Acı Bekleyişim (Yol Gösterin Kızlar)

nehirhan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2010
30
2
Vazgeçemiyorum...:KK5:

Ahmet Kaya - Ay Gidiyor - YouTube O aklımdayken dinlediğim şarkı...

Şimdi en baştan anlatayım size.
Ben geçen kış dersaneye gidiyordum,sonra birgün yeni bir genç öğretmen gelmiş dediler hiç umursamadım.:21:
Sonraki günlerden birinde ders onun branşının dersiydi bir baktım içeri kainatın en müthiş harikası girdi.O an hayat birkaç saniyeliğine durdu sanki,donakaldım resmen!:KK16:

Geldi işte herkese: ''-Senin adın,hedefin ne?''falan diye sordu,tabi ben o heyecanla ne şekilde saçmaladım bilmem.Ama o an ben bu çocuğu bir yerden hatırlıyorum demiştim.:44:Sonra ben bazı ailevi sebeplerden ve onun dersinden anlamadığım için (rezil olmayayım diye) onun derslerine girmedim,dershaneyi de bıraktım.Ders arası bizim gittiğimiz marketten söz etmişti,hah dedim bu bizim orada oturuyor diye.

Sonra işte zaman geçti mart-nisan aylarından haziran aylarında ben balkondayken hep bunu görmeye başladım.Sonra kuzenlere gösterdim böyle böyle diye.Hepsi bayıldı,çünkü bir tatlı bir tatlı...:nazar: Sonra o her geçtiğinde tam bizim balkonun oradan geçerken eline telefonunu alırdı,hatta kuzen demiştiki bu senin farkında o yüzden her geçişte eline telefonu alıyor.Hani insan çeknince falan başka birşeyle ilgilenir ya.

Böyle 1 ay kadar bir zaman geçti...Yine günlerden birgün ben balkonda geçmesini bekliyrum,pc'de de bunun face'i açık sekmede,arada da ona bakıyorum :KK49: Bir girdim içeri kuzenim mause'u almış onun profilde ,mause da tam arkadaşlık ist. gönderin üzerinde duruyor,girmemle basması bir oldu.:KK53:Tabi ben heyecandan kalp krizi geçiriyordum az kalsın.O zaman geri alındığını da bilmiyorum,yeni öğrendim.Kuzen eklemese hiç eklemezdim,öyle cesur biri değilim aşk konularında.Hoşlandığım kişinin gözüne bile bakamam.:KK17:

Sonra akşam oldu baktım çevrim içi...:KK14:

http://http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=azLPmvh91zU&feature=endscreen

Diyaloglar uzun biraz kestirme yazıcam.Birinci gün işte merhaba beni tanımazsın ama yazdım,çünkü derslerine pek girmemiştim.Merhaba hatırladım galiba,tüm öğrencilerimi hatırlarım ben yazdı.İşte sınav sonuçlarımı sordu...(Biz bununla aynı yaştayız bu arada ama ben ara vermiştim.)Sonra dedi sen bizim mahallede oturuyorsun galiba ben seni daha önce de görüyordum.Evet dedim,ben de seni görüyordum.İşte aslında önceden başka mahallede oturdukarını,depremde evleri yıkılınca bizim mahalleye geldiğini ve burası sıkıcı olduğu için çok gezdiğini bu yüzden de onu sürekli görmemin normal olabileceini söyledi.

