Adet öncesi hamilelik belirtilerim

Merhaba öncelikle bebişiniz hayırlı uğurlu olsun sağsalim kucağınıza almak nasip etsin rabbim🙏🙏🥰 sizin bütün mesajlarınızı okudum çünkü benim şuanki belirtilerime çok benziyor. Benim yumurtlamadan sonra kaısklarım değilde kasıkşarımın altı yani genital bölge im tam ortası sağlı sollu her gün yaklaşık 10 güm boyunca batm ve sızlama oldu. Aynı dediğiniz gibi birden bire kesildi şuan yok mesela adetime 4 gün var. Acaba diyorum yanlış bişey yaptımda tutunmdımı şuandada tam yumurtalıklarım yine aynı bir sağ bir sol olarak ağrıyor ama aynı yer değil diğeri kasık altı bu yumurtalık olduğu yeri. Ben 2 yıllık evliyim 1 senedir deniyoruz inşallah olmuştur ya sizin yazdıklarınızla umutlandım. Bide yumuelamadan sonra baş ağrısı yaşadım 4 5 gün geçmedi.
Merhaba çok ama çok teşekkür ederim Allah sizinle birlikte tüm bekleyenlere nasip etsin inşallah. Benimde yumurtlamadan 2 gün sonra baş agrım oldu kısa sürdü benim ki ama sonradan baş agrım hep devam etti özellikle öğrenmeden bir kaç gün önce baya ağırdı. Yanı kasıklarda kasıkların alt kısmında falan olması normal heralde. Benimde ilk gebeliğim olduğu için yanlış bir şey söylemek istemem. Kimi insanlarda kasık ağrısı olmadan sadece bel ağrısı, kimilerinde bel ağrısı olmadan azcik kasık ağrısı oluyor. Inşallah belirtileriniz bebektendir. Bu arada eğer tutunamamış olsa bence kanama falan olurdu heralde o konuda bir bilgim yok. Siz yine de şüphe duyduğunuz ve değerlendirdiğiniz ayda çok ağır işler yapmayın.

Merhaba arkadaşlar uzun bi zamandır giremedim bebeğimin kalp atışlarını da duydum çok şükür 🙏😊😊😊 sizleri okudum ama kendinizi bu kadar dinleyip yormayın 9. Haftadayım hala adam gibi bir belirti yok bende yerleşme kanaması mide bulantısı olmadı herkesin kendine göre değişiyor üzülmeyin kasılmayın dua edin bol bol allahım isteyen herkesin biran önce kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️

Eki Görüntüle 2745192 Merhabalar bende burda bütün hamilelik belirtilerini okuyup kendi kendimi acaba bende hamilemiyim sorularında buluyordum yarım saat önce erken gebelik testi yaptım ve direk pozitifi gördüm sizlere kendimdeki belirtileri yazmayı hep planlamıştım yardımcı olmak adına öncelikle yarın adet günüm ben prodoctor erken gebelik testi ile bugün pozitifi gördüm bu süreçte peapep diye bi uygulamadan yumurtlama takibi yapıyordum doğurganlığın yüksek olduğu dönemde iki güne bir ilişki yaşadım ve en doğurgan olduğum günün 3 gün sonrasında şiddetli bi kramp çektim kasıklarımda ve o gün itibari ile kasıklarımda batma hissi sürekli şişkinlik ve gaz problemi (hemde nasıl fena ) oldu aynı zamanda da o süreçten itibaren göğüslerim adet olacak gibi acımaya başladı göğüs uclarımda kaşınma oldu herşey adet belirtisi gibi ilerledi ve sonunda adete 3 gün varken günde 2 3 defa saniyelik baş dönmesi yaşadım oturduğum yerde deprem olur gibi bi his gelmişti başım dönüyormuş ve yine son günlerde birden kahvaltı yaparken ağzıma alıp çiğnediğim şeyi bi anda öğürme isteği geldiği için çıkardım bu bi seferlik oldu mide bulantısı yaşamıyorum ve koku hassasiyeti yine son 3 de başladı bunların hepsi adet belirtisi gibiydi ve kasık sancısı hala devam ediyor . Ha bide normalde olmayan en farklı şey kalbim kasıklarımda atıyor gibi pıt pıt sormak istediğiniz varsa seve seve cevaplarım testi aşağı koyacağım cuma günü doktora gidip kan testi ile kesin olup olmadığını da öğreneceğim inş
çok sevindim bende merak edıyorum ama test yapmıyorum bugun olmam lazım ama 23 gunde bır adet oluyorum benımde proloktin yukseklıgım var ılac kullanıyorum ama korunmuyorum bende bu belırtılerı yasadım normalde hıc oyle ogurmem falan olmaz ılk defa bı kac gun once yemek yerken öğürdüm yiyemedım mıdem bulandı ılactanmıdır dıye dusundum ama ben biraz ümitsizim hemen olmaz dıye dusundugum ıcın bıde adet olucakmıs gıbıde sancılarım oluyor kısacası yapamıyorum test tekrar hayal kırıklıgında korkuyorum

