Adalat nidicard kullanıp ödem sorunu

tosbagg

Guru
Kayıtlı Üye
22 Mart 2014
948
529
Arkadaşlar 26 haftalık gebeyim nidicard kullanıyorumdum çok yan etkisi oldu dizlerim şişti kalp kol göğüs ağrısı aşırı oldu birde burnumda ödem oluştu nefes almakta zorlandım sonra ara verip adalat a devam ettim daha hafif diye şimdi de ayak bileklerim ve sol kolum şişiyor nefes darlığı oldu bu şekilde başına gelen varmı süreç nasıl ilerledi sağlıkla Doğum oldumu sonrası şişlikler geçtimi başından geçen varsa yazarsa çok sevinirim

Ben kilolu olduğum için ödemi farketmedim açıkçası ama burun tıkanıklığı var. Bahar nezlesi olduğu için ondandır diye düşünmüştüm ama tek taraflı tıkanma tansiyon ilacından olabileceği hiç aklıma gelmemişti. Prospektüsü okumadım henüz

Ben kilolu olduğum için ödemi farketmedim açıkçası ama burun tıkanıklığı var. Bahar nezlesi olduğu için ondandır diye düşünmüştüm ama tek taraflı tıkanma tansiyon ilacından olabileceği hiç aklıma gelmemişti. Prospektüsü okumadım henüz
Hiç okumayın bence birsürü şey yazıyor ama tıkanıklık ilaçtan benimde tek taraflı oluyor bırak istersen dedi doktor ama nasıl bırakayım Ağrı varken

Peki boğazınızda bi değişiklik oluyormu ordada şişlik gibi bişey yutkunma hissi

X