Adana bulumada r ayor

hani fotolar yaaa....
kız adanalı kklılar uyanın bakiimmmmmm......buluşma yordu mu ne....... :sinifsinif:

hadi nilbera giremedi, benim hatırladığım 5-6 tane makina vardı noldu ondaki fotolar? çıkın ortaya yaa merak ediyoruzzz kaydirigubbakcemile

ay ne güzel imrendim bende adanalı yım ama evlendim şimdi urfadayım annemlere giderim arada bi bende buluşmak isterim sizinle. resimlerinizi merakla bekliyorum:)

kaydirigubbakcemile3 bende sizleri merak ediyorum kızlar
benimkide laf koskoca adanada dek gelcez ben size baseslenecem bidakka bidakka ben sizi kk da görmüştüm mü diycemkaydirigubbakcemile3

resimmmmmmmmmmmm istiyoruz,geçen hafta bugün adanada baraj kenarında yemekteydim....çooooook güzeldi...hem yemekler hem ortam harikaydı...bizim yolumuzun üzerinde adana,oradan geçipte kolcuoğluna durmassam kendimi kayıpta sayarım....sıcağıda bir başka,arabada klima bile fayda etmiyor,düşünün....
neyse ben adanayı çok sevenlerdenim,allah muhabbetinizi bozmasın...

alh doslunuzu daim etsin hemşerilerimmmmmmmmmmm canım adanalılrım bende sedim ama eşim süpriz yaptı geldi urfadan yeni giti hafta sonu süüper olduuuuu

ya kızlar girince hemen görülcek biyere oturun da kk buluşması nerde diye reklam olmayalım olur mu eheh :eek:
Hahahahaha çok güldümkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

senin için bi buluşma daha yaparz yaaa ne üzülüyosunsositososito
İnşallah bidaa buluşma olur ben gitmeden.
Ama ramazan geliyoo:sinifsinif:

Canım Eylülde olup olmayacağım kesin belli değil.
Normal şartlarda eylül 1 de bizim mesai başlıyo.
Ama ben o hafta rapor alıp kalmayı düşünüyorum,yinede kesin değil.

Yinede ağustos sınırları içinde olursa şansımız da çok olur

Canım Eylülde olup olmayacağım kesin belli değil.
Normal şartlarda eylül 1 de bizim mesai başlıyo.
Ama ben o hafta rapor alıp kalmayı düşünüyorum,yinede kesin değil.

Yinede ağustos sınırları içinde olursa şansımız da çok olur

nere gidiyosun ağustostan sonra ya:gitme:

X