Acınası biriyim :(((

yahu nerelerdesin meraktayım bende tüm takipçileirnde:KK43::-)18::18::18::18::18:

yeni bir sayfa açmaktan bahsediyordu oralarda olmasın ...
ya daaaa kocası ascık yüz verdi diye yemeye içmeye başlamasın :KK4: Tabi ki yiyecek de dikkat etmemiz lazım:KK39:

dün gece okudum konunu en başta kocası kesinlikle kilo versin diye yapıyor dedim kızımdan uzaklaştı dediğinde Allah korusun başkası mı var dedim sonra sevinçli haberi alınca oh be dedim bugün tekrar baktım yazmamışsın birşeyler ne alemdesin merak ettim doğrusu.
bir kaç şey söylemek istiyorum öncelikle denediğin yöntemler çok tehlikeli hayatında yemek olmalı sen kilolarını bağımlılık gibi görme onlarla yaşamayı öğren tabiki onları kontrol altına alarak hayatından suyu eksiltme bence düzgün bir beslenme şekli hazırla mümkünse doktor eşliğinde ve spor olsun hayatında
kilo vermeyi sadece kendin veya sadece eşin için diye düşünme bir annesin çocuğunun ortamını da düşün eşsin eşinin arkadaş çevresindeki halini düşün kendini plajda düşün bunlar gerçekten motive edecektir.
Ve burda bayan pek gururlulara şaşırıyorum bazen evet ben de belirli konularda boşa gitsin diyebiliyorum ama her konuda da insanı ezmek olmaz hemen bitirmek olmaz her kötü şeyden bir iyilik görmek lazım eşinin niyetini bilmeden hemen agresif yorumlarla insanı yıpratmayalım kızlar gün gelir vebal almış oluruz Allah korusun istemeyiz bunu dimi?

deadgirl artık sende gelişmelerden haber ver kocaman öpüyorum tatlım sana güveniyorum :)

Bence kilo üzerinde durulursa verilebilir bende 6 sene sigara kullandım 1.5 sene bıraktım o dönemde psikolojik sorunlar bile yaşanabiliyor ama sonunda kurtulduktan sonra ısrar edin bence...:)

yeni bir sayfa açmaktan bahsediyordu oralarda olmasın ...
ya daaaa kocası ascık yüz verdi diye yemeye içmeye başlamasın :KK4: Tabi ki yiyecek de dikkat etmemiz lazım:KK39:

ya başka bir sayfa açsa buradan bize haber verirdi bence yemeye başlamamıştır da belki kocasıyla kısa bir tatil falan yapmaya çıktılarsa ondan giremiyodur.Mutludur ve zayıflıyordur hala benim umudum bu yönde hadiiiiiiiii dönde ccevapla yahu dimi ama

Neredesin yahu bir girde ben iyiyim de, tatildeyim de, mutluyum de, yani de bilşeyler yaz bişeyler bak hepimiz meraktayızzz ama kızacam sana dön bize:)))

gelmemissin canim burayi birakma canim esinlen aran düzeldi ama kilo vermekden vazgecme sakin seni merak ediyoruz iyi oldugunu bilelim ve hedefini unutma `hic bir yemek zayif olmanin mutlulugunu vermez bize `diye bir söz okumusdum kendine de dikkat et :KK16:

arkadasim burdaki herkes senin sikintini paylasti..merak ettik destek olmaya calistik ama esinle aran duzeldi ve sen yazmiyor cevap bile vermiyorsun umarim isin oldugu ve gercekten musait olamadigin icin yazamiyorsundur..

bir insana nasıl bu şekilde davranılabilir anlayamıyorum hemde en sevdiği tarafından, kilolu olması bu sözleri hakettiği anlamına mı geliyor. ne kadar üzüldüm anlatamam, bir an kendimi arkadaşın yerine koydum da yine de iyi kaldırmışsın o lafları. insan önce kendisi için birşeyler yapmalı hayatta, çünkü sen varsan eşin var çocuğun var, evliliğiniz sen varsan devam eder.

konunun hepsini okuyamadım başından okudum ve çok üzüldüm, sonunda da eşiyle arasının düzeldiğini öğrendim. önce düşünmeli bir insan acaba eşi olsaydı kilolu olan bu kız ona şu şekilde mi davranırdı yoksa onu motive etmek için elinden geleni yaparmıydı. kötü muamele ile motivasyon olabileceğini zannetmiyorum. arkadaş zayıflayıp dünyanın en güzel kadını olsa bile kiloluyken duyduğu o hakaretler kilolarıyla birlikte gidecek mi yoksa ruhunda bir yara olarak kalacak mı?

kalp bu kırıldığı yerde iz kalır ve insan en fazla sevdiklerine kırılır...

umarım geçen günler ve hayat sana gerçekleri göstermiştir...

konu sahibi hiç bizi düşünmüyor musun acaba :KK43: meraklandık burda onlarca insan senden bi haber bekliyoruz ..
inşallah bi problem yoktur bi aşk tatili fln yapmışsınızdırrr :KK16:

Keşke ne olursa olsun devam etseydi yazmaya bir sürü insan inandı onun samimiyetine merak ettik.Bıraksada diyeti sporu yada devam etsede yazacak birşeyi kalmasada bir selamda verse olurdu..niye böyle yapıyor bazıları anlamıyorum..

merhaba canm ya bende sizin bu söyledginiz lahana çorbasını yapmaya karar verdim . bugün gittim lahana aldım verdiğiniz gbi bütün malzemeleri küçük küçük doğradım ama bende düdüklü yok normal tencereye koydum ama nedense lahanalar böyle çorba kıvamında olmadı blanderdan geçirilecek gbi bile olmadı yaklışık bir saattir kaynadı ama baktım hiç çorba gbi değil olmadı neden acaba ya bi yardmcı ol canm ya

merhaba canm ya bende sizin bu söyledginiz lahana çorbasını yapmaya karar verdim . bugün gittim lahana aldım verdiğiniz gbi bütün malzemeleri küçük küçük doğradım ama bende düdüklü yok normal tencereye koydum ama nedense lahanalar böyle çorba kıvamında olmadı blanderdan geçirilecek gbi bile olmadı yaklışık bir saattir kaynadı ama baktım hiç çorba gbi değil olmadı neden acaba ya bi yardmcı ol canm ya

X