Acemi kedi annesi

Ay bu kediler hep mi antik kuntik..gitmis banyo da,halinin ustunde uyumus 😂
Evin heryerine yorgan,battaniye seriyorum soguk yerde yatmasin diye. Evinede girmiyor

Bibibella Bibibella aldim yarine randevu.
Bebesi olmiyacak bebemin 🥲 cocuklara aciklamak zor oldu 😂

Bu cilgin kiz bugun baya ses cikariyor..miyavlamiyor ama Boyle konusuyor gibi. Anla beni kedi anasi 😂
Ne demek istiyor anlamiyorum. Kizin peluslarindan birini kapti zaten. Onunla kavga ediyor arada bu. Bu aksam iyice costu

Bibibella Bibibella aldim yarine randevu.
Bebesi olmiyacak bebemin 🥲 cocuklara aciklamak zor oldu 😂

Bu cilgin kiz bugun baya ses cikariyor..miyavlamiyor ama Boyle konusuyor gibi. Anla beni kedi anasi 😂
Ne demek istiyor anlamiyorum. Kizin peluslarindan birini kapti zaten. Onunla kavga ediyor arada bu. Bu aksam iyice costu
Ay kıyamam ya zaten onlar için bu eziyet en güzeli kısırlaştırıp hayatınıza uzatmak 😍 sağsalim olsun inş. Yaz ama nasıl diye 🖤

Kuzum benim 🥲

Eklentiler

• IMG_20230301_105654.jpg
    IMG_20230301_105654.jpg
    147,5 KB · Görüntüleme: 71
Bugun bizim kizi saldim. 5-10 dk sonra baktim ki kapi onunde bekliyor.
Bahce kapisini actigimiz gibi vinnn komsu bahcesine giriyor. Iki defa bir sekilde kandirdim yakaladim.
Bu sefer on kapidan saldim ki bahcelere girmesin.
Neyse beklemiyordum hemen gelmesini 😂 zaten en fazla 3kapi ileri gidiyordu. Sonra yakaliyorduk

bizim ufaklıkta tam uykucu napacağımızı bilmiyoruz tam miskin ya :)
Eki Görüntüle 3220442
Ya cok tatli masallah 😍
Suan benimkide yanimda uyuyor. Biraz abisinin yataginda uyudu. Benim asagi indigimiz duyunca fiti fiti geldi yanima kuruldu.
Hic rahat vermiyorum ama 🥲 sevmeye doymuyorum 😂

Ne kadarlik sizin ki ?
Gecede mi uyuyor?

Ya cok tatli masallah 😍
Suan benimkide yanimda uyuyor. Biraz abisinin yataginda uyudu. Benim asagi indigimiz duyunca fiti fiti geldi yanima kuruldu.
Hic rahat vermiyorum ama 🥲 sevmeye doymuyorum 😂

Ne kadarlik sizin ki ?
Gecede mi uyuyor?

haha nasıl sevilmesin ki stres topu gibi tüm stresimizi alıyorlar :)
4 aylık şuan cins'lerinden dolayı miskin kedi olduklarını biliyorduk ama gece gündüz çiş ve mama harici hareket etmeyi hiç sevmiyorlar gözler hep yarım açık her an müsait bir yerde uykuya dalacak gibi hahah

haha nasıl sevilmesin ki stres topu gibi tüm stresimizi alıyorlar :)
4 aylık şuan cins'lerinden dolayı miskin kedi olduklarını biliyorduk ama gece gündüz çiş ve mama harici hareket etmeyi hiç sevmiyorlar gözler hep yarım açık her an müsait bir yerde uykuya dalacak gibi hahah
Benimki kaciyor beni görünce 😂 sonra yine sevdiriyor. Ayarim yok benim 🤭

Ya arkadasimin kediside cins. Ayni dedigin gibi 🤭
Benim kiz evde deli gibi kosuyor sabahlari. Bu ara disari yolluyoruz. Kendi geliyor sükür. Ilk gun kapiyi her 2 dk da acip sesleniyorduk. Veya disari sesleniyorduk. Deli kedi annesi gibiydim😂

Benimki kaciyor beni görünce 😂 sonra yine sevdiriyor. Ayarim yok benim 🤭

Ya arkadasimin kediside cins. Ayni dedigin gibi 🤭
Benim kiz evde deli gibi kosuyor sabahlari. Bu ara disari yolluyoruz. Kendi geliyor sükür. Ilk gun kapiyi her 2 dk da acip sesleniyorduk. Veya disari sesleniyorduk. Deli kedi annesi gibiydim😂

ne güzel böyle yorumları gördükçe çok seviniyorum kedilere karşı ayrı bir sevgim vardır.
sizde benim gibisiniz sanırım bazen bende aşırı ilgi gösteriyorum 2 gün yetiyor ona :)

Benim kizceyi bugun kardesime birakacagiz. 5 gunluk tatile cikiyoruz.
Orda disari cikamayacak. Evde fittiri fittiri geziyor disarida istedigi gibi. Insallah delirtmez gelini 🤭

Planday hic ikinci kedi yoktu. Kuzenim cins kedi almisti. Simdide istemiyor 😣
Alicida cikmiyor.
Esimi ikna edip alsam mi?
Benim kizce ile yapabilir mi bilmiyorum da.

Benim kizim galiba beni sevmiyor. Cok deli sevdigimden 😭
Yemek de Yanima geliyor veya uyuyacaginda.
Napim,iplemeyim mi bu kizi. Köse bucak kaciyor benden

X