Açılıp bu yorgunluktan kurtulayım mi?

Valla küçük yerdesiniz. Hiç bulaşmayın silin gitsin. Yarın öbürgün yeni biriyle tanışırsınız sizi merak der sorar. Hakkınızda saçma sapan şeyler anlatanlar çıkabilir böyle yerlerde.

Adam da adam olsa.
Birkac ay sonra gideceğim. Yani tayinim çıkacak. O yüzden düşündüm aslında.

Merhaba, bundan yaklaşık altı ay önce aynı mesleği yaptığım fakat aynı kurumda çalışmadığım birisiyle tanıştım. Daha doğrusu o beni görüp ekledi. Bir süre sonra yazmaya başladı. Ben ciddi anlamda çok etkilenmiştim ondan. Yani ilk buluşmamızda karşısında heyecandan bayilacaktim nerdeyse. Bir ay falan flört ettik. Fakat ilişkiye bakış acılarımız farklıydı. O yüzden görüşmeme kararı aldık. Çünkü o her şeyi çabucak yaşama taraftarı birisi. Bense farklı düşünüyordum. Kısacası bitti kısa süre içinde. Ben zaten önceki ilişkimden ders aldığım için bu kişiye soğuk davranıyordum, zaten olması gereken bu diye düşünüyorum. Duygularimdan da pek haberi olduğunu sanmıyorum.

Aradan geçti beş ay. Ben hala deliler gibi onu düşünüyorum. Nerdeyse her gün onun profiline bakıyorum. Biraz da araştırdım onu. Maalesef tahmin ettigim gibi pek sağlam ayakkabı değil. Yaşı 35 olmasına rağmen evlilik niyeti yokmuş. Kızlarla takılıp takılıp ayrılan birisi işte. Çok da yakışıklı olduğu için benim ilgime muhtaç olmayacak kadar da ilgi görüyor kadinlwr tarafından.
Ne yazık ki bunları duymak da ondan sogumama yetmedi. Görev yaptığımız yer çok küçük bir yer olduğu için karşılaşma ihtimalimiz yüksek olan yerlerin müdavimi oldum diyebilirim. Ama pek göremiyorum. Şu beş ay boyunca bir kere gördüm onu.
Ben artık dayanamıyorum. Çok kötü hissediyorum kendimi. Hikâyelerimi falan ona açıp sürekli paylaşım yapıyorum belki yazar diye. Birkaç kere de bir sey sorma bahanesiyle mesaj attım son derece soğuk cevaplar verdi. Daha da atmadım zaten. Şimdi yine takip ettiklerine falan bakıyorum. Tatil vesilesiyle memleketine döndüğü için sürekli kızlari ekliyor. Bazıları dönüyor takibine. Az önce baktım kızlardan biri de öyle güzel ki, bense bakımlı fiziği düzgün ama yüzü ortalama bir kızım. Yani 100 üzerinden 60 zor alırım diyebilirim. Bunlar varken beni ne yapsın diyorum. Daha da üzülüyorum.
Arkadaşlarım diyor ki her şeyi açıkla konuş. Sonra sil gitsin. Rahatlamış olursun uzerinden yük kalkar. Yoksa böyle saplantı haline getirerek kendine zarar veriyorsun diyorlar. Söylemeye cesaretim yok. Hem söylersem ya sağda solda görürsem ne olur diye korkuyorum. Dışarı rahat rahat bile cikamiycam belki. Sizce ne yapayım yardımcı olursanız çok sevinirim.
Takip etmeyin.Tahmini 35 varsa sizde 30'lu yaşlarında varsınız.
Eğer ciddi ilişki niyeti yoksa sizi üzer.Sadece 1 ay görüşmüşsunuz.

Merhaba, bundan yaklaşık altı ay önce aynı mesleği yaptığım fakat aynı kurumda çalışmadığım birisiyle tanıştım. Daha doğrusu o beni görüp ekledi. Bir süre sonra yazmaya başladı. Ben ciddi anlamda çok etkilenmiştim ondan. Yani ilk buluşmamızda karşısında heyecandan bayilacaktim nerdeyse. Bir ay falan flört ettik. Fakat ilişkiye bakış acılarımız farklıydı. O yüzden görüşmeme kararı aldık. Çünkü o her şeyi çabucak yaşama taraftarı birisi. Bense farklı düşünüyordum. Kısacası bitti kısa süre içinde. Ben zaten önceki ilişkimden ders aldığım için bu kişiye soğuk davranıyordum, zaten olması gereken bu diye düşünüyorum. Duygularimdan da pek haberi olduğunu sanmıyorum.

