Adana bulumada r ayor

Bende gelmeyi çok isterdim...Hele menüyü görünce...:gitme:
neden gelmiyorsuun birdee bizi görsen hiiç vazgeçemssin emin olyerimseniben
Şimdi yediklerinizi bizim gözümüze sokarsınız demi :umursamaz: gelmiyom işte bende zemuszemus

Ne güzel olur aslında imkan olsada gelebilsem bende öpüyorum bal yanağından kaydirigubbakcemile3
ah ablam keşke gelsen başımn üsytünde herdaim yerin varrŞeniz senin
Adanalı değilim ama bugunden sonra yarı adanalı sayılırım bugun belli oldu ğlum çukurova üniv kazandı
yarı adanalı sayılırım bugunden sonra
hayırlı olsun
walla çok güzel bi yeri kazanmış şehir olarak hangi bölüm

Buluşun buluşun.:umursamaz:Ben de gurbet ellerde Adana'ma özlemim artsın..mafoldumben
Geçen sefer ki buluşmanızdan 2,3 gün sonra Adana'ya gelebildim yetişemedim yani.Fazlada kalamadım bu sene..Neyse nasıl olsa bir buluşmanıza denk gelirim ben de katılırım aranıza..İyi eğlenceler güzel dostluklar size kızlar..:gitme:eek:puyorumnanaktan

kısmet inşallah bidahsına sizde buyrun gelin herdaim beklerizbuyrunnnnnnnnn

azra-sila canım ingilizce ekonometri bölümü:)
bildiğiniz tafsiye edebileceğiniz yurt varmı canım

kızlar benim gelişim de şüpheli...... :çok üzgünüm:

iyi olursam gelmeye çalışıcam...... :gitme:

Tebrik ederimmmmmmmmmm....

Dünyanın en güzel kampüsünde okumaya hak kazanmışsın....çok şanslısın..
dünyada manzarası...kampüsü bu kadar güzel okul bulamazsın...

Üniversitemiz şehrin en güzel yerine kurulmuş...Şehirden uzak...Öğrenciden başka bişi olmaz yani :))......

3tarafı nehirle çevrili bi ada ... :eek:

1tane devlet yurdu var ...üniversite girişinde..Fevzi çakmak...Önce orda kalırsın şehri tanıyana..çevre edinene kadar :içelim:

çü ekonometri mezunu bi arkadaşım son sınıfta bana bi kitap göstermişti ve dedi ki yemin ederim bu kitabı bana okula başlamadan önce gösterselerdi bu bölüme asla girmezdim kaydirigubbakcemile3
moral bozmak için deil ama hazırlıklı olsun diye söylüyorum zor olduğunu söylüyorlar, inşallah balşarıyla bitirir okulunu a.s

yurt konusuna gelince, kampüsün hemen içerisinde Fevzi Çakmak öğrenci yurdu var, devlet yurdu, özel yurt düşünüyorsanız o da var tabii ama oldukça pahalı diye biliyorum ben..

bana kalırsa en güzeli ev tutup oturmak olur.. baraj yolunda üniversiteye yakın öğrenciye ev kiralıyorlar, mavi bulvar da olabilir.. özel yurda vereceği parayı eve versin kafasına göre yaşasın derim ben:dance:

jelibon canım oğlum okuyacak tşk ler canım bilgi için
erinona canım bölümün zorluğunun farkında isteyerek seçti bu bölümü inş allah üstesinden gelir:)bilgileriniz için tşkler

ben şahsen üzüldüm görmek isterdim senifisfisfis
Bend:gitme:e bendeeee:gitme::gitme:
Denizede gidemedik,arabamız bozuldu.Yarın gitcez artık.
Keşke buluşma cuma olsaydı,kaçar gelirdim bi saat de olsa.ama sabah erkenden adana sınırlarında olmicaz

bak bn üzldüm darkınıııımsenağlamasenağlamasenağlamasenağlama
CanımmmmmmmmŞeniz
Biliyorum üzüldüğünüsü :gitme:

kızlar benim gelişim de şüpheli...... :çok üzgünüm:

iyi olursam gelmeye çalışıcam...... :gitme:
Canım inşallah iyi olursun da gidersin.Geçmiş olsun tekrar

büyük gün yarın:lepi:
Oleeeyyy bol foto çekin
hepinizi çok merak ediyorumopuyorumnanaktan hadi bakalımmmmhihoyyyt
Bende fotolardan tanırım artık sizi.
Bi ara öle olmuştu.Burdan kimdi nickini hatırlayamadım ama görmüştüm bi gün gezerken.

ya kızlar girince hemen görülcek biyere oturun da kk buluşması nerde diye reklam olmayalım olur mu eheh :eek:

Bend:gitme:e bendeeee:gitme::gitme:
Denizede gidemedik,arabamız bozuldu.Yarın gitcez artık.
Keşke buluşma cuma olsaydı,kaçar gelirdim bi saat de olsa.ama sabah erkenden adana sınırlarında olmicaz
Bende fotolardan tanırım artık sizi.
Bi ara öle olmuştu.Burdan kimdi nickini hatırlayamadım ama görmüştüm bi gün gezerken.

senin için bi buluşma daha yaparz yaaa ne üzülüyosunsositososito

kızlar sonunda buluştuk...... zemuszemus

bu harika bir buluşmaydı.hepiniz çoooook tatlısınız.sizlerle tanıştığıma çok sevindim.... opuyorumnanaktan

inanın çok ağrım vardı.sizi tedirgin etmek istemediğim için pek bişiy söylemedim.eve gelmeyi hiç istemedim ama sonunda kalkmak zorunda kaldım.... :çok üzgünüm:

hepinizi kocaman öpüyorum kk güzelleri...... :dance:

X