Dün konu açmıştım bugün bu paylaşımı gördüm lütfen bana da yarrımcı olun. Geri çekme yöntemiule korundugumuzu düşünüyorz yani bebek planlamıyoruz ama tam dopurganlığın en yüksek gününde 2 kez bu yöntemle ilişkiye girdik. 5 yün sonra sağ kasıgımda agrı oldu ama apandisit sandm hatta eşim baktı muayene etti yok gazdır dedi. Tabi bu arada aynı zamanda aşırı üşüme oluyo yüzümde 5-6 sivikce çıktı nırmalde olmaz ve 4 gündür de kahverengi nokta kadar leke görüyorum adetime de 2 gün var. Bu şekilde hamile kalmış olabilir miyim?

Dün konu açmıştım bugün bu paylaşımı gördüm lütfen bana da yarrımcı olun. Geri çekme yöntemiule korundugumuzu düşünüyorz yani bebek planlamıyoruz ama tam dopurganlığın en yüksek gününde 2 kez bu yöntemle ilişkiye girdik. 5 yün sonra sağ kasıgımda agrı oldu ama apandisit sandm hatta eşim baktı muayene etti yok gazdır dedi. Tabi bu arada aynı zamanda aşırı üşüme oluyo yüzümde 5-6 sivikce çıktı nırmalde olmaz ve 4 gündür de kahverengi nokta kadar leke görüyorum adetime de 2 gün var. Bu şekilde hamile kalmış olabilir miyim?
Ben de 1 buçuk yıllık evliyim. 6 aydır korunmuyoruz ama öncesinde biz de o şekilde korunuyorduk. Bende gebelik söz konusu olmadı ama bünyeye göre de değişebilir diye düşünüyorum. O şekilde çok hamile kalanları duydum. Hayırlısı olsun inşallah.

Ben de 1 buçuk yıllık evliyim. 6 aydır korunmuyoruz ama öncesinde biz de o şekilde korunuyorduk. Bende gebelik söz konusu olmadı ama bünyeye göre de değişebilir diye düşünüyorum. O şekilde çok hamile kalanları duydum. Hayırlısı olsun inşallah.
Evet ben de duydum ama olmaz diye düşünüyordm iyi dikkat ediyorduk belirtiler benzer olunca korkmaya başladım

Merhaba kızlar ben de bir şey sormak istiyorum. Öncelikle ben 1buçuk yıldır evliyim. Ama son 6 aydır korunmuyoruz ve çocuk düşünüyoruz. Adetlerim de düzenli ama hâlâ tık yok. Bu ay soğan kürüne başladım. Pek düzenli de yapamadım açıkçası. Bugün kürün 11.günü. Özellikle 7.gün çok kasık ağrım oldu. Ara ara mide bulantısı da eşlik ediyor. Az önce bir halsizlik çöktü ve çok kötü mide bulantısı geldi ama kusma olmadı. 2 gündür sanki adet olacakmışım gibi kasıklarım ağrıyor ama beklenen adet tarihi 13 Ocak. Bir de sürekli gazım var. Özellikle ilişkiden sonra oluyor. Sizce bunlar pms mi yoksa erken gebelik belirtisi olabilir mi?
Sonuç nedir acaba

Sonuç nedir acaba
Bu kadar belirtiye rağmen gebelik olmadı malesef. Çok şaşırtıcı gerçekten. Kime sorsam, söylesem hamilesin gözüyle baktı. Alıştım artık olmamasına. Allah en hayırlı vaktini bilendir. Yeter ki kucağımızı boş bırakmasın. 🙏🏻

Yumurtlamadan sonra hâlâ devam eden akıntının sebebi nedir? Bilen var mı, başına gelen ya da? Böyle şeyler kafamı karıştırıyor ama ya. Gebelik de olmuyor. 🙄

Bu kadar belirtiye rağmen gebelik olmadı malesef. Çok şaşırtıcı gerçekten. Kime sorsam, söylesem hamilesin gözüyle baktı. Alıştım artık olmamasına. Allah en hayırlı vaktini bilendir. Yeter ki kucağımızı boş bırakmasın. 🙏🏻
😔 Bende aynı heray belirtiler var bi cocuk yok, demekki pskolojik. Allahim en kısa zamanda versin bizede insallh hayırla saglik sıhhatle Rabb'im, cumalar hürmetine 🙏

İyi akşamlar benim geçen hafta cuma ve cumartesi günü kahverengi akıntım oldu kasıklarımda ağrı var bir sağ tarafta bir sol tarafta çok aşırı gazım var ve çok yorgun ve uykusuz hissediyorum bide sürekli acıkıyorum belirtiler psikolojik olabilir mi 5 senedir evliyim çocuğumuz olmuyor lütfen cevaplayın