Aradan geçti beş ay. Ben hala deliler gibi onu düşünüyorum. Nerdeyse her gün onun profiline bakıyorum. Biraz da araştırdım onu. Maalesef tahmin ettigim gibi pek sağlam ayakkabı değil. Yaşı 35 olmasına rağmen evlilik niyeti yokmuş. Kızlarla takılıp takılıp ayrılan birisi işte. Çok da yakışıklı olduğu için benim ilgime muhtaç olmayacak kadar da ilgi görüyor kadinlwr tarafından.
Ne yazık ki bunları duymak da ondan sogumama yetmedi. Görev yaptığımız yer çok küçük bir yer olduğu için karşılaşma ihtimalimiz yüksek olan yerlerin müdavimi oldum diyebilirim. Ama pek göremiyorum. Şu beş ay boyunca bir kere gördüm onu.
Ben artık dayanamıyorum. Çok kötü hissediyorum kendimi. Hikâyelerimi falan ona açıp sürekli paylaşım yapıyorum belki yazar diye. Birkaç kere de bir sey sorma bahanesiyle mesaj attım son derece soğuk cevaplar verdi. Daha da atmadım zaten. Şimdi yine takip ettiklerine falan bakıyorum. Tatil vesilesiyle memleketine döndüğü için sürekli kızlari ekliyor. Bazıları dönüyor takibine. Az önce baktım kızlardan biri de öyle güzel ki, bense bakımlı fiziği düzgün ama yüzü ortalama bir kızım. Yani 100 üzerinden 60 zor alırım diyebilirim. Bunlar varken beni ne yapsın diyorum. Daha da üzülüyorum.
Arkadaşlarım diyor ki her şeyi açıkla konuş. Sonra sil gitsin. Rahatlamış olursun uzerinden yük kalkar. Yoksa böyle saplantı haline getirerek kendine zarar veriyorsun diyorlar. Söylemeye cesaretim yok. Hem söylersem ya sağda solda görürsem ne olur diye korkuyorum. Dışarı rahat rahat bile cikamiycam belki. Sizce ne yapayım yardımcı olursanız çok sevinirim.
İçini dökünce rahatlamayı kim uydurdu ya sanki ilişkiniz olmuş da yaşanmışlıklar var da iç dökeceksiniz adam sizi deli sansın istemiyorsanız uzak durun

Kendinizi niye bu kadar küçük goruyorsunuz ki? Nette herkes manken maşallah. Eklediği kizlar gerçekte de öyle midir hiç sanmam. Çoğu göz boyama. Öyle olsalar bile, kendinizi sizden güzel gorduklerinizle kiyaslamayi birakin. Çünkü herkesten daha güzeli mutlaka vardir.

Böyle sirtlanlara açılmak sizi rahatlatmaz, iyice huzursuz eder çünkü sizi anlamayacaktir. Seviyorsan sevgini ispatlaya döner bu iş, ispatta yatakta işte. Bırakın şu sirtlani bol bol eklesip koklassin. Bosluktasiniz, yeni yerinizde umarım iyi insanlarla karsilasirsiniz.

Sakin yazmayın!

Kendinizi niye bu kadar küçük goruyorsunuz ki? Nette herkes manken maşallah. Eklediği kizlar gerçekte de öyle midir hiç sanmam. Çoğu göz boyama. Öyle olsalar bile, kendinizi sizden güzel gorduklerinizle kiyaslamayi birakin. Çünkü herkesten daha güzeli mutlaka vardir.

Böyle sirtlanlara açılmak sizi rahatlatmaz, iyice huzursuz eder çünkü sizi anlamayacaktir. Seviyorsan sevgini ispatlaya döner bu iş, ispatta yatakta işte. Bırakın şu sirtlani bol bol eklesip koklassin. Bosluktasiniz, yeni yerinizde umarım iyi insanlarla karsilasirsiniz.

Sakin yazmayın!
Haklısınız. Teşekkür ederim. Zaten en başından beri niyeti belliydi ama ben kendimi kandırdım galiba.

Ne konuşması yapma sakın bu seni rahatlatmaz. Tam aksine çantada duran keklik yapar. Zaten aynı yerde görev yapıyormuşsunuz gerek yok.

Haklısınız. Teşekkür ederim. Zaten en başından beri niyeti belliydi ama ben kendimi kandırdım galiba.
Kendinize saygisiniz olmasa, sizde yogun heyecan yaratan o adamın peşinden gider, istedigi tavizi verirdiniz. Siz öyle yapmadınız çünkü mantiginizi devre dışı bırakmadınız.

bu saatten sonra onu izlemeyi, takip etmeyi vs de bırakın çünkü böyle yaptıkça unutamazsiniz.

Adam kullan at gillerden. Bu duyguları haketmiyor.

