Acil yardim kizlar

Owatta busra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2017
24
1
28
Salı günü birliktelik sonucu ella kullanmak zorunda kaldım. Böyle boşalma durumu ilk defa yaşadık. Ardından c.tesi günü aynı şey yassndi. 5gün içerisinde ve bugün p.tesi ikinci ilacı almalı miyim bilemedim. Eczacı tehlikeli olduğunu söylüyor. Ilaç o gün etki ediyorsa ki öyle mantıken benim yine kullanmam gerekli. Bunun da kisirliga kadar zararı olduğu için kullanmak istemiyoruz. Doğum kontrol hapı alsam o yardımcı olur mu olduysa olmustur ama çünkü tam dogurganlik dönemindeyim adetim yeni bitmişti bu durumlar olduğunda

Gcti artik cnim tehlikeliyse icme bence. Ayrica korunmasiz iliskiye izin verme erkeklerin umrnda olmuyo olan kadinlara oluyo. Prezr..f kullansin bi zahmet. Pek hoslarina gitmiyo ama sagligindan önemli degil yani. Bence icme eger adetin gecerse ins hamile kalmazsin ama kalirsanda kalp atmadan dr a gidersin igneyle dusuruyolar gliba :KK43:

Gcti artik cnim tehlikeliyse icme bence. Ayrica korunmasiz iliskiye izin verme erkeklerin umrnda olmuyo olan kadinlara oluyo. Prezr..f kullansin bi zahmet. Pek hoslarina gitmiyo ama sagligindan önemli degil yani. Bence icme eger adetin gecerse ins hamile kalmazsin ama kalirsanda kalp atmadan dr a gidersin igneyle dusuruyolar gliba :KK43:
Eğer olursa dusurtmem. Olsun diyor nasibimizse diyor. Yılda iki kez alınması önerilen bir hap etkili kisirliga kadar gidiyor. Doğum hapı da şimdi kullansam da etkisi yok. Çünkü tam adet bitimi doğurganlık donemimdi olduysa olduysa döndü is. Başka ilaç falan olsa yutucam hemen de işte nasip çok Sagolun

Eğer olursa dusurtmem. Olsun diyor nasibimizse diyor. Yılda iki kez alınması önerilen bir hap etkili kisirliga kadar gidiyor. Doğum hapı da şimdi kullansam da etkisi yok. Çünkü tam adet bitimi doğurganlık donemimdi olduysa olduysa döndü is. Başka ilaç falan olsa yutucam hemen de işte nasip çok Sagolun
Gönlünce olsun tabi ama bu kadar tehlikeliyse hiç kullanma ella hapını eşin korunsun bi zahmet. Ella kullanıpta gebe kalanlarda var bu arada :)

Prezervatif ve ellaya ragmen hamile kalan bile gördüm. En iyi korunma yontemi hic sex yapmamak diyebilirim :)

X