Acaba hakl mym?

bir_bulut_olsam

öLüMüNe "ATATÜRKCÜYÜM"
Kayıtlı Üye
31 Mart 2009
877
1
off kızlar yardım edin bana..benim sevgilim askerde..bundan 7-8 ay önce basımıza bi olay gelmişti..sevgilimin abisinin eşi 7-8 ay önce sevgilime kendi akrabasını ayarlarmaya calısmıstı..hemde benim varlıgımı bile bile..kızda niyetliydi benimle msnden falan konusup bırak onun pesini gibi zırvalamıstı dengesiz.sevgilim bagırdı cagırdı yakamızdan düstüler..azönce sevgilim abisiyle konusuyordu cepten.bende dedimki abinin eşi numaranı biliyor o manyak kıza verirse nolcak dedim.eger ararsa yüzüne kapatırım dedi.bende sadece yüzüne mi kapatırsın,ben olsam küfür ederim dedim.oda tamam bende ederim küfür dedi..beni seytan dürtürüyo bi kere duramıyorum ya,sen benim içimi hiç rahatlatamıyorsun dedim..sonra telefonu arkadasıma vermem gerek sonra konusuruz dedi küt kapattı telefonu..(arkadasının telefonunu kullanıyor)

ben sevgilime güveniyorum ama bilirsiniz işte bi erkege cok güvenmemek gerekir yinede..sadece erkege degil kimseye cok güvenmemek gerekir..acaba sevgilimi telefonda falan konusmaya baslarlar mı..böyle bisey olursa aldatmıs olur ayrılırım ama bunu bilmeden salak durumuna düsmekten korkuyorum.sizce böyle düsünmem normal mi,yoksa bende mi bi abartma var.

canm ortada bişe yok şuan için.sevgilin o kızı sepetlemş çoktan..daha niye dert ediyosun
üstelik askerde çocuk,strese sokma beni rahatlatmıyosun deyip
güven sevgiline

off canım valla sinir oluyorum..7-8 ay önce cok büyük kavgalar etmistik yine öyle olur diye korkuyorum..aldatmaz diye ümit ediyorum ama güven yok kimseye..hatta bugun gazetedeki aldatılma hikayelerini okumus "ne kadar serefsiz insalar" falan demisti..ama işte seytan dürtüyor.benden sana asla zarar gelmez güven bana dedi senağlama

bence bu kadar fazla düşünme biliyorum şeytan dürtmeye devam edicek ama sen sevgiline güven bişicik olmaz olumsuz düşünceleri at kafandan..zaten olacaksada olur önüne geçilmez..herşeyin hayırlısı de geç

senın istediğini yaparım diyor ya daha nasıl içini ferahlatsın? hem sepetlemiş gitmiş sevgilinin suçu yok bence yengesının dengesizliği yengesınden de telefon numarasını saklayamaz yani? nasıl saklasın çocu? bencede bukadar askerdeki insna yuklenmeyin .. siz kafanızı rahat latın neden böyle bişey yapsinki sizle çıkıp sizi severken?

bence bu kadar fazla düşünme biliyorum şeytan dürtmeye devam edicek ama sen sevgiline güven bişicik olmaz olumsuz düşünceleri at kafandan..zaten olacaksada olur önüne geçilmez..herşeyin hayırlısı de geç

evet hayırlısı herseyin öyle diyorum ama bi yandan dürtüyo seytan..olacaksa olur önüne gecilmez haklısınsenağlama

sevgilinle ilgili her konu icin baska baslik mi acacaksin ayri ayri seyler gibi yansitiyorsun ama bi butun halinde versen daha iyi anlasilirdi sanki konular.

sahi seninle beraber olma istedigi icin terkememismiydin sen onu?

senın istediğini yaparım diyor ya daha nasıl içini ferahlatsın? hem sepetlemiş gitmiş sevgilinin suçu yok bence yengesının dengesizliği yengesınden de telefon numarasını saklayamaz yani? nasıl saklasın çocu? bencede bukadar askerdeki insna yuklenmeyin .. siz kafanızı rahat latın neden böyle bişey yapsinki sizle çıkıp sizi severken?

