Tüp Bebek Merkezleri Adana'da tüp bebek doktoru ve merkezi

gulsahhh01

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2013
3.202
3.035
Adanada yasiyorum mayis haziran gibi tup bebek dusunuyoruz onerebileceginiz yer ve doktor varmi

Listeyi ilk sayfaya ekleyeyim

Ad hastane infertilitenedeni deneme sonuc
  1. Gulsah baskent tayfun cok erkek infertiletesi tedaviyle hamile:anneadayı::nazar::halay:
  2. Breakfast başkent hastanesi esra hoca sebebebsiz ilk denemede hamile:anneadayı::nazar::halay:
  3. Keyra başkent hastanesi hamile:anneadayı::nazar::halay:
  4. Rosebady baskent tuplerde sıkıntı hitereskopi oldu 5. Deneme hamile :anneadayı::nazar::halay:
  5. Yenidunya başkent hastanesi pinar hanim sebepsiz 3.deneme hamile:anneadayı::nazar::halay:
  6. Al_pi başkent hastanesi doğal yolla hamile :anneadayı::nazar::halay:
  7. Hayat_gun başkent hastanesi esra hoca 2.tedavi negatif
  8. Nuffin başkent hastanesi tayfun bey beklemede
  9. derino başkent hastanesi beklemede
  10. Veson başkent hastanesi esra hoca sebepsiz infertilite bekleme

Son düzenleme:
Adanada yasiyorum mayis haziran gibi tup bebek dusunuyoruz onerebileceginiz yer ve doktor varmi
ADANA BAŞKENT KIŞLA YERLEŞKESİ TÜP BEBEK MERKEZİNİ ÖNEREBİLİRİM...dr um tayfun çok ocakta muayneye gittim yarım saat kadar herşeyi tek tek anlattı memnun kaldım tedavimde küçük bir operasyon geçirdikten sonra başlıcak

ADANA BAŞKENT KIŞLA YERLEŞKESİ TÜP BEBEK MERKEZİNİ ÖNEREBİLİRİM...dr um tayfun çok ocakta muayneye gittim yarım saat kadar herşeyi tek tek anlattı memnun kaldım tedavimde küçük bir operasyon geçirdikten sonra başlıcak
Canim bende baskentte dusunuyorum ama doktoru secemedim seyhanda varmi acaba kisla bize cok uzak hem isime hemde evime buarada sende ne var bizde esimden kaynakli o tedavi oluyo

seyhan da yok canım ben mersinden geliyorum esra bulgan kılıçdağ da çok iyi kendisi ile birçok kere mailleştim erhan beyin bir hastası ile karşılaştım olumsuz yorumlar aldım ..bende rahim anomolisi var .. birde eşim ve ben orak hücre taşıyıcısıyız pgt yaptırcağız

seyhan da yok canım ben mersinden geliyorum esra bulgan kılıçdağ da çok iyi kendisi ile birçok kere mailleştim erhan beyin bir hastası ile karşılaştım olumsuz yorumlar aldım ..bende rahim anomolisi var .. birde eşim ve ben orak hücre taşıyıcısıyız pgt yaptırcağız
Cok gecmis olsun canim ya Insallah en yakin zamanda bebeklerimize kavusuruz

AMİN ....inşallah canım randevu için acele et ama randevuyu bulmak kolay olmyor özellikle esra hanıma

şuan ben de esra hanımdan randevu almak için aradım ama nisan ayına gün yok. bülent haydardedeoğlu nasıl acaba bilginiz var mı

Bizde de b
Canim bende onu arastiriyorum esrayi cok duydum bulent beyide arastiriyorum sizde sorun neydi bizde esimden kaynakli
Ben dis gebelik gecrdim bir tupum alindi digeri de hasarli onun disinda bisey yok yumurtalarim ve spermler iyi ancak bulusamiyolar malesef :KK43: ben mayis ayinda yaptrcam diye dusunuyodum ama esra dan randevu almak imkansiZ artik bulent beye yonelecem galiba yeni bilgi edinirsen doktorla ilgili bana da yazarmisin ben hataydayim ancak internetten arastirabiliyorum doktoru

Bizde de b

Ben dis gebelik gecrdim bir tupum alindi digeri de hasarli onun disinda bisey yok yumurtalarim ve spermler iyi ancak bulusamiyolar malesef :KK43: ben mayis ayinda yaptrcam diye dusunuyodum ama esra dan randevu almak imkansiZ artik bulent beye yonelecem galiba yeni bilgi edinirsen doktorla ilgili bana da yazarmisin ben hataydayim ancak internetten arastirabiliyorum doktoru
Canim orda iki doktor oneroyolar tayfun bey ve esra hanim ikiside cok basarilarmis ve sansi yuksekmis ben de haziran gibi denemeyi dusunuyorum allahtan bisey cikmazsa hataylimisin ben aslen hatayliyim adanada yasiyorum

evet hataylıyım siz neresindensiniz. ben de mayıs ta istiyorum aslında daha fazla beklmek istemiyorum ama bakalım doktorlara uyacak mı bu tarih

Canim orda iki doktor oneroyolar tayfun bey ve esra hanim ikiside cok basarilarmis ve sansi yuksekmis ben de haziran gibi denemeyi dusunuyorum allahtan bisey cikmazsa hataylimisin ben aslen hatayliyim adanada yasiyorum
evet hataylıyım siz neresindensiniz. ben de mayıs ta istiyorum aslında daha fazla beklmek istemiyorum ama bakalım doktorlara uyacak mı bu tarih

Bide sürekli amerikaya ya da başka ülkelere kongrelere gidiyor ve kendini geliştiriyor
Olumlu sonuc aldin mi peki canim. Ya bi de ilk randevuyu nasil aldin her ayin 17sinde randevu veriyomus bugun sabahtan aradim doluymus. Oraya mi gidip almam gerek acaba herhangi bi zaman gitsem alabilirmiyim randevu

Olumlu sonuc aldin mi peki canim. Ya bi de ilk randevuyu nasil aldin her ayin 17sinde randevu veriyomus bugun sabahtan aradim doluymus. Oraya mi gidip almam gerek acaba herhangi bi zaman gitsem alabilirmiyim randevu
Evet bende dun aradim ayin 17 sinde arayin diyo tayfun hocada iyiymis zaten ikisini oneriyolar dun esra hanimin hastasiyla birebir gorustum hic bebegin olmaz demisler olumlu doktorun olumlu yaklasimiyla simdi cocuklari var

Evet canım ben onun hastasıyım çok memnun kaldık.Herşeyi açık açık anlatıyor.[/QUOT
hatay merkez canim ama adanada yasiyorum ben esimden dolayi bekliyorum o mayis haziran gibi belli olacak esra hocadan randevu almak istiyorum yada tayfun hoca

telefonla yaklaşık 1 ay önceden ara alabilirsin çünkü doktorlar çok yoğun gitmene gerek yok

X