Adet olmadm

EKAKAL

kuzu geldi nihayet.......
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2009
1.182
0
41
internetteki hesapayıcılara göre dün adet günümdü ama benim hesaplarıma göre bugün veya yarın ve anlıcanız üzre henüz olmadım :teytey: ......... ayrıca perşembe günü dayanamayıp test yapmıştım negatif çıkmıştı......dün 2-3 defa adet oldum diye tuvalete koşturdum bişe yok ne yapsam yaaaaaaaaaa yarınıda bekleyebilirmiyim bilmiyorum allahım ne olur olsun bu sefer şu mübarek günlerde herkesin gönlüne göre versin rabbim....

üzgünüm ama strestendir canım. umarım gönlüden geçen olur ama bende de çok oldu butür şeyler....Allah gönlümüze göre versin (AMıN)

dört beş aydır bekliyorum her ay stres yaptım bekledim hep beklediğimden 1 gün önce veya tam gününde oldum bu sefer gecikince hevesleniyorum işte olabilir aslında bakalım rabbim herkesin gönlüne versin...........

internetteki hesapayıcılara göre dün adet günümdü ama benim hesaplarıma göre bugün veya yarın ve anlıcanız üzre henüz olmadım :teytey: ......... ayrıca perşembe günü dayanamayıp test yapmıştım negatif çıkmıştı......dün 2-3 defa adet oldum diye tuvalete koşturdum bişe yok ne yapsam yaaaaaaaaaa yarınıda bekleyebilirmiyim bilmiyorum allahım ne olur olsun bu sefer şu mübarek günlerde herkesin gönlüne göre versin rabbim....

İnşallah istediğine kavuşursun.:) Benim 5 inci günüm doldu dün akşam evde test yaptım negatif çıktı. Acaba acaba acaba diyip duruyorum. İlk defa gecikme oldu reglimde. Test negatif çıkınca acaba başka bir rahatsızlığım mı var diyorum? :KK43: :bbo:

dört beş aydır bekliyorum her ay stres yaptım bekledim hep beklediğimden 1 gün önce veya tam gününde oldum bu sefer gecikince hevesleniyorum işte olabilir aslında bakalım rabbim herkesin gönlüne versin...........

Amin canım... inşallah ben yanılırım sende bana burdan hava atarsın hihoyyyt ohh hamileyim diye :lepi: sevgiler canım gönlünden geçen olur inşallah:Saruboceq::Saruboceq:

X