Acınası biriyim :(((

bende merak ettim iyice

bi ara ne güzel haberdar ediyordun bizleri

tahminim esin sana karsi yumusadi sende, kendini saldin galiba

ya çok çok kötü bişey oldu ya konu sahibi bizi cidden sallamıyor ya da konu faketi ......
burada üzülüp zaman harcıyoruz hatta abartıp düşünüp kurcalayıp kendi derdimizmiş gibi dertleniyoruz ama sonuç yok .. fos ..
yazık..

kizlar biz hep tek tarafli kocasini sucladik ama kocasi tavir yapmakta hakliymis sanirim..baksana kocasiyla barisinca yazmaya tenezzul bile etmedi..bizler ne kadar uzulmustuk onun haline..

Konu sahibimiz forumda gezyor ama sayfasından sıkılmış heralde :)

deadgirl senınle ve konunla o kadar butunlestıkkı valla kendı derdımmıs gıbı hergn sen bıse yazdınmı dıe bakıyoruz .ama sen bı cevap bıle yazmayıp bu kadar ınsanın umudunu bosa cıkarıyosun. herks sndn gzl habrler beklıyo ıns dıyetı ve sporu bırakmamıssndr bdıyet yapmıosn bıle bu kadar ınsanı kandırma lutfn plss !!!

kizlar biz hep tek tarafli kocasini sucladik ama kocasi tavir yapmakta hakliymis sanirim..baksana kocasiyla barisinca yazmaya tenezzul bile etmedi..bizler ne kadar uzulmustuk onun haline..
aynen katlıyorum arkadasım bız hep kocasını suclu bulduk. ama daha bı cvp yazmaya bıle tenezzl etmeyn bırıymıs

AÇIK AÇIK YAZACAĞIM NE DÜŞÜNÜYORSAM KUSURA BAKMAYIN. en başta eşinin seni bu denli üzmesi kırması, hassaslaştığın bi konuda sana destek vermemesi çok acı bir o kadar ayıp. siz evlenirken iyi günde kötü günde sözünü duymamış herhalde? emeğini çabanı ayakta alkışlıyorum ama günde iki elmayla zayıflayamazsın ki. sağlığından olursun. bu sefer tutup zayıflamayı bile beceremiyorsun der. erkek değil mi der işte. bence araştır iyi bir diyetisyene git. diyet listesini al. spor salonuna da başla. ne kadar sürerse sürsün. 1 ay mı 1 ay. 2 yıl mı 2 yıl. bu süre içinde eşin senden uzaklaştığında yadırgama erkekler bencildir. üstelik seni böyle yalnız bırakıyorsa bırak uzaklaşsın zaten. zayıflamış ve fit bir vücuda sahip olup onun karşısına çıktığında gör bak neler olacak. üstelik şuan ona ne kadar kırılsan da seni öyle sevdiğine kendini alıştırdığın için seviyorsun onu bence. kadınsın sen. gururlusun. bu lafları yiyecek kadar alçalma sakın. kendini değiştirdiğinde çık karşısına şimdi de ben senden boşanmak istiyorum de. ay zaten sinirliydim hıncımı eşinden aldım kusura bakma nolur.

AÇIK AÇIK YAZACAĞIM NE DÜŞÜNÜYORSAM KUSURA BAKMAYIN. en başta eşinin seni bu denli üzmesi kırması, hassaslaştığın bi konuda sana destek vermemesi çok acı bir o kadar ayıp. siz evlenirken iyi günde kötü günde sözünü duymamış herhalde? emeğini çabanı ayakta alkışlıyorum ama günde iki elmayla zayıflayamazsın ki. sağlığından olursun. bu sefer tutup zayıflamayı bile beceremiyorsun der. erkek değil mi der işte. bence araştır iyi bir diyetisyene git. diyet listesini al. spor salonuna da başla. ne kadar sürerse sürsün. 1 ay mı 1 ay. 2 yıl mı 2 yıl. bu süre içinde eşin senden uzaklaştığında yadırgama erkekler bencildir. üstelik seni böyle yalnız bırakıyorsa bırak uzaklaşsın zaten. zayıflamış ve fit bir vücuda sahip olup onun karşısına çıktığında gör bak neler olacak. üstelik şuan ona ne kadar kırılsan da seni öyle sevdiğine kendini alıştırdığın için seviyorsun onu bence. kadınsın sen. gururlusun. bu lafları yiyecek kadar alçalma sakın. kendini değiştirdiğinde çık karşısına şimdi de ben senden boşanmak istiyorum de. ay zaten sinirliydim hıncımı eşinden aldım kusura bakma nolur.

nasıl sinirlendiysem mesajları okumamışım bile. bacım gir de bi haber ver bize valla site halkı olarak bozulduk sana biraz.

yinede samimiyetine inandigimiz icin kimse olumsuz seyler yazmiyor ama insan nasil actigi konuyu takip etmez ustelik girip siteye gezinip kendi konuna bakmiyorsun seni merak edenleri hice sayiyorsun

Azmine hayran kaldım ben çok kısa sürede zayıflıycağından eminim ama güzel bi diyet yap böyle hasta olursun sonra diyetin yarım kalır . Kendine iyi bak

