Gebeliğe Hazırlık Acillll bu ovulasyon testime bakabilir misinizzz böyle bir şey var mı çok şaşırdımmmmm???

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sende benim dualarimdasin 💕Yorumun basinda Ah yazinca yurtdisinda sandim 😊genelde onlar Ah , Ah so yaziyo, diyoda.Selam ve dua ile...Hayirli
Sende benim dualarimdasin 💕Yorumun basinda Ah yazinca yurtdisinda sandim 😊genelde onlar Ah , Ah so yaziyo, diyoda.Selam ve dua ile...Hayirli aksamlar. 🤲
Hayırlı akşamlar görüşmek üzere yeniden! 🤍

Evet pik zamanını ve T silikleştiğinde de çatlama gerçekleştiği için yine O günü değerlendirmek gerekiyor.
Benimkinede bakabilcek varmi pik oldumu

Eklentiler

• IMG-20210123-WA0034.jpeg
    IMG-20210123-WA0034.jpeg
    67,3 KB · Görüntüleme: 24
Benimkinede bakabilcek varmi pik oldumu
Sizin de pik olmuş. Ama yarın sabah tekrardan yapın. Benim de dün böyleydi pik diye değerlendirdim. Ama bu sabah T çizgisi daha da koyulaştı. Esas pik bugün olmuş oldu.Silikleşene kadar değerlendirmeye devam

Sizin de pik olmuş. Ama yarın sabah tekrardan yapın. Benim de dün böyleydi pik diye değerlendirdim. Ama bu sabah T çizgisi daha da koyulaştı. Esas pik bugün olmuş oldu.Silikleşene kadar değerlendirmeye devam
Yumurtkama haftasinda oldugumuz icin cizgiler net belli oluyo degerlendrmekte fayda var bende kacirmamak icin bugun degerlendirdim yarinda duruma gore tkrsr degerlendiririm hakkimizda hayirlisi bise seyi cok merak ediyoruk ben bel altinda yastikla uzun zaman ayaklarimi dikip beklemiyorum max 15dakka falan oluyo yeterlimi bu

Yumurtkama haftasinda oldugumuz icin cizgiler net belli oluyo degerlendrmekte fayda var bende kacirmamak icin bugun degerlendirdim yarinda duruma gore tkrsr degerlendiririm hakkimizda hayirlisi bise seyi cok merak ediyoruk ben bel altinda yastikla uzun zaman ayaklarimi dikip beklemiyorum max 15dakka falan oluyo yeterlimi bu
Youtube'da izlediğim bir doktor siz belinize yastık koyup bacaklarınızı dikene kadar Spermler çok hızlı olduğundan rahimden geçiyor zaten o yüzden yapmanıza gerek yok demişti. Ama yine de geri çıkmasınlar diye insan yapmıyor değil😊Dakika olarak bir ey diyemem ona bende 5-10 dk yatıyorum yüzüstü .

X