Saç Uzatma Yöntemleri acilll..!! Yardıma ihtiyacım var

asterea

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2018
1
0
38
bayanlar merhaba.. aranıza yeni katıldım ve yardımınıza ihtiyacım var.. iki gün önce saçlarımın kırıklarını aldırmak için gittiğim kuaförün azizliğine uğradım ve belimde ki saçlarım şu an omuzlarımda..aynaya baktıkça ağlıyorum saçlarımı çok severdim..ciddi anlam da sinirlerim bozuldu..ve haziran da da bir düğünümüz var..çeşitli tarifler verilmiş saç uzatmakla ilgili gerçekten hızlı uzatan ve denediğiniz bir tarif var mı..? lütfen yardım edin

bayanlar merhaba.. aranıza yeni katıldım ve yardımınıza ihtiyacım var.. iki gün önce saçlarımın kırıklarını aldırmak için gittiğim kuaförün azizliğine uğradım ve belimde ki saçlarım şu an omuzlarımda..aynaya baktıkça ağlıyorum saçlarımı çok severdim..ciddi anlam da sinirlerim bozuldu..ve haziran da da bir düğünümüz var..çeşitli tarifler verilmiş saç uzatmakla ilgili gerçekten hızlı uzatan ve denediğiniz bir tarif var mı..? lütfen yardım edin
Dax supergro alabilirsin, hindistan cevizi yağı ve banyodan sonra saçlarını kesinlikle yağlarla nemlendir soğan suyu vs deneyen arkadaşlar vardı onların konularına bakabilirsin

Sogan suyu.
Ben de en etkili olan.
Bir orta boy sogani kaynadiktan bes dakika sonra altini kapa iliyimca saclarinim diplerinden uclarina dok. Ve havlu sar, krndiligindrn kuruusun. Koku falan kalmiyor kuruyunca. 4 gune bir yap bunu fark edecek. Maliyetsiz kesin cozum :KK66:

X