adba'nın butiği...

1. sayfadaki çizgili pantolon,çiçek desenli pantolon ve yeşil babetin beden ve fiyatlarını öğrenebilir miyim?

1. sayfadaki çizgili pantolon,çiçek desenli pantolon ve yeşil babetin beden ve fiyatlarını öğrenebilir miyim?
Meb yeşil babetler satıldı. Çiçekli desenli etiketsiz sıfır dır hiç giymedim.sense marka.Etiketsiz sıfır ürün .. 38 beden .. Likralı ama çok değil.. Pudra üzerine desenli.. Süper model dar paça..çizgili pantolon 34-36 beden dar paça siyah beyaz sadece 3 saat giydim . Likralı kaçırmayın..Çiçekli pantolon 20tl çizgili pantolon 15 tl olur hanımefendi

Çizgili pantolon bana olmaz.fotolar arasında sanırım çocuk bornozu da var.sıfır mı,bedeni ve fiyatı nedir

Çizgili pantolon bana olmaz.fotolar arasında sanırım çocuk bornozu da var.sıfır mı,bedeni ve fiyatı nedir
Hotwheels sarı takım satıldı. Buggs buny takım var . Havluları iyi durumda ama bornozu çok kullandık iyi durumda değil. Havluların yanında yollayacağım yinede.7 yaştan 12-13 yaşa kadar kullanılabilir etiketi silindide tam yaş veremiyorum. Bornoz takımları özdilek lisanslı ürünleridir. 15 tl olur

Hotwheels sarı takım satıldı. Buggs buny takım var . Havluları iyi durumda ama bornozu çok kullandık iyi durumda değil. Havluların yanında yollayacağım yinede.7 yaştan 12-13 yaşa kadar kullanılabilir etiketi silindide tam yaş veremiyorum. Bornoz takımları özdilek lisanslı ürünleridir. 15 tl olur
İlginiz için teşekkür ederim ,hayırlı satışlar

Merhaba canım
Benim gene aradığım şeyler var hemen senin dükkana koştum :)
Kışlık mont yada kaban lazım bana elinde var mı ?

Cnm atayım ben sana bedende değişiklik varmı? Kaç bedenleri atayım? Gerçi bendede fazla kalmadı ama

Kızlar yeni ürünler ekledim. Burayla fazla ilgilenememiştim. Döndüm. Hadi bakalım kaliteyi ucuza alın.. Bakmadan geçmeyin.. Güncell

İlk mesaja erkek giyim ekledim kızlar büyükbeden.. L-xl-xxl. Bakmadan geçmeyin. Siğer ürünleride yeniledim. Satılanların altına yazıyorum. Uyguna kaliteli ürünler burda

Gğncel yeniledim erkek ürünleride ekledim bakmadan geçmeyin

X