acil cvp...bugün nikah günümü aldımmmmm

arkadaşlar mrb.bugün nihak tarihimizi ve evimizin eşyalarını aldık.kısmetse 6 haziranda bende evli olacam.nişanlım ağzımın içine bakıyor çok fazla düşkün bana ve çokk mutlu...ama ben kendimi bi kaç gündür tanıyamıyorum.herşeyimiz hazır herşey yolunda..AMA BEN HERŞEYDEN Bİ ANDA SOĞUDUM..bu normalmidir aca.benim gibi hissedenler varmı aranızda.nişanlımın öpmesinden bile bugün çekinir oldum.gözüm bişey görmüo ve çok gerginim..aslında mutluyum.ama amlayın nolur.bi fikirlütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

bende boyle olmustum zaten 15 gun icinde tanisip evlenmistik ve ben evlendikten bi kac ay sonra bile hayatda degildim sanki hic birsey hissetmiyordum :uhm:

bende boyle olmustum zaten 15 gun icinde tanisip evlenmistik ve ben evlendikten bi kac ay sonra bile hayatda degildim sanki hic birsey hissetmiyordum :uhm:

15günde tanışıp evlenmek mi :1shok::1shok: bi kaç ay değil bi yıl sonra bile şokta olsan yeri ablacım:1shok::1shok:

benimde zaman zaman anlam veremediğim ani soğumalarım oluyor.. evet nişanlandım evlilik yolunda ilk adımı attım ama acaba doğru yola mı adım attım diye kafamda kurup kurup abuk davrandıklarım olur -tatlicadiarzu-
hatta bazen acaba şöyle biri olabilir mi böyle biri olabilir mi ben görmüyo olabilir miyim gibi paronayak yaklaşımlarım bile olur kaydirigubbakcemile3 şakkıdı

Son düzenleme:
X