Acınası biriyim :(((

eşin gelmiş sarılmışya özür dılemişya valla agladım okurken nasıl sevındım
bırakma dıyetı devammmm 60 lar görünecekk bu konuya bakmanıda inan cok ıyı anlıyorum gönül koyanlar koymasınlarrr acı hatıralar unutulmalııı hichatırlanmamlı

Son düzenleme:
canım oldukça eski bir başlık olmasına rağmen sanırım içtenliğin sayesinde uzun süredir konuşulmuş.. umarım son durumda daha iyisindir. bu gibi olumsuz durumlarla karşılaştığımızda en önemlisi konunun psikolojik yönüyle savaşmak oluyor. kilo elbet veriliyor, dış görünüş elbet değişiyor ama bu süreçte dikkat etmemiz gereken güvenilir olmayan ve bizi hızla sonuca ulaştıracağını vadeden yollara girmemek. kilo ilgili problemi olan arkadaşlarıma tavsiyem lütfen profesyonel destek alın ve mümkün olduğunca sevdiğiniz, yanında mutlu hissettiğiniz insanlarla vakit geçirin!

Dün akşam okudum hikayenizi ve açıkcası çook sinirlendim her nekadar eşiniz size motivasyon için böyle davranmış olsada bence doğru değil benim eşim bana öyle laflar edecek açıkcası bidaha yüzüne bakmam evde de durmamın anlamı yok insan hayatında başına herşey gelebilir.... hayır size kötü davranmış niyeee kızınıza da kötü davranmış orayı hiç anlamadım... tama kilo hiç bir bayana hatta hiçbir insana yakışmıyor ama evlenirken hastalıkta ve sağlıkta diye söz veriyoruz nedemek tiksindim sende falan bence bu laflar öyle yenilir yutulur laflar değil ben hazmedemezdim açıkca....benden tiksinenden ben çoktaaan tiksinmişimdir mantığı var bende.. .....hep kafamda onun sözleir olur yanında duramazdım motive etmek istiyorsa birlikte spor salonuna yazılsaydı birlikte yemek düzenini değiştirseydi ne o laflar davranışlar çook garip geldi bana....

Konunun üzerinden neredeyse 2 sene geçmiş fakat ben o kadar merak etim ki şuan sizi. Gönül ister ki amacınıza ulaşmış olun mutlu huzurlu olun.

ben daha önce konuyu okumuştum, şimdi güncellendiğini görünce sizi merak edenlere bilgi vermişsinizdir diye açtım ama yok yok yok...inşallah kilo vermişsindir :KK43:

Dünden beri okuyorum poff ağla ağla kız kız helak oldum keşke biri ulaşıp haber verse ne yaptı nasıl ne halde konu sahibi tanıyan yada ulaşabilecek biri yok mu acaba?

Bende merak ettim ya okuyunca kendi hikayem geldi aklıma duygulandım aşırı bir fazlalığım yoktu ama olsun

X