Aciz insan

Yok, ben senin gibi 28'lik genç kız (!) değilim
Sen beni galiba yaştan vurmak istiyorsun ama kötü haberim var hiç umrumda da değil ben birincisi daha 28 değilim,2 cisi 27,28,29 hatta 30 lar da çok güzel yaşlar eski fotolarıma bakıyorum da çocuk gibi olmak bana yakışmıyor genç kadın gibi durmak bana çok yakışıyor herkes de bana bunu söylüyor cicim.sen dert etme benim yaşımı.benim yaşıtlarımdan evlenmeyenler hatta var naapalım şimdi onlar ölsünler mi?ben seviyorum yaşımı,kendimi,herşeyimi.sen ve senin gibiler her halde 30 olunca ölüyorlar da o yüzden 30u gençliği bitmiş sanıyorsunuz.ama ben sizler gibi değilim.herşeyim yerinde boyum posum MaşAllah sen şu rezil davranışınla kendini ispat eyledin hadi senin yerin benim konularıma burun sokmak değil!utandım yerine.ne kadar bir insan rezil ola bilir ki onu kompleks ettiği mevzudan vursun.Allah seni ve senin gibi insancıklrı bildiği gibi yapsın Seni de inşaAllah bir gün hassas yerinden vururlarBan alacaksam alayım…go out !!!…

su tavrınızı keşke eşinize de gösterebilmeymişsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…