Acemi kedi annesi

Hiç öyle düşünme.
benim kedim travmaliydi aldığımda, iki ay sırf kucucuk kafeste kalmıştı veterinerde, kafeste kalmaktan yürümeyi unutmuştu
odada kutuyu açtığım gibi süründü bir şeyin altına saklandı, hiç oralı olmadım. Sonraki günler dolabın içine saklandi. Hiç uğraşmadım, sevmeye calismadim. Sadece şarkı söyledim,sesime alışsın diye. Arasıra da pansuman falan yapmak için alirdim,onda da canını acittigim için benden nefret ediyor gibi gelirdi
Kedi bir hafta benimle göz teması bile kurmadi, asla ortalıkta dolaşmadi.
Bir haftanin sonunda ilk kez yatağıma çıktı - ki büyük bir adimdi
Sonra geldi geldi patisiyle kafamı tutup kafasına tokusturdu o andan itibaren 7 buçuk yıldır benimle uyuyor.
İlk haftalar kediler köşe bucak kacabilirler. Merak etme, yakında karnın agriyinca senin sıcak su torban o olacak

Kaçabilir giriş katındamısın tel taktırmalısın benim girişin üstü balkona çıkiyor zaten atlama mesafesi değil özellikle kızgınlığa girince kaçma girisiminde bulunabilir çiftleşmek için zamanı gelince kısırlaştismalısın bide çip taktırman lazım yıl sonuna kadar veterineri söyledimi

Göz yaşım pıt

Cevap veriyorum,kaçar. Sakin açma.
Kediler meraklı canlılardır . Gizli gizli kaçar,gittiğini anlamaz evde ararsın
(Benim kedim asla kaçmaz , dışarıdan inanılmaz korkuyor,kapı yanına bile yaklaşmaz. Ama çoğu kedi durmaz,kacar. En azından huyunu suyunu öğrenene kadar yakın markaja al)

Göz yaşım pıt
Zaten yatır gibi kediydi , onu gören aglardi kedi dediğin neşe verir bizimki geleni gideni aglatirdi annem kedili eve misafirlige bile gitmez. o yuzden ben sadcee geçici yuva oldum,acil yuvaya ihtiyacı var diye. ama tam bir acilarin kedisi olduğu için annemin vicdanına oynadı, vizeyi aldı

Ay kuzum kiyamam ya. Neyseki siz sahip cikmissiniz.
Kafami ben tokusturuyorum. Dort gozle karsilik bekliyorum

Giris kat. Kutu kadar iki katli ev. Bahce Citi var. Sabah atayim foto.
Odamin penceresini acinca kapatiyorum kapiyi. Balkon da benim odada cünkü.
Evet cip ve asi icin randevu aldik.
Kisirlik icinde bilgi almaliyim gidince

Ay tamam. Hic kacmaz deneyim.. zaten ilk 2 gun cok garip vir yere saklanmisti. Delirdim, bulamadim. Mutfak da bir bosluk bulmus. Oraya girmis Baksam gorunmuyordu bile. Sans eseri ordan cikarken gördüm de, kapadim kutu kesip orayi

Ay tamam. Hic kacmaz deneyim.. zaten ilk 2 gun cok garip vir yere saklanmisti. Delirdim, bulamadim. Mutfak da bir bosluk bulmus. Oraya girmis Baksam gorunmuyordu bile. Sans eseri ordan cikarken gördüm de, kapadim kutu kesip orayi
Ya kediler deliler, öyle kamufle olurlar ki. Perde arkalarına, yorgan altlarına, dolap altlarına, Kapi arkalarına saklanırlar hep. Benim öğrenciyken baktığım kedim cekyatin arkasını delmis , icine girmis, biz geldikçe saklanirdi. biz de ilan bastirmistik ,kayıp aranıyor diye
Öyle zamanlarda,bulamadiginda mama posedini salla,oda oda gez. Hemen koşar gelir

Deliler bilirdim de. Cok delilermis yahu
Biz anne cocuklar insta da hep kedi videolari izleriz. Saka gibi gelirdi. Simdi evdeki oyle iste deli manyak
Kac gun bulamadiniz da Ilan verdiniz
Tamamdir not ettim

Deliler bilirdim de. Cok delilermis yahu
Biz anne cocuklar insta da hep kedi videolari izleriz. Saka gibi gelirdi. Simdi evdeki oyle iste deli manyak
Kac gun bulamadiniz da Ilan verdiniz
Tamamdir not ettim
İlk gün zemin kattaki komurlu karış karış aradık,İkinci gün ilan astik. Sonra şey farkettik, sanki mama kabı bitmiş gibiydi. O zaman suphelendik, az bir mama koyup bekledik. Ertesi gün eve bir geldik yenmiş sonra yana döne kedi aradik evin içinde. Asla cekyatin içi aklımıza gelmedi..bir süre sonra gerçek anlaşıldı.
Çok keyifli bir şey ya eve kedi almak, yeni ev, yeni kedi,yeni yıl... Harika bir başlangıç

O sevdiginden ve mutlu oldugundan. O girlama sesini ilk kez annesini emerken yapar ve her mutlu oldugunda yapmaya devam eder

Seni cok seviyor

Zipira bak
Mama ele vermis

Ya cok tesekkur ederim. Yeni is de eklendi

Bu gece ilk defa guzel uyuduk gece. Ayak ucuma gündüz koltukda yattigi yorgani koydum. Esim gelince oraya gitti. Sabah da ben kalkinca kalkti cok tatli ya.

Yeterki şeyi bil kediler ısırırır tımalar oraya buraya koltuk perde gibi seylere zarar verebilir bunları bilip katlanabilirsen gerisi sorun çikarmaz canım ama eğitiliyorlar benimki eğitimli anne terliği sağolsun

Koltugu,yatagi,haliyi isirip tirmaliyor. Sorun degil ama
Tirnak kestirmedi ya bugun. Bir pati tamamladim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…