Gebeliğe Hazırlık Adeti gecikenlerde bugün

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Ankalinka

Papatya gibi olalım🌸
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2021
1.140
706
30
Artık çok fazla strese girdim ya bugün adetim gecikeli tam 16 gün oldu. Döngümün de 48.günü😒 Çatlamadan sonra tam 5 gün geçti ama günler geçmiyor acaba tuttu mu tutmadı mı diye düşünmekten alamıyorum kendimi. Duphaston kullanıyorum bir yandan ağrı ve uyku yapıyor psikolojiköen bitik durumdayım😒😒

Yumurtlamadan sonra en erken 10. Gün test yapmalısın çıkmaz bende aynı durumdayım bu sabah 9.gunum dü ilk defa silik çıktı

Yumurtlamadan sonra en erken 10. Gün test yapmalısın çıkmaz bende aynı durumdayım bu sabah 9.gunum dü ilk defa silik çıktı
İnşallah bende de çıkar dua edin bana 6. güne girdik bakalım inşallah tutar eşimin doğum gününe çok az kaldı inşallah ona sürpriz yapabilirim ☺️

Aynı durum.bir oğlum var onun 15 Mart eşimin 31 Mart rabbim.insallah hediyelerini sağlıkla kavuşturur sizin icind e aynı şekilde

Benim de 5. Gün. Adetim düzenlidir dün kan verdim 1.20 çıktı ama hala kasiklarimda ağrı var. Esimin de dogum gunu 16 si supriz yapmak istiyorum olursa ama bakalim

Benim de 5. Gün. Adetim düzenlidir dün kan verdim 1.20 çıktı ama hala kasiklarimda ağrı var. Esimin de dogum gunu 16 si supriz yapmak istiyorum olursa ama bakalim
Canım inşallah vardır bebişin adet olmazsan tekrarla testi bir arkadaşın da 1.20 çıktı iki gün sonra 39 çıktı

X