43: gıcık kociş
sağolsunlar kırmayıp geldiler bizleri tşk ederim canım
kıslar her zamanki gibi adana ekibi süpersinizzz..,
nilberam canım doığum günün kutlu olsun.hep mutlu yaşa...gözlerin dekiışık hep öyle güzl kalsın inşallah..
azracım canım bidanesin..opuyorumnanaktan
yaramazcım geçmiş olsun acilşifalar canım..
tşk ederim canım benim
Maşallah hanımlar dostluğunuz ebedi olsun...:nazar:Nilberacım doğum günün kutlu olsun...nice yaşlara sevdiklerinle inşallah...Bu da benden sana doğum günü hediyesi...İzmirden sevgiler...a.s.

bird11xr6zu5.gif
tşk ederim canım benim
Dostluğunuz daim olsun..
Hepiniz çok güzel ve içten gülmüşsünüz...
tşkler canım benim
resımlerde nekadar neselıydınız :nazar:
cok guzel bı bulusma olmus tbrklr
ve dogumgunun kutlu olsun nılbera :)
saat kadranı tek kelımeyle muthiş:))))

evet canım benim bende hediye mi çok beğendim tşk ederim bitanem

hepinizi çok seviyorum opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan​

tşk ederim ablacım öpuyorum kocaman inşallah bir günde mersin buluşması yaparız ya da sana kaynar içmeye geliriz opuyorumnanaktan​

Çok samimi bir buluşma olmuş, hepiniz çok güler yüzlüsünüz, gülen yüzleriniz hiç solmasın.....

Nilberacığım nice mutlu senelere canım sevdiklerinle beraber inşallah........

:enbuyukkk:

Çok samimi bir buluşma olmuş, hepiniz çok güler yüzlüsünüz, gülen yüzleriniz hiç solmasın.....

Nilberacığım nice mutlu senelere canım sevdiklerinle beraber inşallah........

:enbuyukkk:

çok tşk ederim canım benim öpuyorum kocaman opuyorumnanaktan​

ya kızlar fotoğraflar az gibi geldi bana assolist gibi 5 taraftan fotolarımız çekiliyodu noldu onlar fisfisfis

Allah dostluğunuzu daim etsin kızlar,hepiniz ayrı tatlı ayrı güzelsiniz..opuyorumnanaktan
Nilbera canım iyiki doğdun,nice nice mutlu senelere...
Şeniza.s.

nilberacım bende dogum gününü kutluyorum ANKARAdan kucak dolusu selamlar

arkadaşlar ben Adanayı bilmiyorum buluşma olursa nasıl gelecem sizi nasıl tanıyacagım

benim resmim ANKARA buluşmasında var bayramda buluşabilirmisiniz hepinizi öpüyorummmmmmm

arkadaşlar ben Adanayı bilmiyorum buluşma olursa nasıl gelecem sizi nasıl tanıyacagım

benim resmim ANKARA buluşmasında var bayramda buluşabilirmisiniz hepinizi öpüyorummmmmmm

canım benim çok tşk ederim ALLAH nasip ederse neden olmasın bir bayram buluşmasıda yaparız inşallah arkadaşlarda onaylarsa neden olmasınopuyorumnanaktan​

erinonaya söledimii sana da söleyiim bizde mıkntıs var çekeriz seni :jeyyar:

cok begendim kızlar cok güzel etmişsiniz ne güzel bi bulusma olmus ne içten olmus dostlugunuz daim olsun bebeklerşakkıdı

yeni fotolar ekledi nilbera gördün mü ericimŞeniz

hiii söyemesen hiç farkında deildim çok teşekkür ederiimmmhihoyyyt

fotoların çoğunda fatoşla sırt sırta vermişiz böyle bi çarlinin melekleri tadında olmuş :roflol:

ama pek güzel çıkmışız hepimiz ya şakkıdı nilberanın d.günü olması çok renklendirmiş ortamı :1rolleyes:

bida yapalım bida yapalım hihoyyyt

X