Aciz insan

Sen istiyor mont koca verecek 100 dolar sen çalışmıyor evde yatıyor?
Çalışmasına izin yok, eşi dövüyor, kaynana ile beraber yaşıyor. Telefonu bile gizli, ailesi Azerbaycan da ona bile göndermiyorlar . Keşke tek sorun mont olsa

Ay bende 30 oldum dogum gunumde bi tuhaftim uzuldum ama sonra girince alistim 30 40 50 muhim degil ki
Muhim olan kaliteli hayat yasamak

Çalışmasına izin yok, eşi dövüyor, kaynana ile beraber yaşıyor. Telefonu bile gizli, ailesi Azerbaycan da ona bile göndermiyorlar . Keşke tek sorun mont olsa
Yahu polis cagirsa zorla tutuyorlar dese de olur yani
Gondermiyorlar ne demek
Habersiz cikip gitse baglayacaklar mi
Cek git cocuklarinla ailene
Gir ise calis hem ailene katkida bulun hem cocuklarin duzenli bi hayat yasasin
Ama yok o kv es elti kpye soverek sarj ediyor kendini

Ah nillu ah ben kaynana kayinbabadan daha 1 çöp bile görmedim herkesin gücü kendi malına yeter beklenti içine girme

Bana baksana sen!sen ne kadar yüzsüz biriymişsin be.bunun için ban bırak alayım ama dişimin dibinden geçenleri sana söyleyeceğim..ha 30um ha 28 im sanane?!sen yorum yapasın diye mi buraya yazıyorum yoksa senden bir izin mi istemem gerek buraya yazarken?!benim gençliğim bitmişmiş.bırak bitsin sen kimsin buna karar veriyorsun?!defol bir daha konularımda seni görmeyim!!!seni insan bildim içimi dökdüm!sen bu durumdan sui istifade ettin senden ne adam olur ki?!!!önerilerin de senin olsun!!!

Sen istiyor mont koca verecek 100 dolar sen çalışmıyor evde yatıyor?
herkes çalışmak zorunda değil koca dediği insana 2 tane çocuk vermiş aynı yatağı paylaşıyorlar. bir mont dahi alamayan koca koca olsa ne olur? bir de Rusya yani. soğuktur.

Kocam denilen herifin izni olmadan çocuklarımı nasıl ülkeden çıkara bilirim?!siz ancak konuşun

Senin gençliğin 30 da bitecek her halde.benim için üzülme

Tamam kızım beni savundun ben de sana saygısızlık yaptım sonradan sen olduğunu öğrenince özür diledim.lütfen artık beni unut olur mu?

Tamam kızım beni savundun ben de sana saygısızlık yaptım sonradan sen olduğunu öğrenince özür diledim.lütfen artık beni unut olur mu?
Kızım derken?
Seninle ilgili kötü bi şey konuşan olmuş mu orada, bi daha oku istersen, tabii gerçekten okuyup "anlama" yeteneğin varsa.
Valla beni pişman ettin ya savunma yaptığıma, helal olsun.

Hoşça kal

Son düzenleme:
En nefret ettiğim şeylerden birisi:”yaptığı iyiliği durmadan söylemek” umarım sende “anlama”yeteneği olur da anlarsın…

Nilu online freelance isler oluyor. Mesela ceviri gibi. Sizin diliniz vardir. Onlari yapabilirsiniz, cebinize para girer. Ayrica programlama vs de ogrenebilirsiniz belki o sekilde de online isler vardir. Arastirmak lazim

Nilu bu mağara insanı kocan senin nene lazım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…