Açık parfümler hakkındaki düşünceleriniz neler ?

parfümevi'nden memnunum
lancome la vie est belle orjinalinden daha kalıcı ve aynı koku:KK31:

mrb. bende bu parfümün hastasıyım. ama çok pahalı geliyor bana. gerçekten orjinaline bukadar benziyormu parfümevinde. ben mystical parfümden almıştım ordakinide benzetmiştim ama orjinalini çok net hatırlamıyorum.

mrb. bende bu parfümün hastasıyım. ama çok pahalı geliyor bana. gerçekten orjinaline bukadar benziyormu parfümevinde. ben mystical parfümden almıştım ordakinide benzetmiştim ama orjinalini çok net hatırlamıyorum.
bir arkadaşımın arkadaşı orjinalini kullanıyor (ona o kadar para verilir mi:KK1:) ortak arkadaşımız ikimizin kokusu arasında fark olmadığını söyledi. tenden tene farklıdır tabi ama bence birebir olmasada %95 aynı.

marka vermek dogrumudur bilmem ama hani su iki harf olanlar varya onlar diğer açık parfumlerden daha kaliteli tavsiye ederim :)

kızlar hypnotic poisonu çok seviyorum orjinalini aldım ama çok günlük kullanmaya kıyamıyorum :KK43: orjinale en yakın hangi açık parfümcüde vardır bilginiz varmı?ilk başta rakı kokuyo açıklar ama önemli olan oturduktan sonra benzemesi?

bende açık parfüm kullanıyorum çok bilinmiş bir marka değil ama harikaaaaa.orjinalinin aynısı kalıcılığıda çok iyi mutlaka tavsiye ederim.isterseniz orjinal şişeyede dolduruyor.beşiktaşta ıhlamurdere caddesinde.aynı zamanda saat gözlük satıyor dükkanın içinde pembe bir koltuk var.yanında pideci var:)

arkadaşlar merhaba.. :) haftaya sevgilim geliyor buluşacağız birazcık gezeceğiz falan inşallah :) ama güzel parfümüm yok ve ben güzel kokmak istiyorum. kokum üzerine sinsin ve kokumu özlesin, içine çeksin istiyorum. iz bırakmak anlayacağınız. :) bende D&P den armani she var. Mystical den Ecada collection ve Lolita lift var. armani she yeni aldım tamam yorumlarda güzel diyor ben de beğendim ama çok klasik bi kokuymuş herkeste varmış, sanki klasik spor ferah pudramsı bi koku. günlük anlayacağınız ama ben özel bi parfüm istiyorum.. collection ve lift 1 yıldır bendeler belki kokuları bozulmuştur diye sıkmak istemiyorum. öğrenci olduğum için de D&P den alabilirim parfümlerimi.. sevgilim aslan burcu romantik biri. ben de 19 yaşında esmer bi kızım. bana önerebileceğiniz D&P parfümleri var mı? liste yaptım hatta :)

- miss dior cherie
- britney spears fantasy
- escada magnetism
- ck euphoria
- tommy girl

hangisi olabilir?? ha bu arada havalar bi sıcak bi soğuk ona göre de 4 mevsim uyabilen bi koku olursa sevinirim :)

dp black pointten aldım.Bir erkek kardeşime Kodu:103R aldım ve kendime kodu:112G aldım. İkiside fena değil kalıcı sayılır.
Birde bargello alacağım onuda deniyeceğim.

bargello begenmedim ben yağlı idi. dp deki kokular da ya güzel değil ya bana denk gelmedi ya böyle yağlı ve çok keskindi. mesela noa ve candy begenilir ama bi sure snra dpdeki beni sıktı ama ixorada candy çok tatlıydı frahtı sıkmadı ve noayı birinde duydum kokusunu acayip guzeldi

merhaba ben de avon satışı yapıyorum sizinde bildiğiniz gibi herve leger satışta değil artık.ve bana bu parfüm lazım elinizde varmıdır?

bargelloda çalışıyorum.kokular natürel ve sağlık bakanlığından onaylı buna dikkat edin kesinlikle.şunu da belirtiyim herkesin ph derecesi farklıdır.bunu teninizde deneyerek 1-2 saat sonra parfümün kalıcılık oranı veya teninize uyup uymadığı anlayabilirsiniz :KK9:

Ben açıkta Bargello ve parfümevinden çok memnunum. :KK17:

Guerlain La Petite Robe Noire ya da Guerlain Insolense kokularını açıkta bulabileceğim bir yer var mı biliyor musunuz kızlar? :KK5:

Ben açıkta Bargello ve parfümevinden çok memnunum. :KK17:

Guerlain La Petite Robe Noire ya da Guerlain Insolense kokularını açıkta bulabileceğim bir yer var mı biliyor musunuz kızlar? :KK5:

guerlain insolence parfümümü sıkıldığım için satıyorum morphine, açtığım konudan bakabilirsin ilgileniyorsan :KK12::KK12:

anam bende dün gittim aldım
ama almaz olaydım paketinden başka koku çıktı
ve yarım kullanılmış ömı ne anlamadım
yada bana mı denk geldi

çok beğenerek aldım kokuyu ama foss çıktı
:KK1:

Eşim dün lacoste pink ile Jadoreın çakmalarını alıp gelmiş. Evlendiğimizden beri ilk kez yaptığı bişey olduğu için seslenmedim. Ama adı üzerinde çakma. Odada sıkıp mutfağa geçene kadar kalıcılıktan eser kalmıyor. O kadar çakma olmasaymış bari. :)

iyi marka olan ve güzel kokan parfümler ne yazıkki fiyat olarak oldukça tuzlular..

bazı insanlar açık parfümün orijinal kokulardan hiçbir farkı olmadığını ve fiyatının ucuz olması dolayısıyla oldukça ekonomik olduğunu söylerken

bazıları ise açık parfümdeki kokunun orijinal kokuyla alakası olmadığını veya adi koktuğunu söylüyorlar...

sizin açık parfümlerle ilgili görüşleriniz neler ?

Bazıları birebir aynı olabiliyor ama bazı doldurmalarda ise orjinali ile alaksı yok. bildiğim orjinale en yakın parfümler d&p nin.

KıZlar parfümevinden siparişlerim geldi ve çok pişmn oldum kokular çok kötü adi adi kokuyor resmen dahs önce d&p kullsndım güzeldi iade şansım varmı acaba kızlar bilgisi olan var mı?

X