Acil hamile olmam lazım :(

Sen yinede hamilelik dusundugn icin agir isler yapma sakin canim. Ayrica esin olmadan kayinvalidenlere gitmen gerkmez dicem ama eger araniz iyiyse bu da norml karsilanabilir. Ben en bastan mesafe koydum. Esim olmadan onlarla telde bile cok sik gorusmuyorum. Esim olmadn evlerine de gideblcgmi sanmiyorm. Kotu olduklariyla alakasi yok sadece sonradan bu tarz sikintilar cikmasin diye benmki bastan onlem sadece.. yani aslinda bu tarz seylere en basta dikkat edilse daha rahat olurdu. Smdi ne yaparsan yap yanlis anlasilablme durumu var. esin ne diyor yani o da sana benden once gidersn tarzinda bisy diyor mu?

8 aylık evliyiz zaten. Yazdıgım gibi ilk günden başladı emrivakilere. Balayına yollamayıp ilk günden itibaren 1 hafta görümcem cocukları kaynım kaynana kaynata birlikteydik... Mesafeliyimdir zaten yapım gereği.. Tuhaf insanlar işte..

Eşimi devrye sokcam artık. Sağolsun o ilgilidir. Sever sayar beni .

Arkadaşım regl tarihlerin düzenliyse internetten yumurtlama hesabını yap ve ilişkiden sonra mutlaka bacaklarını yükseğe kaldır veya belinin altıNa yüksek bir yastık koy ben 2 gebeliğimdede bu şekilde istediğim ay gebe kaldım.Özellikle akıntısı olAn bayanlar kolay hamile kalamıyor spermlerin ilerleyebilmesi için bu gerekiyor..Adetinin başlangıç gününden say 10.gün başlayın 1 gün var 1 gün yok 1 hafta boyunca ilişki yaşayın kısmetse tutar inş..

Benim cok akıntım oluyo. Şeffaf uzayan akıntı..
Adettin son gününden başlıyo nerdeyse sonraki adet başlangıcına kadar.. Akıntının olumlu bir özellik oldugunu düşünüyodum ben.

Hayizdan kesildikten bi hafta on gun sonra (bunyeye gore degisen zaman dilimi) vajinada islaklik ve akinti artar (bu akintidan anlarsin) bu zaman hamilelige en elverisli zamandir uc gun kadar surer bu zamani iyi degerlendir gunde iki defa falan yap

8 aylık evliyiz zaten. Yazdıgım gibi ilk günden başladı emrivakilere. Balayına yollamayıp ilk günden itibaren 1 hafta görümcem cocukları kaynım kaynana kaynata birlikteydik... Mesafeliyimdir zaten yapım gereği.. Tuhaf insanlar işte..

Eşimi devrye sokcam artık. Sağolsun o ilgilidir. Sever sayar beni .
Yani esini sokarsan sende rahat edersin o zmn. Onun senden yana olmasi guzel. Ins hallolur. Bnmde balayini kayinpedrm istemedi esim onlarla benm aramda kalmismis falan ama ailem destek cikinca mecbur balayi oldu. Babam olmaz oyle kayinpeder evinde deynce cozum oldu bize. Yoksa ben tek basima idare edemezdm. Ama benm demek istedgm sey su aslinda. Senden ziyade esinle bu muhabbete girsinler. Boyle bi ortam ayarlarsan sende rahat edersn.

Merhaba kızlar inşallah biriniz den biri cevap verir bana... Acil hamile kalmak istiyorum yani lafın gelişi öyle ama gerçekten çok istiyorum bı bebeğim olmasını birlikte büyümek istiyorum. 2 yıldır evliyim ben 20 yaşındayım son 3-4 aydır çocuk düşünüyoruz bende prolaktin hormonu yüksek çikti ama ilaç kulanıyorum kürler falan kulanıyorum son 1-2 haftadır çok fazla akıntım var kizlar hiç böyle olamamıştı bu kadar olmazdı günde 5 kere değiştiriyorum 1-2 gün sonra regal günüm onun için oluyor diyorum ama hiç böyle olmazdı şimdi neden oluyor anlamıyorum :KK43: Kızlar Lütfen Yardım Edin Artık Bi Bebek Sahibi Olmak İstiyorummmmmmm İnşallah :KK43: :KK43:

X