Üzülüyorum sizin gibi kadınları gördükçe. Kendinizi küçümseyip karşıdakini sırf yakışıklı ve rağbet görüyor (!) diye bu kadar eziklemeniz...
Her şeyden önce insanın kendisine saygısı olmalı.
Ne yapmam gerekiyor. Siz ben mi onun peşinden koştum sanıyorsunuz? O bana baktı o ekledi o konuştu o buluşmak istedi ben sildim o yeniden yazdı o bana açıldı. Hoşlanmış sevmiş olamaz mıyım. Ben ona bir teklifte bulunmadım ya da bana geri dön demedim ki. Öyle bir niyetim de yok.

Ne yapmam gerekiyor. Siz ben mi onun peşinden koştum sanıyorsunuz? O bana baktı o ekledi o konuştu o buluşmak istedi ben sildim o yeniden yazdı o bana açıldı. Hoşlanmış sevmiş olamaz mıyım. Ben ona bir teklifte bulunmadım ya da bana geri dön demedim ki. Öyle bir niyetim de yok.
Yazdıklarımı tekrar okuyun sonra kendi yazdıklarınizi okuyun. Ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Yazdıklarımı tekrar okuyun sonra kendi yazdıklarınizi okuyun. Ne demek istediğimi anlayacaksınız.
Ben ne demek istediğinizi anlıyorum. Aslında olayın özüne baktığımızda haksız sayılmazsiniz. Ama ben davranışsal olarak gayet kendime saygı duyduğumu düşünüyorum. Öyle olmasa zaten takilmaya vakit geçirmeye devam ederdim. İstediklerini yapardım sırf seviyorum diye.

Şöyle bir dışardan bakabilsen aslında o senin aşık olduğun,gözünde büyüttüğün kişi değil. İnternetten hergün tanımadığı birilerini bi umut ekleyen, tek derdi cinsellik olan biri gibi görünüyor yazdıklarından.

Bukadar olayin uzerine konusup acilmaniz hicbirseye yaramaz bosuna kendinizi rezil etmeyin ilgisi olsa zaten mesajiniza guzel cevap verirdi zaten amacinida biliyosunuz unutmaya calisin takibi birakin yani

Sizinle de gönül eğlendirip terk etse, şimdikinden daha mı mutlu olacaksınız ? Bahsettiğiniz kadarıyla daldan dala atlayan birisi gibi anlaşılıyor çünkü. Böyle karakterde bir kişi size olumlu yaklaşsa bütün bildiklerinizi kenara atıp da kollarına mı koşacaksınız? Soğuk davranması belki de sizin hayrınıza. Söyleyip olumlu ya da olumsuz geri dönüş aldığınızda her ikisine de daha fazla üzüleceğinizi düşünüyorum. Kendi kendinize unutsanız daha iyi. Belki biraz kendinizce takıntı haline getirmiş olabilirsiniz. Elde edemeyeceğimize inandığımız şeyler iyi olmasa da cazip gelebilir. Yani kendi güzelliğinize kadar sorgulamışsınız da kendinizi adama yeterli güzellikte görmeyip, nasıl lâyık olabilirim zaten diye düşünüyorsunuz. Yok daha neler? Aman, erkeklerin soyu tükenmedi yani lütfen. Bir erkeği sevmeye çalışmadan önce kendinizi sevmeyi deneyin. Bir çiçeği sevin bu adamı sevene kadar daha iyi.

İçimi döküp silmek istiyorum her yerden. Belki rahatlarim şimdi icimde hep bir umut var yeniden gelir mi diye. Uzağım zaten ama aklım kalbim hep onda.
Kesinlikle dök içinde kalmasın içinde kalırsa hep aklının bir köşesinde hayat boyu bir acaba/keşke kalır. Reddedilirsen de aklından çıkar geride bırakmak daha kolay olur bitti gitti nasip değilmiş der geçersin.

Ne olur açıklarsanız bilmiyorum ama ne olmayacağını biliyorum.

Adam cesaretinden etkilenip wowww deyip ben de seni seviyorum demeyecek. Olmayacak yani senden hoşlanmıyor. Soru sorma, storylerine bakma, ruh sağlığın için engelle hatta.

Alışkanlıktan 3 gün acı çekersin, 4.gün iyi ki yapmışım dersin. Bunlar hep boşluktan, hep.

Yok yahu açılsanız ne olacak bu adam bir gelecek kurma hayalinde değil ki zaten instagramda kadınlara istek atmasından belli siz açılsanız burnunun kalkmasına vesile olacaksınız başka da bir şey olmayacak ayrıca sanki takıntı haline getirmişsiniz gibi geldi bana ona beslediğiniz de aşk falan değil başka şeylerle meşgul olun güzelliğe de bakmaz böyle şeyler ne güzel kadınlar var yanlarında ortalama bir güzellikte erkek veya bunun tam tersi

X