Adaçayı ve gebelik

canım zaten öyle içiyorsun. adet bittikten sonra yumurtlamaya kadar...

ben hem adaçayını içtim hem yağını kullandım hiçbir faydasını görmedim hatta adetim gecikti söktürücüyle 61.gün adet oldum..bilemiyorum sanırım bunların hepsi piskolojik oluyo.. yani içenler bana göre tamam adaçayı içiyorum şimdi herşey yoluna gircek falan derken oluyo olabilir.. adaçayının güzel yönü hem tadı güzel hemde rahatlatıcı etkisi var belki o da etkiliyo olabilir insanı ruhen.. kullanma süresinde yanlız dikkat edin diye yinelemek isterim..ben kullandım olmadı diye sizde de olmicak diye bişi yok yanlız dikkat edin unutmayın.. en ufak bi yumurtlama belirtisnde bırakın illa gününü beklemeyin çünki adaçayı saten düzeni değiştirebilir..bol bebişler dilerim..

arkadaşlar yumurtlamam benim adetimin 12ci günü başlıyor ozaman içmeyi bırakacağım mımı hayıt tohumunu aynı anda mı içeceğim zararlı olmazmı merak ettim

bende dün başladım ada çayına sonuçları yazarım inş rabbim hayırlısını ve gönlümüze göre versin........

belki daha öncede yazdım hatırlamıyorum ama ben de aylar önce burada bu yazıyı okuyup adetimin ilk günü adaçayına başlamıştım ve o ay hamıle kaldım.şu anda 35 haftalık hamıleyım.tabi ki öncce Allahın izniyle ama denemesi bedava.darısı başınıza...

Arkadaşlar adaçayında düşük yapılmasına sebep olan maddeler olduğunu okudum doğru mu

dene valla denemesi bedava:)) ben de senın gibi dedim o ay hamıle kaldım.Allah kısmet ederse son 2 gunum bebişimle kavuşmaya.

dene valla denemesi bedava:)) ben de senın gibi dedim o ay hamıle kaldım.Allah kısmet ederse son 2 gunum bebişimle kavuşmaya.

Maşallah ya, kavuşuyosun bebişine ne güzel, ne büyük bir heyecan.
bende 9marttan 7hazirana kadar adet göremedim.
ilaçla adet oldum, bu ayda adacayı içtim.
inşallah önümüzdeki ay da senin gibi yazarım canım.

Allah kolaylık versin doğumunda, az daha kazsan, babalar gününe yetişiyormuş:)))
Darısı başımıza canım.

Erkek Bebek Bekleyenlere Ada çayi önerilmiyo östrojen Hormonu Salgiladiği Için
Adaçayı için erkek çocuk isteyenler kullanmasın deniliyor,bu fikir hakkında bana lütfen birşeyler yazın.....Bilgileriniz için çok teşekkür ediyorum,iyi sizler varsınız...

ya arkadaşlar benim 2 aydır düzensiz biraz adetim gecikme oluyor normalde 32 gün sürüyordu. kaçıncı güne kadar içmem gerek benim de 12 mi diğerleri gibi

konunun üzerinden baya geçmiş ama bende adaçayı kullandım üçüncü ayımızda ve hamile kaldım.
Belki tesadüf ama bilmiyorum, bebeklerimde ikiz :)

adaçayı içmeye ben de başldım ama ben adet düzensizliği için içiyorum pko luyum ilk günlrde gnde 2 defa içiyodm ama artk 1 kre içmye başladm sizce yine de yararı olur mu kzlar??? bi de hangi aralıklarda içmemz lazm kaç gün içmeliyiz yani ?

bende denedim
1 agustosta adet olmustum en son adetlerım eskıden berı cok duzensızz
7 aydır falanda bebek dusunuyoruz ama ses seda yok :)
ılk defa zmaanında adet oldum o konuda gercekten ıse yarıyor bence 1 eylulde adet oldum
bunun ıcın cok mutluyum umarım artık duzenlı olur

Kızlar 2 aydır kullanıyorum Adaçayını bende de bi gelişme olmadı. Yalnız haberiniz olsun Adaçayını hamile kaldığınız zaman içmeyin düşük yaptırıyor...

ben geçen ay farlutalla adet olmştm ama bu ay hiç ilç kullnmdm sadece adaçayı içtm ve adet oldm,deneyin bence bünyedn bünyeye fark eder belki ama illa yararı oluyoo kızlr

bende denedim
1 agustosta adet olmustum en son adetlerım eskıden berı cok duzensızz
7 aydır falanda bebek dusunuyoruz ama ses seda yok :)
ılk defa zmaanında adet oldum o konuda gercekten ıse yarıyor bence 1 eylulde adet oldum
bunun ıcın cok mutluyum umarım artık duzenlı olur

coook enteresan. inanmayacaksin ama bildigin gibi benim de adetlerim düzensiz ve ben de 1 agustos ve 1 eylülde üstüste ilk defa düzenli adet oldum :) düzeldi sandim ama klomen kullaninca 20 eylülde tekrar geldi. ve biz de ocak ayindan beri bebek istiyoruz :)

X