Gelinlik Modelleri Adana'da gelinlik için iyi bir modaevi önerin lütfen...

hard_disc

Guru
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2009
1.546
6
Adana'da yaşıyorum, gelinliğimi diktirmeye karar verdim. Modeli aslına uygun dikebilecek bir modaevi biliyorsanız yardımcı olursanız sevinirim. Kendi tecrübelerinizi veya yakınlarınızın tecrübelerini de aktarırsanız sevinirim. (Seçtiğim gelinlik modelini ekliyorum.) Şimdiden teşekkürler...

çok sık ama rengı koyu ...

gazı pasada kurkcu behzat var onun karısında bı yer var

bıde eskı sun sokagında gırıste bı yer var

aklıma geldı bunlar:)

çok sık ama rengı koyu ...

gazı pasada kurkcu behzat var onun karısında bı yer var

bıde eskı sun sokagında gırıste bı yer var

aklıma geldı bunlar:)

Işıktan dolayı rengi biraz koyu çıkmış modelin, kırık beyaz diktirmeyi düşünüyorum ben.
Haluk Şenbayrak olabilir Gazipaşa'daki, pahalı bir yere diye duymuştum. Sun sokağında bir kaç tane var, Gözde'ye baktım sadece orada bir keresinde ayak üstü...

cnm bu çok güzel bi gelinlik.bence gelinlikte adanada tek adres .istediğini alacağını zaten konuşmaya bşlayınca hissediyorsun.benim kuzenimin gelinliği için gitmiştik.sonuna kadar mutlu etti.ayrıca çok pahalıda değil.neyle kıyasladığınıza bağlı

Son düzenleyen: Moderatör:
selam mesajınızı yeni okudum bende size bir yer önerebilirim isterseniz hala biryer bulamadıysanız sun sinaması sokagında gül moda evi orhan mağazası üstü ben orda diktirdim ablamında orda dikildi çok memnun kaldık güvenle gidebilirsin bu arada model çok güzel göz alıcı

canım gelinlikler güzelde nicikinde evli yazıyor nasıl gelinlik seçiyorsun cnm :bbo:

arkadaslar evlenme sirasi bende :lepi:
ama yardiminiza ihtiyacim var
bu haluk senbayrak nerde tam olaarak ya da telefon numarasi var mi acaba
simdiden tesekkürler

simdiden tesekkürler

Canım, Gazipaşa'da Haluk Şenbayrak...

Ben Ariplex'in üzerindeki "Ayşem Modaevi"nde diktirdim gelinliğimi, çok da memnun kaldım, tavsiye ederim... Bitmiş hali forumda var, açtığım konulardan bulabilirsin... Kına elbisemi de aynı yerde diktirmiştim, ona da bakabilirsin...

Kolay gelsin, yardım gerekirse sorabilirsin...

simdiden tesekkürler

selam simdiden mutluluklar düğün ne zaman
bence gül modaevinede uğra memnun kalırsın sun sineması sokağında orhan mağazası üstü ben ablam ve son olarakta gelinimizin gelinliğini diktirdik herkese öneririm 30 yıllık tecrübeli personeli var herşeyi gönlünce yapıyorlar

Arkadaslar bende adanada gelınlık ve kına elbısemı secıcem, acaba fıyat fıkrı verebılırmısınız kıralama ıcın, hazırda bulamassam bende dıktırmek ıstıyorum ama vaktım cok kısıtlı 2-3 gunde yaparlarmı?? Bırde cok pahalıya gelırmı acaba??? Fıkır verebılırmısınız lutfen...

Kiralama; hazırdaki bir model için 900 demişlerdi bana, pazarlıkla 700 civarına falan bulunabilir. Özel dikim ise modeline göre 1200 liradan başlıyor ve minimum 10-15 günde hazırlanıyor; ki bu süre de modelin sadeliğine ve sezonun yoğunluğuna bağlı... Benim bir arkadaşım geçen ağustos ayında 650'ye diktirmişti kiralık; 2 parça mendil etek bir gelinlikti... Kına için geçenlerde kuzenimin denediği bir kaç elbiseyi ekliyorum...

Kolay gelsin & mutluluklar...

Eklentiler

• $Photo-0043.jpg
    $Photo-0043.jpg
    12,3 KB · Görüntüleme: 115
  • $Photo-0040.jpg
    $Photo-0040.jpg
    12,4 KB · Görüntüleme: 94
  • $Photo-0044.jpg
    $Photo-0044.jpg
    11,1 KB · Görüntüleme: 93
  • $Photo-0038.jpg
    $Photo-0038.jpg
    8,6 KB · Görüntüleme: 92
haluk senbayraktan fiyat alan varmi? aysem i ben sormustum bayaa pahali dedi gorumcem ben de bakmadim bile hic (adananin yabancisiyim da) bir de gul moda evinde fiyatlar nasil?

haluk senbayraktan fiyat alan varmi? aysem i ben sormustum bayaa pahali dedi gorumcem ben de bakmadim bile hic (adananin yabancisiyim da) bir de gul moda evinde fiyatlar nasil?

Ben Ayşem'de diktirdim, 1.500 liraya, satın aldım ama; ve tüm aksesuarlar da dahildi (duvak, el çiçeği, saç aksesuarı & damat yaka çiçeği)... Gelinliğim açtığım konularda var oradan görebilirsiniz...

Ben Ayşem'de diktirdim, 1.500 liraya, satın aldım ama; ve tüm aksesuarlar da dahildi (duvak, el çiçeği, saç aksesuarı & damat yaka çiçeği)... Gelinliğim açtığım konularda var oradan görebilirsiniz...

hazir dikim olunca daha uygun olur ya fiyatlar orada da oylemiydi?

kiralama; hazırdaki bir model için 900 demişlerdi bana, pazarlıkla 700 civarına falan bulunabilir. özel dikim ise modeline göre 1200 liradan başlıyor ve minimum 10-15 günde hazırlanıyor; ki bu süre de modelin sadeliğine ve sezonun yoğunluğuna bağlı... Benim bir arkadaşım geçen ağustos ayında 650'ye diktirmişti kiralık; 2 parça mendil etek bir gelinlikti... Kına için geçenlerde kuzenimin denediği bir kaç elbiseyi ekliyorum...

cok tesekkür ederım... Benım zamanım cok kısıtlı, 2-3 gunum olacak sadece, mecburen hazırdan kıralıcam hem kınalık hemde gelınlık :KK43: bılgı ıcın cok saol...

hazir dikim olunca daha uygun olur ya fiyatlar orada da oylemiydi?

Ben diktirdiğim gelinliğin benzeri straplez bir modeli denemeiştim; 900 e olur demişlerdi (Gözde Modaevi'nde; benim modelin dikimine de 1.500 demişlerdi); Ayşem'de de hazır modellerin pazarlıkla ortalama 800 Tl civarından başlayacağını düşünüyorum, tabii modeline göre değişebilir.

X