Böyle konuştuk ertesi gün gene ben nasılsın dedim.Karşılıklı bir kaç konuştuk sonra dedim fotoların çok doğal maşallah,Allah cömert davranmış.Dedi şımartıyorsun falan...(Aslında hiç böyle bir insan değilim,saldım çayıra misali salıvermişim kendimi.)Sonra bunun ask.fm vardı oradan sorular soruyorlardı dedim ben de sana buradan bir soru sorabilir miyim,benim yok çünkü ask.fm.Sonra dedim ya da boşver diceksin tanıyalı 2 gün oldu ne hakla soruyorsun diye.Yok o kadar kaba değilim dedi güldü...:KK5:
Dedim sen beni belki 2 gündür tanıyorsun ama ben saymadım...Sor sor dedi.Senin kalbin dolu galiba ve yara bırakmış dedim.kalbi boş olan bir Allahn kulu varmıdır ki bu evrende ama yaranın büyük kısmını ben bıraktım karşımdaki değil..dedi.Ben sendekini gördüm dedim.Nerden anladın falan filan dedi dedim yazdıklarından.(Anlıcağınız aşk yarası almış birine denk geldim.)O da dediki:
aslında herkes hak ettiği gibi yaşar bence biliyormusun ben kendi tercihlerimin bedelini ödedim o yüzden sıkıntı yok yani alıştı gönül de beden de traşlanmaya...Yani kalbin dolu anladığım bu dedim.Kalbim hep dolu yaa Allaha şükür insan sevgisi ile dedi.Bi de ask.fm de o diye birinden bahsediyordu çok yüceltiyordu ''o''nu...Dedim insan sevgisi ve ''o'' nun sevgisi ile...Dedi o başka ya onun yeri bambaşka hayatımda.Ben zaten o an dondum...Dedim işte bahsettiğim buydu..O da dediki: bazı insanlar unutulur bunun için elinden geleni yaparlar bazıları unutmak ister unutamazlar bazıları da unutulmayı hak ederler ama bunların hiçbirini akıl seçmez kalp seçer işte..onu da bazen seçen kalbin sahibi bile anlamaz ki...Dedim senin cümlelerin o kadar dolu ki ne anlasam bilmiyorum.
Ne anladın öyleyse? dedi.Onu kalbin secmiş sen istememişsin =yapacak birşey yok...dedim.Aslında güçlü bir kişiliğim var unutmak istesem unuturum ama yaşadığım güzelliklere haksızlık olur bu bence,dedi.Hiç unutmucaksan hayatına nasıl devam ediceksin hayat orada durmuş senin için o zaman,dedim.Yo tam aksine devam ediyorum durmadım hem de daha hareketli sen niye merak ettin bunu?dedi.Merak işte,bir tek ben değilimdir bunları merak eden soruyorlardır çokca dedim.Haklısın dedi.İşte oyalıyorsam kusura bakma dedim.Bu arada seni ben eklemedim dedim işte kuzenin eklediğini falan anlattım,söylemene gerek yoktu sen de olsan bir şey dedğişmezdi,dedi.Dedim hiç konuşmuşluğumuz yok yanlış anlarsın diye...Yok insani ilişkiler dedi.Birkaç daha konuştuk sonra dedim,sana birisi selam vermezse vermez misin?İşte önceden veriyordum artık eskisi gibi veremiyorum dedi.Dedim hep konuşma girişiminde ben bulundum da ondan sordum.Napim yapım bu kadınlara nasıl davranılır bilmiyorum kimi sevsem nefret etti dedi.Dedim problem onlardadır.İşte tam olarak nerde oturuyorsun dedim bizim köşeden döndükten sonrası görünmüyor çünkü.Dedi dönünce solda ama benim çıkmam lazım hoş sohbetin için sağol.Çıktı ben de balkondan baktım geçiyordu ayyy bir tatlı Allah övmüşte yaratmış.

Sonra akşam oldu,Merhaba bak bu sefer ben yazdım dedi.Merhaba beklemiyordum sevindim dedim.Niye ya dedi,dedim tamam ben selam veririm değilde nasıl davranılır bilmem diye geçiştirdin o yüzden dedim.Yine konuştuk biraz sonra dedim yazmak istiyorum ama bir şey bulamıyorum,güldü...Dedim o gülücük buraya kadar geçiyor...2-3 gülücük daha gönderdi...Tamam neyse çok konuştum dedim,yok ya hangi takımlısın falan dedi...Ben duvarıma bir söz yazmıştım o da beğenmiş.(Şöyleydi:Hayatın en hüzünlü anı sevdiğininz kişinin bahçesinde açacak bir gül olmadığınızı anladığınız andır.)Dedim o sözü üstüne alınmalısınisağol dedi.

İnşallah karşına iyi biri çıkar ve onu unutturur.Sanmıyorum ama hayırlısı dedi.Hayatımda ilk kez birisine ilan-ı aşk ettim ama olsun içimde kalmamış oldu,dedim.Ben mi oluyorum o kişi ? dedi.Sen x(ismi) değil misin dedim.Evet de nerde ettin ben anlamadım dedi.Dedim kendimce ettim bir şeyler biraz kıtım bu konularda ama evet sana dedim.İyi peki..ne diyeceğimi bilemedim...teşekkür ederim,dedi.Bir kaç yine konuştuk sonra bu dedi: Ya ben yeni bi ilşkiden çıktım,diğerine başladım olmadı hatta ilkinden tam çıkmış sayılmam "o" kişi ile hala görüşüyorum,bu işin beni ilgilendiren ksımı ,diğer taraftan sen dersime girmesen de benden 1 yaş küçük olsan da öğrencimsin çok tatlı hoş bir bayan benziyorsun ama etik durmaz bana yakışmaz bu da seni ilgilendiren tarafı...

