Adet öncesi hamilelik belirtilerim

Günaydın,
Benimde ayın 14 ünde:)) test yapınca mutlaka yazın ben korkudan yapamıyrum test. bir de dün en yakın arkadaşımın 2. gebeliğini öğrendik ona belirti sordum o adetten 2 gün önce öğrendi kasık ağrısı,bel ağrısı göğüs ağrısı akıntı vardı. başka bir arkadaşımda sdece regl olacak gibi ağrım vardı dedi ne akıntı ne göğüs ağrısı. herkeste farklı belirti yapabiliyor. bir de erken gebelik testi de olsa çıkmayabilir çünkü döllenme gerçekleşmemiş olma ihtimali var o yüzden çıkmazsa hemen üzülmeyin. arkadaşım 3 gün önceden yaptı çıkmadı adetten 2 gün sonra çıktı.
Benimde üç gün var, çıkmadı, daha çıkmaz diye hissediyor insan.

3 gün öncesi negatif görünce artık yoktur diye ümidiniz kesilmedi mi?
Bende öyle oldu.
Kesildi tabi çok üzüldüm adet günü pozitif oldu ama sonlandırmak zorunda kaldım 13 haftalıkken Allah tan hayırlısını istemem gerekiyormuş 🥺 o yüzden artık günüm geçmeden bir şey yapmıyorum ya da çok üzülmüyorum 🤦‍♀️

Kesildi tabi çok üzüldüm adet günü pozitif oldu ama sonlandırmak zorunda kaldım 13 haftalıkken Allah tan hayırlısını istemem gerekiyormuş 🥺 o yüzden artık günüm geçmeden bir şey yapmıyorum ya da çok üzülmüyorum 🤦‍♀️
Melek bebeğiniz için cennette inş buluşma olacak. Allah sabırlar versin.
Tekrar oldu mu bebiş?

Belirtiler neydi sende?

Melek bebeğiniz için cennette inş buluşma olacak. Allah sabırlar versin.
Tekrar oldu mu bebiş?

Belirtiler neydi sende?
Amin inşallah🙏 7 ay oldu sonlandırma olalı 2 aydır tekrar düşünüyoruz. 6.5 yaşında bir kızım var benim regl belirtileri ile aynı oluyor hamilelik belirtilerim o yüzden anlayamıyorum hatta yerleşme kanaması oluyor lekelenme olarak devam ederse anlıyorum hamile olduğumu

İnş canım, senden ne haberler var?
Ben regl oldum canım bitti bu ayda olmadı yani artık önümüzdeki aylara bakıcaz bu ayda daha denemeye başlamadık bile bugün 11.gün artık başlamamız lazım ama o kadar yoğun çalışıyorum ki bu aralar fırsat olmadı 🙈

Ben regl oldum canım bitti bu ayda olmadı yani artık önümüzdeki aylara bakıcaz bu ayda daha denemeye başlamadık bile bugün 11.gün artık başlamamız lazım ama o kadar yoğun çalışıyorum ki bu aralar fırsat olmadı 🙈
Aynen önümüzdeki aylara inş. Bende oldum, olucam bekliyorum.

Amin inşallah🙏 7 ay oldu sonlandırma olalı 2 aydır tekrar düşünüyoruz. 6.5 yaşında bir kızım var benim regl belirtileri ile aynı oluyor hamilelik belirtilerim o yüzden anlayamıyorum hatta yerleşme kanaması oluyor lekelenme olarak devam ederse anlıyorum hamile olduğumu
Yerleşme ne zaman oluyor adet öncesi sonrası tarihlerden?

Evet o kadar benzer ki zor belirlenmesi.

Eki Görüntüle 2745192 Merhabalar bende burda bütün hamilelik belirtilerini okuyup kendi kendimi acaba bende hamilemiyim sorularında buluyordum yarım saat önce erken gebelik testi yaptım ve direk pozitifi gördüm sizlere kendimdeki belirtileri yazmayı hep planlamıştım yardımcı olmak adına öncelikle yarın adet günüm ben prodoctor erken gebelik testi ile bugün pozitifi gördüm bu süreçte peapep diye bi uygulamadan yumurtlama takibi yapıyordum doğurganlığın yüksek olduğu dönemde iki güne bir ilişki yaşadım ve en doğurgan olduğum günün 3 gün sonrasında şiddetli bi kramp çektim kasıklarımda ve o gün itibari ile kasıklarımda batma hissi sürekli şişkinlik ve gaz problemi (hemde nasıl fena ) oldu aynı zamanda da o süreçten itibaren göğüslerim adet olacak gibi acımaya başladı göğüs uclarımda kaşınma oldu herşey adet belirtisi gibi ilerledi ve sonunda adete 3 gün varken günde 2 3 defa saniyelik baş dönmesi yaşadım oturduğum yerde deprem olur gibi bi his gelmişti başım dönüyormuş ve yine son günlerde birden kahvaltı yaparken ağzıma alıp çiğnediğim şeyi bi anda öğürme isteği geldiği için çıkardım bu bi seferlik oldu mide bulantısı yaşamıyorum ve koku hassasiyeti yine son 3 de başladı bunların hepsi adet belirtisi gibiydi ve kasık sancısı hala devam ediyor . Ha bide normalde olmayan en farklı şey kalbim kasıklarımda atıyor gibi pıt pıt sormak istediğiniz varsa seve seve cevaplarım testi aşağı koyacağım cuma günü doktora gidip kan testi ile kesin olup olmadığını da öğreneceğim inş

