Acil bilginize ihtiyacım var

Oxxo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2020
6
1
39
Hanımlar çok fazla kilo vermeye bağlı yüzümde ve boynumda sarkmalar oldu.derin plan yüz germe ve boyun germe yaptırmak istiyorum.fakat korkuyorum da elimle yüzümü kulak kenarına çektiğimde duraklarımın kenarı uzuyor gibi oluyor tabi doktorlar işini bilir yağ enjeksiyonu ile birlikte yaptıracağım.fakat sizin tecrübelerinize ihtiyacım var yüz germe ameliyatı sonrası yüz ve hatlarının şeklinden memnun kalmayan varmı ve aklıma takılan bir başka konu fiyatlar bazı doktorlarda rakamlar uçmuş 70 80 bin dahi duyduğum oldu yüz ve boyun germe ameliyatına yakın dönemde yaptiripta ne kadar ödediniz acaba gerçekten bu konularda bana bilgi verirmisiniz

Samsuna 3 saat mesafen varken bence dr araman hata canım yaaa

dr hayati akbaş , bu işlerin en başında geliyor ,
60.000 tl istiyor bence çok fazla tamam genclestiriyor falan ama yaptığı tüm hastalarda o göz ve kaş nedir anlamadım sadece yüze bol bol yağ enjekte ediyor ve tüm hastalar birbirine benzemiş oysa her insanın yüz hattı başkadır kişiye özel estetik yapılmalı bence.o yüzden hayati akbaş'a olumlu bakmıyorum pek

Formdan takip ediyorum bende zekeriya kul diye dr var. Bi bakın instagramdan bi bakın ayrıca formda ona ameliyat olan kişiler var. Bi de erhan eryılmaz oda baya olumlu. Buradan okuduğum kadarıyla. Sevgiler

X