Dedim:ya ben zaten sana aşık olmyım diye dersine girmedim sırf yapamıyorum bir de rezil olmıyım dedim falan filan ama sen bilirsin aşktan da kaçılmıyor oldum napalım artık hayırlısı unutmaya çalışırım...Dediki: Öyle basit söyledin ki sen bile inanmadın bence unutmaya...Dedim:sana göre basit işte başka care yoksa ben napabilirim...Dedi:sen çok kolay gibi zikrettin ondan dedim...Dedim:vallahi suanki duygularımı nasıl ifade ederim bilemiyorum kelimeye dökülür mü ki? yazılışta böyle...:KK5: Anlıyorum dedi.Dedim:çok kolay sevebilen birisi değilim,değecek insana rastlamıştım ama unuturum demekle olmaz tabi bunu sen zaten iyi biliyorsun...Dedi:çok çok teşekkür ederim gerçekten mutlu ettin söylediklerinle onure oldum ama ben de aklımdan geçenleri paylaştım seninle...Dedim:Olamaz diyorsun en doğal hakkın kimse kimseyi he deyince sevemiyor.Dedi:eek:lay sevginin dışında ayrıca mantığıma da ters gibi duruyor ve şu an hissedecek durumda değilim...Dedim:mantık kısmına pek takılmıyorum önemli olan hisler o yoksa zaten olmaz ben hep karşılıklı sevgiden yanayım,zaten ben senin aklında kalbinde birisi olduğunu hissettiğim an kafam kendimi şartlandırmaya başşlamıştım...Dedi:ne zaman hissettin?Dedim:anlaşılıyor ki X seven insan seven insanın halinden anlar,kalbi boş olan insan senin dinlediğin şarkıları dinlemez,bu kadar anlamlı cümleler paylaşmaz,bazı sorulara verdiğin cevaplar hep bi şeyleri işaret ediyor...

Dedi: peki bile bile yaklaştığına göre hertürlü cevaba da hazırlıklı olsan gerek(((...Dedim:hazırlıklıyım tabi gönül istediği cevabı duymak ister ötekine katlanır...senin hala umudun varken başkasına kapını zorla açamazsın ki açmandan yanayım:)Dedi:ben söyledim söyleyeceğimi yanlış anlama bir daha söylüyorum çok hoş hanım hanımcık olabilirsin ama ben hem "o" insan ile görüşüyorum hem de görüşmesem de hazır değilim daha enkazlarım toplanmadı hem de ne olursa olsun öğrencimle değil.Dedim:kadere bak....Dedi:yani hissim ve duygularım şu an için bu...Dedim:şuan için ilerde değişebilir yani..Dedi ki:Allah bilir ama evet şu an için böyle....(Resmen al sana UMUT dedi!)Ama gene de sen umut taşıma derim ben dedi...Alttan alttan umut verdiğinin farkında bi de...Yine konuştuk bir şeyler.Eskisi gibi çekinmeden konuş falan dedi.Neden bu kadar aşıksın dedim?E barışın madem dedim...Dedi sen neden aşık oldun? Haklısın dedim.Dedi:ben o insanla 5 yıl her şeyimi paylaştım sonra bir hiç uğruna terkettim başkası için şimdi geri döner mi??????Dedim yazacak çok şey var ama kalsın.Dedi yaz konuş kapansın konu,içinde kalmasın...Dedim boşver geçer nasıl olsa umut etmek var...Peki sen bilirsin kırdıysam kusuruma bakma dedi.Sen mutlu ol inşallah ...estafurullah,dedim.Hep beraber mutlu olalım inşallah,yalnız mutlu olunmaz olunsa da uzun sürmez dedi.Sen sevdiğinle mutlu ol ben sevgiyi iyi bilirim bundan sonra üzülmemeni diliyorum,dedim...Teşekkür ederim inşallah hepimiz için aynı temenni içerisindeyim,dedi.İnş falan bitti o akşam.

