Açık parfümler hakkındaki düşünceleriniz neler ?

dp bazı parfümleri karıştırıyor yeni koku üretiyor..hatta benim çok sevdiğim bir koku var ki koklayınca huzura gark oluyorum :KK70: k11 kenzo mix olması gerekiyor adı..
baya bi süre eyfel kullandım ben..50 ml 5 tl..bazı kokuları dp dekilerden farksız ama hepsi değil..david walker dan bi iki kere kullandım hoşuma gitti o da..açık parfümle orjinal tabiki birbirini tutmaz..farkları özellikle üzerinde bekleyince kokunun kalıcılığı uçuculuğundan değil de ne kadar değiştiğinden anlaşılıyor..ilk sıkıldıklarında aynı gibi ama zamanla kendilerini gösteriyorlar..ben "orjinal parfüm olsa güzel olur ama olmasada açıklar var sorun değil " düşüncesinde olanlardanım..

aynen canım bende eyfelde kullanıyorum.kimi kokular tutuyorda kimisi alakasız oluyor.birde bargello nun çıkardığı raphella var oda 50 ml lik 5 tl ve eyfelden kat kat güzel

param olmadığı zaman(öğrenciyim zaten genelde olmuyo) :KK1: tercih ettiğim parfümlerdir.on numaradır Bakırköy pazarından alıyorm genelde escade avon çakmaları kullandım günlerce kokusunun geçmediğini bilirim.hatta arkadaşım 1 sene önce kazak almıştı aldığı gün üstüne açık parfüm sıkmıştı abartmıyorum 8-9 ay sonra kokladığımda kokusu duruyordu bn gayet memnunum kokuları da muhteşem fiyatı da:KK51:

Açık parfümler her açıdan gayet uygun bence. Ben açık parfüm kullanıyorum fakat bir tane sevdiğim bir kokunun orjinalini aldım sadece özel günlerde onu kullanıyorum normalde açık parfüm. Bu da çok mantıklı geliyor bana.

orijinal parfumlerim var ama nadiren sikarim :) zaten klasiklerimi orj aliyorum degisik kokulari acik aliyorum ama pazardakileri begenmiyorum su gibi oluyor dp ya da bargello tarzi aliyorum son aldiklarim bargello cunku dp den son aldiklarim hep agirlasti :KK43:

Yok dp yok bilmem ne hepsi paratuzağı ne kalıcılığı var ne de orjinalden aldığım zevki veriyor . Rumeli caddesi remzi kitapevinin yanında sezi butik parfüm var fiyatları dp ile aynı ama kaliteee bambaşkaaaaa harika zaten size şunu öneriyorlar, orjinalini test edip daha sonra bizden almaya gelin hem orjinal kokusunu tanıyım hemde bizimle arasındaki kalıcılığı test edin. Dp bunu söyleyemez çünkü fabrika gibi bağlamışlar suratlar bi karış insan kandırmacaları. Sezi parfümün kalitesini birde şurdan anlıyorsunuz yeni çıkan ne varsa hemen orda bulabiliyorsunuz ben chloe love kullanıyorum . Esansları bu dandik markalar gibi yerli değil gerçekten fransadan getirtmişler tesadüf ordayken bayan bana faturasını gösterdi şok oldum ve ayrıca hedi içinde hem eğlenceli bir ortamda sevdiğiniz insanın ruh haline kadar çözüp parfüm satın alabiliyorsunuz:KK3::KK3::KK3::KK49::KK49::21::21:

açık parfüm hiç kullanmadım ama kullanan o kadar çokki her adım başı var bide..geçen gün dp ye girdm bnm parfümüm zen di bakiim dedm koku aynı gibi yanlız yağlı yağlı geldi elime ve sıktığım bileğimi yaktı.. kalıcılığı var ama orjinal gibi diil ayrıca zen mesela ne kadar da kalsa koku aynıdır. bunun kokusu bileğimde zamanla başkalaştı.. arkadaşlar allah aşkına 200 tl olan parfümü 20 liraya alıp aynı kalite demek kadar saçmalık varmı ???? bi de nedense ben hiç sahte kullanamam içim rahat etmez. tavsiye etmm hele tene hiç değirmeyin...:KK20::KK20::KK20:

David Walker ve Eyfel den kesinlikle memnunum.. Yine de kokudan kokuya da değişebiliyor kalıcılığı..
Özellikle kıyafette süper kalıcı, direk tene sıkacak olursanız da metal birşeyler olmamasına dikkat edin onun üstüne sıkmayın alerjiyi öyle başlatır çünkü..

d&p, ixora ve bargello dan kullandım şimdiye kadar üçünden de memnun kaldım eyfelden bir kez parfüm aldım ondan memnun kaldığımı söyliyemicem :KK20:

Kızlar Şöyle baş döndüren bir koku öneriniz varmı? Öyle bir parfüm olsun ki o koku üzerimdeyken kendimi seksi hissedebileyim.

d&p, ixora ve bargello dan kullandım şimdiye kadar üçünden de memnun kaldım eyfelden bir kez parfüm aldım ondan memnun kaldığımı söyliyemicem :KK20:

d&p, ixora ve bargello bu üçü arasında sizce hangisi daha iyi denemek için alacağım?

açık parfüm şimdiye kadar 1 kere kullandım o da 3 yılı geçti alalı Eylül parfüms diye bir yer açılmıştı oradan almıştım yanılmıyorsam ya beyaz çikolata ya da vanilya kokusu istemiştim kodu k-80 hangi markanın karşılığı bilmiyorum ama şişesi hala duruyor ve koku hala duruyor kapağını çıkarıp bileğime sürdüm ilk iğrenç bir koku oldu ama 10 saniyede hoş bir vanilya kokusuna bıraktı hala açıksa gidip alasım geldi :KK1: orginal olarak chanel chance ve hypnotic poison kullandım bir de avon parfümleri vardı chance bitti hypnoticten devam ediyorum ama chance ı özledim açık hali orginaliyle aynı mı acaba öyleyse alacağım bir de be delicious var aklımda bu ikisini deneyen oldu mu nasıldır kokuları

X