Açık ayakkabı ile ten çorabı....

Merhaba bu ayakkabı parmakları açık olan ten çorabına uyar mı sizce. Aldım bunu çorapsız giyeceğim pantolon vs ile ama olurda elbıse ıle gıymek istersem dediğiniz çoraba uyar mi
Rica ediyorum tüm ten rengi çoraplarınızı imha edin. Düşüncesi bile çok kötü :bicak:

Merhaba canim . Bende bayramda açık bir ayakkabi giyindim önü açık kayinvalidem tutturdu ten çorabı giy diye . Onların orada ayıp olurmuş çorapsız olmazmış. İyi dedim giyindim ama Allah seni inandirsin bı cikin bir cikin oldu. Ben sahra ten çorabı giyindim cirkin olduğunu düşündüm ama geçen gün eşimin halası bildigin nene ten çorabı giyinmis açık ayakkabiya ben şok oldum kadın beyaz tenli ayaklari zenci 😁😁😁😁

Açık ayakkabıya ten çorabı giyme konusunda bu kadar ısrarkeş olmanıza şaşırdım. Salın şu ten çorabını artık Allah aşkına. 😁
Ama yanlış anladınız, parmakları açık bırakan çoraplar varmış bu tarz ayakkabılar için üretilen. Onu sormuştum

Ama yanlış anladınız, parmakları açık bırakan çoraplar varmış bu tarz ayakkabılar için üretilen. Onu sormuştum
Bir ay önce de sormuştunuz, başka gündeminiz yok mu yahu? Bu sıcakta ne gerek var çoraba? Bacaklarınızı beğenmiyorsanız lazere gidin. Leke, batık vb. sorunlara iyi geliyor.

Bir ay önce de sormuştunuz, başka gündeminiz yok mu yahu? Bu sıcakta ne gerek var çoraba? Bacaklarınızı beğenmiyorsanız lazere gidin. Leke, batık vb. sorunlara iyi geliyor.
Evet başka gündemim yok sizi neden bukadar rahatsız etti? Ayrıca size hiçbirşey sorduğumu hatırlamıyorum arkadaş bir öneride bulunmuştu bende birşey sordum ne için var bu site siz mi karar veriyorsunuz ne sorup sormayacağımıza. Sanki aynı konuyu 2. Defa açmışım gibi saçma tepkiniz. Rahatsız olduysanız tıklamayın öneriniz için teşekkürler

Kızlar bu model ayakkabılarla ten çorabı saçma mı? Bacaklarımdaki pürüzler vs den dolayı kısa elbisenin altına ten rengi kilotlu çorap giyeceğim. Ayak parmaklarımı da açmaktan pek hoşlanmıyorum şeklinden dolayi 🙄ama komik durmasından korkuyorum. Veya ne tarz bi ayakkabi giymeliyim. Topuğu yüksek olan
Birde buna nasil bir corap olabilir ki😐😂

Buarada bazen ten corap degil ama eski yillarda gibi.. mesela beyaz acik ayakkabinin icine siyah corap.. ya da siyah ayakkabinin icine beyaz begeniyorum💞

Merhaba bu ayakkabı parmakları açık olan ten çorabına uyar mı sizce. Aldım bunu çorapsız giyeceğim pantolon vs ile ama olurda elbıse ıle gıymek istersem dediğiniz çoraba uyar mi
Uyabilir alıp denemelisiniz. Eskiden renk çeşidi pek yoktu şimdi belki vardır. Teninizle uyumlu olursa gayeyte olur

Kızlar bu model ayakkabılarla ten çorabı saçma mı? Bacaklarımdaki pürüzler vs den dolayı kısa elbisenin altına ten rengi kilotlu çorap giyeceğim. Ayak parmaklarımı da açmaktan pek hoşlanmıyorum şeklinden dolayi 🙄ama komik durmasından korkuyorum. Veya ne tarz bi ayakkabi giymeliyim. Topuğu yüksek olan
Bu çorapların açık ayakkabılar için olanı var onlardan alın

X