Acillll bu ovulasyon testime bakabilir misinizzz böyle bir şey var mı çok şaşırdımmmmm???

EbrarAsell

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2020
2.141
1.698
Pik oldugunda mı ilişki olmalı?
Pikden 1gun once de olur. Catlatma olunca icerde dolleyecek yumurta lar hazirda bekler.illaki pik gunu sart degil demisti dr .ozellikle arayip sordum.pik gununu degerlendiremiyorsan da 1gun sonra sini mumkun oldukca erken, geceyi beklemeden degerlendir catlayan yumurta 24 saat yasar demisti.

yinemiguzelizyinemidiyet

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2020
97
38
31
Pikden 1gun once de olur. Catlatma olunca icerde dolleyecek yumurta lar hazirda bekler.illaki pik gunu sart degil demisti dr .ozellikle arayip sordum.pik gununu degerlendiremiyorsan da 1gun sonra sini mumkun oldukca erken, geceyi beklemeden degerlendir catlayan yumurta 24 saat yasar demisti.
Çok teşekkür ederim detaylı cevabınız için. Sanırım dediğiniz gibi çatladıktan sonra 24 saate kadar en değerlendirilebilir zamanlar. Biz en yüksek ihtimal olan günleri değerlendirelim de gerisi rabbim nasip ederse diyelim 🙏

EbrarAsell

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2020
2.141
1.698
Çok teşekkür ederim detaylı cevabınız için. Sanırım dediğiniz gibi çatladıktan sonra 24 saate kadar en değerlendirilebilir zamanlar. Biz en yüksek ihtimal olan günleri değerlendirelim de gerisi rabbim nasip ederse diyelim 🙏
Rica ederim kuzum.pikden 1gun once iliski olursa Yumurtayi dolleyecek sperm hazir da bekler yazacaktim orda bi kucuk yanlis olmus.simdi farkettim. Rabbim bu ay hamile kalmayi nasip etsin 😘🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

yinemiguzelizyinemidiyet

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2020
97
38
31
Sende benim dualarimdasin 💕Yorumun basinda Ah yazinca yurtdisinda sandim 😊genelde onlar Ah , Ah so yaziyo, diyoda.Selam ve dua ile...Hayirli
Sende benim dualarimdasin 💕Yorumun basinda Ah yazinca yurtdisinda sandim 😊genelde onlar Ah , Ah so yaziyo, diyoda.Selam ve dua ile...Hayirli aksamlar. 🤲
Hayırlı akşamlar görüşmek üzere yeniden! 🤍

Mesing

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2020
899
249
Evet pik zamanını ve T silikleştiğinde de çatlama gerçekleştiği için yine O günü değerlendirmek gerekiyor.
Benimkinede bakabilcek varmi pik oldumu

Eklentiler

• IMG-20210123-WA0034.jpeg
    IMG-20210123-WA0034.jpeg
    67,3 KB · Görüntüleme: 11

curbin

Guru
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2010
197
103
Benimkinede bakabilcek varmi pik oldumu
Sizin de pik olmuş. Ama yarın sabah tekrardan yapın. Benim de dün böyleydi pik diye değerlendirdim. Ama bu sabah T çizgisi daha da koyulaştı. Esas pik bugün olmuş oldu.Silikleşene kadar değerlendirmeye devam

Mesing

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2020
899
249
Sizin de pik olmuş. Ama yarın sabah tekrardan yapın. Benim de dün böyleydi pik diye değerlendirdim. Ama bu sabah T çizgisi daha da koyulaştı. Esas pik bugün olmuş oldu.Silikleşene kadar değerlendirmeye devam
Yumurtkama haftasinda oldugumuz icin cizgiler net belli oluyo degerlendrmekte fayda var bende kacirmamak icin bugun degerlendirdim yarinda duruma gore tkrsr degerlendiririm hakkimizda hayirlisi bise seyi cok merak ediyoruk ben bel altinda yastikla uzun zaman ayaklarimi dikip beklemiyorum max 15dakka falan oluyo yeterlimi bu

curbin

Guru
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2010
197
103
Yumurtkama haftasinda oldugumuz icin cizgiler net belli oluyo degerlendrmekte fayda var bende kacirmamak icin bugun degerlendirdim yarinda duruma gore tkrsr degerlendiririm hakkimizda hayirlisi bise seyi cok merak ediyoruk ben bel altinda yastikla uzun zaman ayaklarimi dikip beklemiyorum max 15dakka falan oluyo yeterlimi bu
Youtube'da izlediğim bir doktor siz belinize yastık koyup bacaklarınızı dikene kadar Spermler çok hızlı olduğundan rahimden geçiyor zaten o yüzden yapmanıza gerek yok demişti. Ama yine de geri çıkmasınlar diye insan yapmıyor değil😊Dakika olarak bir ey diyemem ona bende 5-10 dk yatıyorum yüzüstü .