Sonraki gün ben bunu gördüm yine balkondan geçerken,yeşil bir şey giymişti...Akşamı zor ettim akşam mesaj attım yeşil yakışmış diye....Teşekkürler ama öle söyleme bana...yanlış anlaşılsın istemiyorum bu mevzu daha çok uzamasın ben de sen de üzülmeyelim...dedi...Tamam özür dilerim dedimm,yok dilencek bir şey yok bu arada hayırlı kandiller dedi...Ben de karşılık verdim...

Sonra şunları yazdım:rica ederim.Ben seni de kendimi de üzmemek için çok düşündüm.Böyle hergün üzülceğime,umut ışığı olmayan bir yola bakacağıma hiç görmesem daha iyi olacak o zaman napalım kısmet değilmiş.Sana karşı kesinlikle bir kızgınlık kırgınlık olamaz.Dediğin gibi düşmanda olamam..Her gün seni ve duygularını göreceğime hiç görmemek daha iyi olacak..Bu bile umut oluyor çünkü.Arkadaşlık listemden çıkarıyorum.Sana karşı bir şey hissetmesem etkilemezdi beni ama şuan etkiliyo kendine çok iyi bak layıkınla yaşarsın inşallah...

Böyle bitti...

Sen bilirsin Allaha emanet ol dedi...:KK5:Ben o gece kandildi onun için tesbih namazı kıldım yeterki olsun diye 100 rekat,istiareye yattım çok dua ettimm çokk....Bi de şöyle bir ayrıntı var ben onu eklemeden bir gün önce bu eski 5 yılllık kız arkadaşıyla facede tekrar arkadaş olmuş...Şansın bu kadarı...Ben de ekliyken bir tane fotosunu beğenmiştim,o kadar çok fotosu vardı ki belki 200 geçik ben bir tane beğendim sonraki gün baktım onu kapak yapmıştı...(Tbi bunlar aşık insanın kendince yapacağı çıkarımlar olabilir.)Sonra 1 hafta geçti baktım çıkmaya başlamışlar tekrardan...Başıma kaynar sular döküldü...

Sonraki günlerde benim kuzen de onun dershaneye kaydoldu bi şekilde irtibat kurdum,kuzenin facesinden hep takip ediyordum onu ve sevgilisini:KK43:(((((Hatta bu kuzeni görünce seni birine benzetiyorum ama çıkaramadım demiş...Şimdi askere gitti yenii ve ben sanki ayrılmşız gibi hissediyorum,biliyorum çok çok salağım ama vazgeçemiyorumm...Hep içimde bir umut var bitmiyor bitmiyor...Allaha dua ediyorum ne olur unuttur bana onu,çünkü o kız da onu çok seviyor...Eğer o kızla çıkmasaydı ben mücadele ederdim...Şu an ki mücadelem kendi içimde...Ve o kadar iyi birisi kii....

Evet hikayem bu şekildeydi arkadaşlar bir yol gösterin bana...10 aydır bitmedi,bitmedi....

Son düzenleme:
simdi burada sorun ne? devam anlat ki sana yardimci olabilelim degilmi :)

bencede anlatta yardımcı olalım bence eklenmesi iyi olmuş bir yerde ilk adımı sen attın devamı gelmesi gerekkkk

Canım ''bu ne ya'' demek istiyorum.
Okuyamadım kısacası.
Keşke bir paragraf, satırbaşı falan yapsaydın. :KK31:

Bütün yazdıklarını okudum :)

Ve dediği gibi sana karşı bir şey hissetmiyor. Ama o dier kızla olmssada düşünebilirim senlen falan havası vermişş..:26:

Şimdi diğer kızla anladığım kadarıyla.. :KK14:

Boşuna kendini üzme.. Düşünmemeye çalış. 5 senelik bi ilişki dile kolayy.. Ben bi umut olduğunu sanmıyorum:2:

Hepsini okudumm başım dönüyoo :KK52:

Sen yeterince duygularını açmışsın zaten ama o kırmadan istemediğini söylemiş

söylerken de sanki umut vermiş hissi uyandırıyor.

Bence çok kararsız biri, çünkü daha kiminle olacağına bile karar verememiş

Bu konu seninle ilgili değil ama, sevgilisini başka biri için terketmiş ve yine o kızla barışmış.