Eki Görüntüle 2745192 Merhabalar bende burda bütün hamilelik belirtilerini okuyup kendi kendimi acaba bende hamilemiyim sorularında buluyordum yarım saat önce erken gebelik testi yaptım ve direk pozitifi gördüm sizlere kendimdeki belirtileri yazmayı hep planlamıştım yardımcı olmak adına öncelikle yarın adet günüm ben prodoctor erken gebelik testi ile bugün pozitifi gördüm bu süreçte peapep diye bi uygulamadan yumurtlama takibi yapıyordum doğurganlığın yüksek olduğu dönemde iki güne bir ilişki yaşadım ve en doğurgan olduğum günün 3 gün sonrasında şiddetli bi kramp çektim kasıklarımda ve o gün itibari ile kasıklarımda batma hissi sürekli şişkinlik ve gaz problemi (hemde nasıl fena ) oldu aynı zamanda da o süreçten itibaren göğüslerim adet olacak gibi acımaya başladı göğüs uclarımda kaşınma oldu herşey adet belirtisi gibi ilerledi ve sonunda adete 3 gün varken günde 2 3 defa saniyelik baş dönmesi yaşadım oturduğum yerde deprem olur gibi bi his gelmişti başım dönüyormuş ve yine son günlerde birden kahvaltı yaparken ağzıma alıp çiğnediğim şeyi bi anda öğürme isteği geldiği için çıkardım bu bi seferlik oldu mide bulantısı yaşamıyorum ve koku hassasiyeti yine son 3 de başladı bunların hepsi adet belirtisi gibiydi ve kasık sancısı hala devam ediyor . Ha bide normalde olmayan en farklı şey kalbim kasıklarımda atıyor gibi pıt pıt sormak istediğiniz varsa seve seve cevaplarım testi aşağı koyacağım cuma günü doktora gidip kan testi ile kesin olup olmadığını da öğreneceğim inş

Okudukça aynı belirtilerin hepsi birebir bendede var adetime 7 gunvar bugün çok fena bı karın ağrısı yaşadim benim de yumurtlmaa 19 unda oldu 23unden bugüne ağrılarım var çok fena bı belimde ağrio rabbim umutlarımızı bosacikarmasin insALLAH bu mübarek günde kalbimizden geçeni yaşatsın aminnnn bu arada sizede hayırlısıyla kucağıniza almayı nasip etsin rabbim 🌸

Valla benim yumurtlama dönemi başladı kasık batmaları ve o günden beri adet günüme kadar adet olacak gibi devam etti dediğin gibi bi sağ bi sol giriyordu göğüs kaşıntısı acısı da aynı şekilde o günden beri var ama farkı ben adetime 2 gün varken anladım kokulardan tiksinme ağız sulanması sık acıkma bel ağrısı filan artık farklı bu dediğim adetime 2 gün kala oldu bugün adet günüm olmadım ve kasık ağrısı tamamen geçti göğüs kaşıntısı arttı ağız sulanması arttı ağzıma metalik tat bugün geldi daha inş allah sana da hayırlısı ile nasip eder ben cuma günü kesin sonuç için kan testine gideceğim umarım test yanlış değildir benimde
Göğüste kaşıntı nasıl oluyor. Biraz açarmısınız. Allerji gibi bşr kaşıntımı, göğsün her yerinde mi. Ben göğüs ucunda anlık, 1-2 saniyelik karıncalanma şeklinde yaşıyorum da. O yüzden merak ettim

Merhaba. Öncelikle hayırlı olsun. Göğüs ucunda kaşınma, ağrı her ne yaşadıysanız biraz detay verebilir misiniz? Sürekli mi var, ara ara anlık mı oluyor, hangi sıklıkta mesela. Adetime 12 gün kala göğüs ucumda karıncalanma hissettim ben. 3 gün sürdü. Neredeyse saat başı, anlık, yani birkaç saniyelik karıncalanma, gıdıklanma gibiydi. 3 gün sonra, yani adetime 8-9 gün kala seyrekleşti. Günde birkaç kez olmaya başladı ve Birkaç gün de bu şekilde devam etti. Adete 4-5 gün kala da batma, iğnelenme, kıl çekilmesinde yaşanan anlık minik acı gibi bir hisse dönüştü. Sanki birşey ısırıyor gibi. Bugün adet günümdü ve adetim gelmedi.

X