Aaa çok farklıyız belirti konusunda .bende de vücut ısısı değişmedi fakat 3 ocaktan itibaren goguslerim ve belim ağrı içinde. Normalde adet öncesi kısa bir süre önce yaşadığım belirtiler bu sefer 10 gün öncesinden başladı. Bu nokta beni ümitlendirdi fakat herkes gerçekten çok farklı şeyler yaşayarak hamile kalıyor. Ben de bizim yaşadığımız her ne belirti varsa hayırlısıyla hamilelikle sonuclansin diye temenni ediyorum 😊evet aceleci davranıyoruz benim de adet 14 ü fakat daha fazla dayanamıcam haftasonundan bu yana çok zor bekledim 😂
Merhaba, belirtiler bende de var bat 10 şubat. Pazar günü kan testi yaptıracağım? Sizin nasıl durumunuz hamile misiniz?

Kızlar bir kaç gün önce göbegimden aşağıya kahverengi çizgi indiğini fark etmiştim bazı kadınlarda 1. Ayda başlıyormuş hatta hamilelik belirtisi diyorlar bugünde tesadüfen gobek deligimin renginin koyulastıgini fark ettim bir de göğüs halkasi icinde ele gelen pütürler var sizce hamilelik var mıdır. Bata 5 gün kaldı. Dün erken gebelik testi yaptım negatifti. Tam vazgeçtim artık hasta olucam derken hep bir şey oluyor ve yeniden umutlanıyorum. Acaba psikolojik mi nedir bu 😥
Merhaba göğüslerde belirti yaşayanlara bakıyordum da sizin mesajlarınıza baktım, hayırlı olsun öncelikle. 4 gün kala öğrenmişsiniz sanırım. Acaba yumurtlamadan sonraki kaçıncı gündü, ovulasyon falan takip ettiniz mi, birde 4gün kala idrar testinde de çıktı mı, yanıtlarsanız çok sevinirim

Merhaba göğüslerde belirti yaşayanlara bakıyordum da sizin mesajlarınıza baktım, hayırlı olsun öncelikle. 4 gün kala öğrenmişsiniz sanırım. Acaba yumurtlamadan sonraki kaçıncı gündü, ovulasyon falan takip ettiniz mi, birde 4gün kala idrar testinde de çıktı mı, yanıtlarsanız çok sevinirim
Merhaba çok teşekkür ederim. Yumurtlamadan sonraki 10.gün de öğrendim ben. Adetime 6 gün kala idrar testi yaptım erken gebelik olanlardan ama çıkmadı. Kimi insanda 5 kiralık teste bile cıkmış 5 gün kala ama bende olmadı 😁 Ben kan verdim o zaman cıktı ama henüz çok yeniydi değerim 38 çıkmıştı. Herhangi bir ovulasyon vs kullanmadım. Takvimim diye bir uygulama kullanıyorum ona göre değerlendirme yaptım.

Merhaba çok teşekkür ederim. Yumurtlamadan sonraki 10.gün de öğrendim ben. Adetime 6 gün kala idrar testi yaptım erken gebelik olanlardan ama çıkmadı. Kimi insanda 5 kiralık teste bile cıkmış 5 gün kala ama bende olmadı 😁 Ben kan verdim o zaman cıktı ama henüz çok yeniydi değerim 38 çıkmıştı. Herhangi bir ovulasyon vs kullanmadım. Takvimim diye bir uygulama kullanıyorum ona göre değerlendirme yaptım.
Çol teşekkürler cevanınız için. Benimde 4 gün kaldı ama çıkmadı birşey, bende bir kan testi vermeyi düşüneyim.

Çol teşekkürler cevanınız için. Benimde 4 gün kaldı ama çıkmadı birşey, bende bir kan testi vermeyi düşüneyim.
Valla belki okumuşsunuzdur burda çok yazan vardı adeti geçtiği halde çıkmayan sonra çıkan varmış. Beklemek çok zor tabi ama gerçekten beklemek ya da kan vermek gerekiyor. Inşallah bebişiniz vardır sizinde. 🥰

Valla belki okumuşsunuzdur burda çok yazan vardı adeti geçtiği halde çıkmayan sonra çıkan varmış. Beklemek çok zor tabi ama gerçekten beklemek ya da kan vermek gerekiyor. Inşallah bebişiniz vardır sizinde. 🥰
İnşallah bakalım, merakıma yenik düşüp kan testi vermeye gidiyorum, kimyasal olması ihtimalinden vermek istemiyordum ama en azından negatifse de adeti beklerim ✌️

İnşallah bakalım, merakıma yenik düşüp kan testi vermeye gidiyorum, kimyasal olması ihtimalinden vermek istemiyordum ama en azından negatifse de adeti beklerim ✌️
Hadi hayırlı haberler alırsınız inşallah

Merhaba sunucunuzu aldınız mı merak ettim sizi

X