Acil bilen yazabilir mi ? Corona ilacı favira kullanan oldu mu ?

Benim ya da başkasının yorumuna göre hareket etmeyeceksen ne diye ilacın faydasını bdv ‘ye soruyorsun bacım ? Bir yorumumla mutsuz olduğum konusuna da hiç değinmeyeyim.Yine beni haklı çıkardın.

Benim ya da başkasının yorumuna göre hareket etmeyeceksen ne diye ilacın faydasını bdv ‘ye soruyorsun bacım ? Bir yorumumla mutsuz olduğum konusuna da hiç değinmeyeyim.Yine beni haklı çıkardın.
Belki ilacın insanlar üstündeki degisik etkilerini merak ettim bacım ? Belki araştırmak hoşuma gidiyor bacım ? Hayırdır zoruna mi gitti ??

Belki ilacın insanlar üstündeki degisik etkilerini merak ettim bacım ? Belki araştırmak hoşuma gidiyor bacım ? Hayırdır zoruna mi gitti ??
prospektusunu okuyun o zaman

Asiri mutsuzum. Alanim tip degil. Yorum yapsam olur mu? Bir rahatsizliginiz varsa teshis de koyabilirim.

Ateş düşürmedi ama sürekli uyku verdi uykuda vücudu baya dinlendiren birşey ben faydalı olduğunu düşünüyorum.yan etki yasamadim

Anneme verdiler ama annem kullanmadı çünkü abim hiç bi etkisini görmedi

Kullanmış olan insanlarda degisik yan etkiler yaptı mi amacim bunu öğrenmekti amma uzattınız Allah icin susun bisey demedim egonuzu seveyim
tane tane anlatıyorum
prospektusde zaten kullanan ınsanlarda gorulen yan etkıler yazıyor

Asiri mutsuzum. Alanim tip degil. Yorum yapsam olur mu? Bir rahatsizliginiz varsa teshis de koyabilirim.
Senin gibileri bu forumda cok gördüm işleri güçleri konu takip edip kime laf sokarim kime haddini bildiririm hesabı egolarını tatmin etmeye gelen tipik bdv kadınısın .boşuna dememişler kadın kadının dusmani diye yahu ben bisey merak ettim amma uzatıp laf soktun daha da bu foruma girmiyorum sizin gbi cahil insanlar yüzünden

Tamam ablacım ben ordan tatmin olmadım belkı görüp duymayintercih ettim sana dert mi oldu sana neeee ya sana ne
ablanız degılım
ablam degılsınız
bu arada once bana
sana gırıp cıkan ne dedınız sonra duzenledınız mesajı sana neee dıyerek ... ben ekran goruntusunu aldım

sıze gecmıs olsun epey bır şifa dılıyorum malum kendınızle yasamanız baya zor olmalı

Daha kötüsünü bıle yazabilirim belliki sizde tek yasamamanizaa rağmen yanınızdaki her kimse psikolojinizi bozmuş içsel mutsuzluk yaşayan insanlar karşındakine boyoe anlamadan laf sokup egolarını tatmin ederler yanı aynı su an senin yaptığın gbi ben hastayım merak ettim amma kalbiniz pismiş be egolu iyyyyy Allah icin yazma kusucam sizin gbi kadınlardan

Sevgili Mune bu mektubu okuduğunda... Şaka şaka aksam aksam sinirinizi bozmak istemezdim ozur dilerim ama konu sahibi once guzelce ıstedıgını yazıp sonra banlanmamak ıcın mesajı duzenlıyor sana girip çıkan ne dedi sonra sanane seklinde duzenledı haberiniz olsun

Konu sahibi muayyen gününde sanırım

Hahahaha ben bu foruma bir daha girmeyi düşünmüyorum mümkünse Mine midir kimse benim üyeliğimi iptal edin burda cok ruh hastası kadın var siktirin gidin

Hepinizin kocasıyla kaynanasıyla arası kotu olup burda konu açıp açıp millete laf sokmalarınız yok mu hele offfff igrencisnizzzz be

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…