Adana bulumada r ayor

evet buluştuk:hooray:
çok çok güzel bir gündü herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorumopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
hepiniz çok samimi içten ve sıcaktınız:lepi::lepi:
butterfly çok üzüldüm canım belli etmedin gerçektende geçmiş olsun:teselli:
fotoları merakla bekliyorum:dance::dance:

çok güzel bi topluluk çok mutlu ayrıldım ve gerçekten keyifli bi ortamdı herkes sıcakkanlı ortamı bozan surat yapan kasılan şimarık kimse yok harikaydınızopuyorumnanaktan
açıkçası tereddütlü gittim nasıl tipler acaba ortam kaliteli midir diye ama gördüm ki herkes çok seviyeli ve ortam hem eğlenceli hem kaliteliydi yerimseniben

NİLBERA'ya tekrar sağlıklı ve mutlu yıllar iyi ki doğdun a.s.

butterfly's yanımda oturmana rağmen rahatsızlandığını hiç hissetmedim çok üzüldüm gerçekten, biran önce iyi olursun inşallahbenneyaptımki

herkese çok çok teşekkür ediyorum, ilk kez karşılaştığım insanlarla uzun zamandan beri tanıdığım arkadaşlarımmış gibi rahat ve samimiydim.. bu sıcaklığı ve içtenliği gösteren hepinizi tanıdığıma çok memnun oldum:1hug:

:enbuyukkk: :nazar:

kızlar sonunda buluştuk...... zemuszemus

bu harika bir buluşmaydı.hepiniz çoooook tatlısınız.sizlerle tanıştığıma çok sevindim.... opuyorumnanaktan

inanın çok ağrım vardı.sizi tedirgin etmek istemediğim için pek bişiy söylemedim.eve gelmeyi hiç istemedim ama sonunda kalkmak zorunda kaldım.... :çok üzgünüm:

hepinizi kocaman öpüyorum kk güzelleri...... :dance:

evet buluştuk:hooray:
çok çok güzel bir gündü herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorumopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
hepiniz çok samimi içten ve sıcaktınız:lepi::lepi:
butterfly çok üzüldüm canım belli etmedin gerçektende geçmiş olsun:teselli:
fotoları merakla bekliyorum:dance::dance:

çok güzel bi topluluk çok mutlu ayrıldım ve gerçekten keyifli bi ortamdı herkes sıcakkanlı ortamı bozan surat yapan kasılan şimarık kimse yok harikaydınızopuyorumnanaktan
açıkçası tereddütlü gittim nasıl tipler acaba ortam kaliteli midir diye ama gördüm ki herkes çok seviyeli ve ortam hem eğlenceli hem kaliteliydi yerimseniben

NİLBERA'ya tekrar sağlıklı ve mutlu yıllar iyi ki doğdun a.s.

butterfly's yanımda oturmana rağmen rahatsızlandığını hiç hissetmedim çok üzüldüm gerçekten, biran önce iyi olursun inşallahbenneyaptımki

herkese çok çok teşekkür ediyorum, ilk kez karşılaştığım insanlarla uzun zamandan beri tanıdığım arkadaşlarımmış gibi rahat ve samimiydim.. bu sıcaklığı ve içtenliği gösteren hepinizi tanıdığıma çok memnun oldum:1hug:

:enbuyukkk: :nazar:

altına imzamı atıyorum sadeceşakkıdı:nazar:

yani süper süper süper bigündükaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan:nazar:
ve erinona inan ki bizde aynı duyguları taşıyoruz her yeni gelen için:1ninca::nazar:
acaba ayak uydurabilecek mi suratsız mıkaydirigubbakcemile3:nazar:
ama bizi gören herkes sanki yıllardır tanıyormuş hiisine kapılıyor keza bizde öyleŞeniz:nazar:
her ikinizi de tanımaktan çok memnun olduum:lepi::nazar:

butterfly's cnm çok geçmiş olsuun a.s.:nazar:
nilberam cnmm d.günün tekrardan kutlu olsun:nazar:
gelen her arkadaşımn ayırca zereminde opuyorumnanaktan:nazar:
ayaklarına sağlık diyoruum:1hug::asigim::nazar:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Gerçekten süüüper bi gündü bende hepinize çoooook teşekkür ederim
atrıca benim şapşallığımda güne damgasını vurdu yani gerçekten farketmedim çünkü yani gelmiceğine okdar inanmıştım ki şok olduğum için göremedim bile :)) yani tam bi şapşallıktı:))))
nilbera ablacım tekrar doğum günün kutlu olsun nice nice yıllara
ablacım sanada çoook geçmiş olsun istediğin şey inş. biran önce olur mutlu haberlerini alırız
hepinizi koooocaman öpüyorum
günün şapşalından sevgilerle:))))))):kedi::asigim:

Arkadaşlar valla benimde ilk di ama azra nında dediği gibi sanki yıllardır tanışıyormuşuz gibiydik..Herkes çok samimi ve sıcaktı gerçekten çok güzel bir gün geçirdim hepinize çok teşekkür ediyorum..butterfly's canım sanada çok geçmiş olsun..öptüm herkesi kocaman birdahaki buluşmayı iple çekicem:sm_cool:

ŞiRiN€_88;8502850 .!.:
Gerçekten süüüper bi gündü bende hepinize çoooook teşekkür ederim
atrıca benim şapşallığımda güne damgasını vurdu yani gerçekten farketmedim çünkü yani gelmiceğine okdar inanmıştım ki şok olduğum için göremedim bile :)) yani tam bi şapşallıktı:))))
nilbera ablacım tekrar doğum günün kutlu olsun nice nice yıllara
ablacım sanada çoook geçmiş olsun istediğin şey inş. biran önce olur mutlu haberlerini alırız
hepinizi koooocaman öpüyorum
günün şapşalından sevgilerle:))))))):kedi::asigim:

hala gülüyorum ve kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ömrümce gülcem emiin ol:roflol::roflol::roflol::roflol:

kızcağız demek ki kimseye bakmıyor masada oturanın kim olduğunu bile görmedi burdan iyi bi pay çıkar bencekaydirigubbakcemile3

yani en azından gözüm etrafta değil yaniii diğer masayla hiç ilgilenmiodum valla ama boş kalan sandalyede keşke aşkım da otursaydı orası onun için boş kaldı demiştim ama hiç çevremle ilgilenmiyodum akıllı bi kızım ben:))))) kaydirigubbakcemile5:asigim::kedi:

doslugunuz daim olsun kadinlarkulubu bir aile artik .fotolarida gorsek dahada guzel olurdu

sağol canım benim hep yaparım ben bunu fotoları merak ediyo herkes valla bende çok merak ediyorum keşke şapşallığımıda fotolasaydınız:))) bakıp bakıp gülerdik:))
hepinizi çooooooook seviyorum :enbuyukkk::asigim:a.s.:nazar:

şirrrrrrine kısss çok şekerdin valla.....Aynen böyle :uhm:...... :1shok: sonra böyle..... kafamçokkarıştı sonra da böyle..... delikafadulden veee mutlu son Şeniz

alkisalkisalkis kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 :roflol: :roflol:

Son düzenleme:
şirrrrrrine kısss çok şekerdin valla.....Aynen böyle :uhm:...... :1shok: sonra böyle..... kafamçokkarıştı sonra da böyle..... delikafadulden veee mutlu son Şeniz

alkisalkisalkis kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 :roflol: :roflol:

çok güzel resmetmiş arkadaşım
he aynen böleydinkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

nilbera tekrar doğum günün kutlu olsuunnnn... a.s.
geleceğe dair gönlünde ne varsa yaşamanı dilerim..... opuyorumnanaktan

X