canım yüklenmemeye calısıyorum ama sinir oluyorum işte..ben taaa önceden diyordum senin yengenin düsüncesi baska gör bak kokusu cıkar diyordum yok ya sende ajan gibisin nereden cıkartıyorsun diyordu ama dedigim oldu..o kızı ben arkadas gibi görmüstüm zaten benden kac yas kücük umurumda olmaz demisti..en sinir oldugum sey tam böyle keyfim kacmısken telefonu kapatmak zorunda kalması.sevgilim rahat biridir,simdiye ellinci rüyasındadırbenneyaptımki

sevgilinle ilgili her konu icin baska baslik mi acacaksin ayri ayri seyler gibi yansitiyorsun ama bi butun halinde versen daha iyi anlasilirdi sanki konular.

sahi seninle beraber olma istedigi icin terkememismiydin sen onu?

bütün halinde nasıl acabilirim ki..o konular daha önce olmustu bu olay bugun oldu..okuyup okumamak serbest kimseyi zorlamıyorum sonucta...!

hayır ayrılmadık ama hala kırgınım..

Ortada dert edecek bir şey yok.. Sevgilin sana gereken cevabı vermiş.. Hala tatmin olamadıysan güvenemiyorsun demektir.. Bence üstüne gidip kafasını karıştırma.. ınsanlara bir şeyi çok fazla yapma yapma dersen ters teper çünkü..

ben 5 yıl sonra kanser olucam diye düşünüp üzülsem çok mantıklı olurmu
seninkide o hesap
olmayan bir şey için üzülme

Güzelim,

Sen en ufak bir şeyi bile dert ediyorsun yahu...

Kendine ve ilişkine zarar vermekten başka bir şey değil ki bu...

Rahat ol...

Sevgilini kıza küfür etsin diye yönlendiriyorsun ... Bu nasıl bişy ??

Küfrü desteklediğini gösterir bu !

Ve yarın " Sevgilim bana küfretti " diye bir başlık açmak zorunda kalabilirsin...

Benden söylemesi ...

güzelim bence sen herşeyi en ufacık şeyden bile dert çıkarıyosun

sadece yüzüne mi kapatırsın ben olsam küfür ederim ne demek o kızla muhatap olmadan

kapatırım demiş sen de küfür et muhatap ol diyosun haklı değilsin aksine sevgilini

böyle bunaltma bence..

o kız bana küfür etmistide ondan öyle dedim senağlama kız küfür ettiginde terbiyesiz diyebildim sadece..öfkem içimde kaldı..herseyı dert ediyor gibi görünüyorum ama gercekten cok ince düsünen biriyim..o yuzden ufacık sorunda bile canım sıkılıyor.dün cok moralim bozulmustu eskiden olanları hatırlayınca ama simdi önemsemiyorum.düzeldi moralimyerimseniben

Sizin msn adresiniz o kızın eline nasıl geçti, hadi geçti ne diye eklediniz ve ne diye muhatap oldunuz. Ayrıca neden sevgilinizden küfür etmesini istiyorsunuz. Karşınızdaki size küfür etmiş olabilir ama bu size küfür ettirme hakkını vermez. Terbiyesizliğe terbiyesizlikle cevap vermeyin. Ayırca sevgilinizin aklına habire diğer bayanı sokmayın. Olmamış bitmiş bir iş, tekrar ısıtıp ısıtıp ortaya getirmeniz fayda sağlamaz size.

hayret bişe ya nasıl yaparki insanlar haytatında biri oldugu halde başkalarını ayarlama valla benim aklım almıyo bi arkdaşım nişanlı birisi ona başkasını ayarlamaya çalışıyo nasıl bişeydir bu yaa :kızgın:

Ortada bi ispat yok,uzakta oldugu ıcın aklın onda kalıyor,süpheye düşme bence hemen.Sevgısınden emınsen sorun olmamalı,onuda üzme bari :teselli:

haklısınız küfür et demem cok sacmaydı senağlama ne bilim ederse bidaha aramaz diye düsündüm bi an benneyaptımki bi ara ciddi ciddi bela olmustu o yuzden korktum sanırım..

X