Adet öncesi lh pozitif gebelik silik çizgi

2 kat değil 4 kat artmış ya ondan şaşırdım bakalım ben de yarın veririm kan tahlili bu kadar artcak mı acaba.. bu arada ekstra belirti bi şey var mı sende
Evet nette arastirdim normal kabul ediliyomus ilk zamanlar bu tarz artislar kuzum. Bende suan hic bir belirti yok bir bel agrisi var bir de ateş basıyo :) sende var mi

Evet nette arastirdim normal kabul ediliyomus ilk zamanlar bu tarz artislar kuzum. Bende suan hic bir belirti yok bir bel agrisi var bir de ateş basıyo :) sende var mi
Yok benim de arada kasık batması oluyor o kadar başka bir şey yok valla🤩 ikiz olduğu nasıl anlaşılıyomuş bir daha doktora ne zaman gitmeyi düşünüyorsun

Canim ben ovulasyon testini daha 2 gundur kullaniyorum dun aksam elime gecti hemen yaptim. Arkadaslar gebelik testi de yap dedi yaptm negatif sonra gece 4 gibi bi daha baktim bu sefer silik cizgi cikti sabah ilk idrarla da en alttakini yaptim. O kadar heyecanlandim ki arka arkaya hep :) ben pepaptan takip ediyordum atayim sana canim resmi Eki Görüntüle 3089621
Bende pepapp kullanıyorum en doğrusunu veren bu bence adetten hemen sonra yumurtlama gösteriyor 🥰

Aminnn insallah daha kese vs gormeye gitmedim tabi hala hersey belirsiz ama saglikla stressiz bir sekilde alalim bebislerimizi kucagimiza insallah🙏
Bende gitmedim açıkçası bayramdan sonra gitmeyi düşünüyorum inşallah sağlıklı hayırlı olur 💜

Ayy cok heyecanli❣🧿
4CAA412E-899F-4095-892D-F5C2683E582F.jpeg
bugün böyle çıktı sonucum canım 4 gün geçti 530dan sonra

Persembe gidicem canim buyuk ihtimal
Gittim bugün doktora 4+6 gözüküyordu ama 4+5 dedi sağ yumurtalığından yumurtlamışsın dedi. Henüz çok küçük dedi beta istedi ve ultrasonda keseyi gördük ama bebeği görmek için erken dedi daha 2 haftası var dedi😂

X