Gastroenteroloji - Sindirim Sistemi Hastalıkları Acilllll tuvalete çıkaran kabızlık formülünüz var mı??

bu acu cehreyı babamda ablamda almıştı hele ablam kronık kabız ..bunu içtiğinizde sakın dışarı çıkmayın akşama kadar ıshal gıbı yapıoo ilk gun sonra düzene gırıosunuz(

bırde açıl çozum sinamıke yı kaynat akşam bır bardak iç sabah zaten iğrenç bır sancıyla kıvranıp kalkaksın butun mıdenı boşaltıyo sende helak oluosun bu arada

gerçi herkes yazmış ama kayısı, incir, kahve, ılık su bende hemen işe yarıyor. ayrıca domates de çok etkili

Doğadan elma krom ve doğadan kayısı çayı iç. Sabah karın ağrısıyla tuvaleti zor buluyosun. Bu kadr kesin net konuşuyorum. Marketlerde var

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kesinlikleee acı çehre tohumu kesinlikleee! Yıllardır bu konudan muzdarip bi insan olarak son 15 gündür bunu kullanıyorum, hatta ailecek yutuyoruz.
Kurban olayım onu Yaratan'a :)

Saglikli bir sekilde isterseniz, bol bol kayisi yeyin veya kuru kayisida komposto yapin. Ama hemen olsun derseniz sinameke derim ama doktorlar hic tavsiye etmiyor sinamekeyi cünkü vücut tembellesiyormus...

Konu baya olmus acilali, yukarida görünce güncel zannettim

Umarim simdi iyisinizdir

Ben çok çekti ka bizim hep agliyorum. Acı Çehre beni kurtardı Allaha Şükür 2 tane çiğnedim bol suyla ama çok sancım oldu.sanirim 1 tane çiğnemek yeterliydi.
Kesinlikle tavsiye ediyorum

Telefonla giriyorum çok kötü yazmışım.
Canım kabizliktan çok çektim ben acı çehreden sonra Allah a şükür hiç kabiz olmadim

Aci cehre tohumu felaket yaniii ben bi kere denemek amacli attim agzima öluyorum sandim. Karnimin sesinden gozume uyku girmedi

Bu acı cehreyi nasıl kullanıyoruz peki
Ben 1 kere yutmustum o gun hicbir sey olmadi. Baska bi gun cigneyerek yuttum o zaman cok etkisini gosterdi. Kabiz degildim deneme amacli yapmistim. Yani cignemek gerekiyor tadida aci gercekten.

Ayy kizlar konu cook eski konu sahibesi bu konunun uzerine kac kere tuvalete cikmistir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…