Adete 6 gün kala ovulasyon pozitif gebelik negatif

geldi canım yarın bi kontrol amaçlı hasteneye mi gitsem bilemedim
sende durumlar nasıl
Daha leke seklinde geliyorsa biraz daha bekle canım bence ya tam sökülecek ya da inşallah dediğim gibidir 🙏 bende bir şey yok henüz çok arada sancı geliyor yine olamadım henüz bekliyorum 🥲

2. Kez leke şeklinde çoğalırmı bilmiyorum
ama pekte umudum yok çünkü tam günü başladı büyük ihtimalle normal adet oluyorum 😞 tekrar sil başa dönüyorum
Okuduğum kadarıyla adet günü lekelenme yaşayanlar da olmuş. Sonrası gelmemiş. Ama her ihtimale kendimizi hazırlamamız lazım tabi

1 ayda 2 defa yumurtlama imkansız bende aynı konu ile bende müzdaripim buradan ve araştırmalardan edindiğim bilgi üzerine söyliyim size ovülasyon testi bazen yanıltıcı olabiliyor bide testi kullanmadan önce 2 saat sıvı alınmıyor sıkışık idrarla yapılıyor daha sonra tekrar dene istersen
Çift yumurta ikizleri nasıl oluyor? 1 ayda 2 defa yumurtlama imkansız değil. Sadece ihtimal düşüktür.

Çift yumurta ikizleri nasıl oluyor? 1 ayda 2 defa yumurtlama imkansız değil. Sadece ihtimal düşüktür.
aynen bende araştırdıkça öğreniyorum bu ay 2 defa ovülasyon pik oldu benim bu da 2 defa yumurtlama döneminde olduğumu öğretti bana daha önce hiç araştırmamıştım evlenince bebek isteyince öğreniyorsun herşeyi benimde pek bilgim yoktu 3 aylık evliyim araştırıyorum sizler gibi bilgi sahibi olanlardan da öğreniyoruz teşekkür ediyorum :KK36:

aynen bende araştırdıkça öğreniyorum bu ay 2 defa ovülasyon pik oldu benim bu da 2 defa yumurtlama döneminde olduğumu öğretti bana daha önce hiç araştırmamıştım evlenince bebek isteyince öğreniyorsun herşeyi benimde pek bilgim yoktu 3 aylık evliyim araştırıyorum sizler gibi bilgi sahibi olanlardan da öğreniyoruz teşekkür ediyorum :KK36:
Estağfirullah rica ederim.

Canım daha gelmedi arada gelen bir sancı var sadece. Kendimde belirti arıyorum oda henüz yok 😂 beklemedeyim yani. Senin hala aynı şekilde mi?
hayırlısı olur inşallah 🙏 bugünde gelmezse kesin hamilesin 🥰
benim bu ay değişik bi şekilde kanamam var
çok az normalden baya koyu renkte ama üstünü görme kanamasıda değil neden böyle oldu anlamadım :KK43:

maşşallah :nazar:ne güzel değerlendirdiysen inşallah güzel haberlerini bekliyoruz 🥰
ben elendim bu ay artık önümüzdeki ay sil başa dönücem ama süreçlerini bizimle paylaşırsan sevinirim 🥰
Bat 2 ocak. Paylaşırım tabi ikisini de değerlendirdim ama bakalım. Regli olursam da gebeş olursam daa buraya gelicemmm hemen ♥️

hayırlısı olur inşallah 🙏 bugünde gelmezse kesin hamilesin 🥰
benim bu ay değişik bi şekilde kanamam var
çok az normalden baya koyu renkte ama üstünü görme kanamasıda değil neden böyle oldu anlamadım :KK43:
Üstünden 8 10 gün geçmesi gerekiyormus canım belli olması için test yapsam da negatif gorucem eminim🥲 belki stresten bile gecikmiş olabilir. bekleyelim bakalım inşallah hayırlısı olur canım 🙏🥰

X