Adet öncesi lh pozitif gebelik silik çizgi

Kuşum bu işte yeniyim ama bu kaset test degil mi? Seninde cizgilerin belirsizdi. Benim bat 2 temmuz senden daha sonraydi benim bile cikti. Cizgilerimizde benzerdi sende git yarin kanini ver kuşum testlere para harcamayalim. Simdi en azindan icim az da olsa rahat tabi 2 gun sonra 2. Beta icin stresliyim ama :) hadi kanini ver sonucu bize de yaz :)🧿🎉
Canıım senin pozitifti değil mi ne alemdesin sesn kesildii :)

Canıım senin pozitifti değil mi ne alemdesin sesn kesildii :)
Kuzumm bende bugun 2. Betami verdim gebelik var denildi :) ilki 81 di cok olumlu dusunmemislerdi 2 gun sonraki yani bugunku 230 cikti haftaya keseyi gorcem nasipse :)🌼🧿❣ bata hala 3 gun var nasil mutluyum anlatamam allah herkesin kucagini doldursun🙏 sen naptinnn cikti mi sonucc

Kuzumm bende bugun 2. Betami verdim gebelik var denildi :) ilki 81 di cok olumlu dusunmemislerdi 2 gun sonraki yani bugunku 230 cikti haftaya keseyi gorcem nasipse :)🌼🧿❣ bata hala 3 gun var nasil mutluyum anlatamam allah herkesin kucagini doldursun🙏 sen naptinnn cikti mi sonucc
Ben de bugün kan testi verdim 228 çıktı hemen hemen aynı ilerliyoruz doktor bana da haftaya çarşamba keseyi görebiliriz dedii🥰

Ne alemdesin bende koyu renkli akıntılar başladı böyle krem rengi gibi ayrıca kasıklarımda hafif ağrı var sürekli dolanan arada belime vuruyo

Evet ilk gebelik olcak Allah nasip ederse, bat yarın sanırım senin ne zaman bi de ilk gebelik mi ben çok düzensiz adet olduğum için battan tam emin değilim
Kuşum benimde ilk gebeligimde boyle kanamam olmustu yerlesme kanamasiydi doktorda sikinti gormemisti sonra 8 haftalikkende basladi kanama o zaman progestan basladi ama zaten 10 haftalikken kalbi durdu. Simdi bu 2. Gebeligim yerlesme kanamasi bile yasamadim ama belki daha bat a olmasindan kaynakli olabilir. Bata 3 gun var bebegim benim 2 temmuzda belki olur benimde yerlesme kanamam ama yine tabi bir doktorla gorus sende. Cunku o zamanda benim battan 1 gun once yerlesme kanamam gelmisti

Kuşum benimde ilk gebeligimde boyle kanamam olmustu yerlesme kanamasiydi doktorda sikinti gormemisti sonra 8 haftalikkende basladi kanama o zaman progestan basladi ama zaten 10 haftalikken kalbi durdu. Simdi bu 2. Gebeligim yerlesme kanamasi bile yasamadim ama belki daha bat a olmasindan kaynakli olabilir. Bata 3 gun var bebegim benim 2 temmuzda belki olur benimde yerlesme kanamam ama yine tabi bir doktorla gorus sende. Cunku o zamanda benim battan 1 gun once yerlesme kanamam gelmisti
Benim de dün iç çamaşırda çok az açık kahverengi akıntı gördüm acaba yerleşme kanaması mıydı sonra normal rengine döndü çünkü

Gittim canim yazdim burayada ama sen tam olarak gormuyosun sanirim :) ilki 81 di ikincisini de dun verdim 230 du :)
Yarın da verecekmisin birlikte verelim değerlerimiz aynıı😄 ay bugün de hiç belirtim yok acaba bi sıkıntı var mı diye düşündüm karamsarlıkta üstüme yok😂

Yarın da verecekmisin birlikte verelim değerlerimiz aynıı😄 ay bugün de hiç belirtim yok acaba bi sıkıntı var mı diye düşündüm karamsarlıkta üstüme yok😂
Yok canim doktor 2 kere yeterli dedi.kiz az once kasiklarimda kazi calismasi var diyon dun yerlesme kanamasi diyon daha ne belirtisiii

X