Acı Biber Çayı - Ender Saraç'tan

Pluie

Her şey çok güzel olacak
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2010
965
33
Merhaba kızlar. 4-5 kilo kadar fazlam var ve çok iradesizim. O yüzden alternatif, zayıflatan tariflere yöneldim. Malumunuz şok diyet listelerinden tanıdığımız Ender Saraç geçenlerde bir ana haber bülteninde acı biber çayı tarifi verdi. Her gün içilmesi gerekiyormuş ve kilo vermeye müthiş derecede katkı sağlıyormuş.. Diyet yapanlar için de kilo vermeyi hızlandırıyormuş. Henüz denemedim ancak bugün ya da yarın içmeye başlayacağım.. Gelelim tarife ;

Malzelerimiz : 1 çay kaşığı pulbiber, bir diş sarımsak, bir çimdik biberiye, limon

Tarifimiz : 1 çay kaşığı pul biber,bir diş dövülmüş sarımsak ve bir çimdik kadar biberiyeyi kaynar su içerisine atıp 5 dk bekletiyoruz. Bekledikten sonra içine ince bir limon atıyoruz. Kesinlikle şeker ilave etmiyoruz ve sabah akşam birer bardak içiyoruz..

Yapımı çok kolay. Tadının nasıl olacağını düşünmek bile istemiyorum fakat kilo vermeye yardımcı olacaksa katlanacağız.. Ben içtikten sonra da yazacağım. Sizlerle de paylaşmak istedim. Hep beraber kilolarımızdan kurtuluruz inşallah :21:

Son düzenleme:
ama acı iştah açar ben yediğim zaman iştaham açılıyo daha çok yiyorum:KK53:

Canlarım tadı o kadar kötüydü ki bir fincanı bitiremedim :KK1:
Vallahi yapabilen varsa denesin , Ender Saraç öve öve bitiremedi..

arkadaşlar öğle her denileni denemeyin ya Allah korusun midenize falan birşey olur bu kilo verme olayında azim çok önemli istesek yavaş yavaş veririz sağlık elden gittikten sonra ne fayda bence yeşil çay,beşi bir arad çay falan için bide artık kış geldi lahana faln kaynatılır onun kürü yapılır falan ben denemedim ender saraçın verdiği bu acı biberli çayı deneyemem de ama deneyip kilo veren olursa vallahi tebrik ederim o karışımı içtiği için herkese sağlıklı zayıflamalar
ben elma sirkesi ve sandaloz sakızıyla zayıfladım vallahi o elma sirkesini içerken suratım 1000 şekle girdi bide bu acı çayı içsem offfffffffffffffff düşünemiyorum kendimi

bende bugun başladım. tadı o kadar kötü gelmedi bakalım ... içtiktem sonra da yürüdüm bir saat kadar faydasını görürsem kesin paylaşıcam...

eee kimse faydasını görmedimi? bende başlamayı düşünüorum her gün 2 kere demleme yeşil çay içiorum mucize dedikleri çiğ bademde yemeye başladım bide akşam üzeri yemek olayını bitiriorum çok dikkat etmediğim için ilk hafta sadece 1 kilo gitti ama olsun gerisi gelcek biliorum :d

Tadını beğendim sarımsak rahatsızda etmedi zayiflatmasada sarimsak çok faydali içmeye deger

X