Vazgeçemiyorsun ama şöyle düşün; farzet ki onunla sevgili oldunuz, 5 yıllık bi ilişkiden çıkmış hemen unutması mümkün değil sürekli " acaba onu düşünüyor mu?" diye aklına gelecek ve rahatsız olacaksın.

İkincisi; 5 yıllık sevgilisini başka biri için terkeden erkek aynısını sana yapmayacağı ne malum?

Bunları düşün ve unutmaya çalış onu.

Sen şimdi hep olumlu şeyleri düşünüp hala umut besliyorsun ona karşı

Bir de olumsuz tarafından bak olaylara, vazgeçmemen için hiçbir sebep yok..

Bütün yazdıklarını okudum :)

Ve dediği gibi sana karşı bir şey hissetmiyor. Ama o dier kızla olmssada düşünebilirim senlen falan havası vermişş..:26:

Şimdi diğer kızla anladığım kadarıyla.. :KK14:

Boşuna kendini üzme.. Düşünmemeye çalış. 5 senelik bi ilişki dile kolayy.. Ben bi umut olduğunu sanmıyorum:2:

İşte bana da öyle geldi,kız onu kabul etmeseydi belki olabilirdi gibi...Ama olmadı vazgeçmeye çalışıyorum dediğin gibi umarım başarırı.Değerli yorumun için teşekkür ederim.:KK34:

Hepsini okudumm başım dönüyoo :KK52:

Sen yeterince duygularını açmışsın zaten ama o kırmadan istemediğini söylemiş

söylerken de sanki umut vermiş hissi uyandırıyor.

Bence çok kararsız biri, çünkü daha kiminle olacağına bile karar verememiş

Bu konu seninle ilgili değil ama, sevgilisini başka biri için terketmiş ve yine o kızla barışmış.

Vazgeçemiyorsun ama şöyle düşün; farzet ki onunla sevgili oldunuz, 5 yıllık bi ilişkiden çıkmış hemen unutması mümkün değil sürekli " acaba onu düşünüyor mu?" diye aklına gelecek ve rahatsız olacaksın.

İkincisi; 5 yıllık sevgilisini başka biri için terkeden erkek aynısını sana yapmayacağı ne malum?

Bunları düşün ve unutmaya çalış onu.

Sen şimdi hep olumlu şeyleri düşünüp hala umut besliyorsun ona karşı

Bir de olumsuz tarafından bak olaylara, vazgeçmemen için hiçbir sebep yok..

Teşekkür ederim okuduğun için :KK42:

Haklısın söylediklerinde ben de aynı senin gibi düşünüyorum zaten;ama işte kalple beyin ayrı çalışıyor.:KK5:

Ama yapytığınız yorumlar gerçekleri net görmemi sağlcak,çok sağol :KK16:

bence en güzelini yapıp konuşmuşsun...
cesaretinden dolayı tebrik ediyorum güzel bi muhabbet de olmuş konuşmuşsun...:KK34:
güzel yönlerini düşün...
içinde kalmamış platonik olmamış...saygı çercevesinde bitmiş...
düşünmemeye çalış dicem ama zor inşallah çabuk atlatırsın bu durumu...
eski sevgilisiyle barışmasaydı mücadele ederdim demişsin bence çok yanlış bir düşünce ...
hadi başlandı diyelim sen seviyorsun o sevemedi ve bitirmek istediginde daha zor olurdu...
karşılıksız olsaydı senin için daha üzücü olurdu...
hayırlısı olur inşallah sevecegin biri ve sevildigini hissettigin biri karşına çıkar inşallah... :)

bence en güzelini yapıp konuşmuşsun...
cesaretinden dolayı tebrik ediyorum güzel bi muhabbet de olmuş konuşmuşsun...:KK34:
güzel yönlerini düşün...
içinde kalmamış platonik olmamış...saygı çercevesinde bitmiş...
düşünmemeye çalış dicem ama zor inşallah çabuk atlatırsın bu durumu...
eski sevgilisiyle barışmasaydı mücadele ederdim demişsin bence çok yanlış bir düşünce ...
hadi başlandı diyelim sen seviyorsun o sevemedi ve bitirmek istediginde daha zor olurdu...
karşılıksız olsaydı senin için daha üzücü olurdu...
hayırlısı olur inşallah sevecegin biri ve sevildigini hissettigin biri karşına çıkar inşallah... :)

İyi dileklerin için çok teşekkürler:KK34: ,işte insan sevince ille de olsun istiyor maalesef.

X