Merhaba arkadaşlar ben çok iyiyim 99 kg oldum sonunda. Diyhth ve egzersizlere son sürrat devam ediyorum. Eşimle de aramız eskisi gibi çok iyi. Hatta gene baskılara ve kıskançlıklara başladı. Arada ayar vermiyor değil veriyor tabi. Zayıflamassan şöyle yaparım böyle yaparım diye. Ama ben özgüven olar k çok iyi oldum hoplayıp zıplayabiliyorum artık ve giydiklerim eskiye nazaran yakışıyor. Yüzm gözüm de ortaya çıktı bi güzelleştim :)
Tekrar destekleriniz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Siz olmasaydınız tüm bunlarla başa çıkamazdım. Bu topiği ve konuyu okumak ve görmek istemediğim için hiç bakmıyorum daha önce de söylemiştim bunu bana darılan arkadaşlardan çok özürdilerim. Nete de pek sık giremiyorum artık. Kızımın okulu ödevler benim spora gitmem. Birde kurslara falan da yazıldım. Gece yorgun ve bitap düşüyorum ... Bu arada 99 kg den bir kaç haftadır gr kaybetmiyorum çok gıcık durumdayım :)

Merhaba arkadaşlar ben çok iyiyim 99 kg oldum sonunda. Diyhth ve egzersizlere son sürrat devam ediyorum. Eşimle de aramız eskisi gibi çok iyi. Hatta gene baskılara ve kıskançlıklara başladı. Arada ayar vermiyor değil veriyor tabi. Zayıflamassan şöyle yaparım böyle yaparım diye. Ama ben özgüven olar k çok iyi oldum hoplayıp zıplayabiliyorum artık ve giydiklerim eskiye nazaran yakışıyor. Yüzm gözüm de ortaya çıktı bi güzelleştim :)
Tekrar destekleriniz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Siz olmasaydınız tüm bunlarla başa çıkamazdım. Bu topiği ve konuyu okumak ve görmek istemediğim için hiç bakmıyorum daha önce de söylemiştim bunu bana darılan arkadaşlardan çok özürdilerim. Nete de pek sık giremiyorum artık. Kızımın okulu ödevler benim spora gitmem. Birde kurslara falan da yazıldım. Gece yorgun ve bitap düşüyorum ... Bu arada 99 kg den bir kaç haftadır gr kaybetmiyorum çok gıcık durumdayım :)

Merhaba canım arada girip bakıyordum sana ne yaptın diyerek nihayet yazabildin bende acaba bu kadar yorgunluğa başına bir işmi geldi dedim şükür değilmiş..2 basamaklı sayılara dönmen müthiş bu arada çizelgeni değiştirde gurur duy kendinle ben duyuyorum şahsen:nazar: istersen başka topik aç seni merak ediyorum zayıflama adına sıfır istekliyim belki beni gaza getirirsin 15 nisan da başladıydım bende 10 kilo kadar gitti şimdi koruyom kilomu ama yapsam şimdiye çoktan hedefe ulaşmıştım neyse foto bekliyorum ben daha öncede demiştim yüzünü karalarsın kimse senin kim olduğunu anlamaz:KK23:hoşçakal mutlu kal:KK16:

tamam haklısın başlığı görmek istemiyorsun işin gücün var, spora da gidiyorsun ammmmmaaa en azından ayda bir gelip durumu not et:KK34:

Arkadaşım burda desteklere teşekkür etmekle olmuyor konuyu açan sensin biz hergün seni merak ettik üzüldük mutlu olduk sen kilo verdikçe. açıklaman çok tuhaf olmuş..burayı görmek istemiyorsun madem oyalama kimseyi..özür falanda dileme bence kimseden..

Saol canım en kısa zamanda bu kitabı alıcam. Sağlık herşeyden önemli bunu çok iyi biliyorum canım. Ama bazı şeyler vardır insanın elinde olmaz. Hangi dr kalp acısını tedavş edebilir ki. Kalp acısı ne berbat bir derttirki nsanı yemeden içmeden eder hasta eder.. Bunları atlatıcam ama bşr kaç aya ihtiyacım var sadece

canım sen artık eşin için değil kendin için vermelisin kilolarını başkalarını değil kendimizi düşünmeliyz

Tatlım eşin senin iyiliğini istiyor, öyle konuşarak seni motive ediyor, hırslandırıyor bence. Ayrıca 60 kg a düşmek senin 1 yılını almaz ki bikaç ayını alır sadece. Ben çok örnek gördüm çünkü :) Bide şuan 99sun 2,5 - 3 ayı geçmez senin 60 olman :)))

merhaba umarım istediğin hedefe kolayca ulaşacaksın
son durum nedir merak ettim

bence eşin bi taktik deniyo seninle uzun sağlıklı bi ömür geçirmek için sana yardımcı oluyo sanırım sana hep önceden destek olmuş ama malesef bizler kendimize söz geçiremediğimiz için eşlerimizide kendimizide oyalayıp duruyoruz bi karar vermişsin sakın bozma ama günde iki elma çok az mutlaka çorba iç derim bu kadar sıkarsan dayanamazsın bi süre sonra vücut ister ben senin yanındayım herzaman destek olmak isterim

X