Adetime 1 gün kala

Ay hadi bakalım. Ama sizin oranın bu kan tahlil işleri çok yavaş ilerlemiş. Ben İstanbul/Avcılar'da verdim kanı. Haftaya cuma günü için kadın doğuma gidicem keseye bakmak için. O zamana kese görünür diye düşünüyorum. :)
Canım gittin mi doktora bebiş nasıl 🥰🙏

Canım gittin mi doktora bebiş nasıl 🥰🙏
Daha gitmedim 😅 şimdi gitsem sadece keseyi gösterirler kalp atışı duyulmaz diye gitmedim. Bir de gwçen hafta cumadan beri hastayım grip gibi bir şey oldum çok ağır geçirdim bir yandan okula gidiyorum öğretmenlik yapıyorum derken haftayı tamamladım. Ama 2 3 tane kaset test yaptım 2 3 gün arayla çizgi tamamen kıpkırmızı oldu artık kontrol çizgisinden daha kırmızı 😅😅 her şey yolundadır diye umut ederek yaşıyorum...

Sen neler yaptın, ne gelişmeler var:)

Daha gitmedim 😅 şimdi gitsem sadece keseyi gösterirler kalp atışı duyulmaz diye gitmedim. Bir de gwçen hafta cumadan beri hastayım grip gibi bir şey oldum çok ağır geçirdim bir yandan okula gidiyorum öğretmenlik yapıyorum derken haftayı tamamladım. Ama 2 3 tane kaset test yaptım 2 3 gün arayla çizgi tamamen kıpkırmızı oldu artık kontrol çizgisinden daha kırmızı 😅😅 her şey yolundadır diye umut ederek yaşıyorum...

Sen neler yaptın, ne gelişmeler var:)
Benimde dediğin gibi dün bir test yaptım kopkoyu randevum yarın sabah benim yarın gidecem bende hayırlı haberlerle ins 🥰🙏

Benimde dediğin gibi dün bir test yaptım kopkoyu randevum yarın sabah benim yarın gidecem bende hayırlı haberlerle ins 🥰🙏
O zaman yarın hayırlı haber bekliyorum
Canım gittin mi hastaneye doktor neler dedi merakla bekliyorum

O zaman yarın hayırlı haber bekliyorum

Canım gittin mi hastaneye doktor neler dedi merakla bekliyorum
Gitt.canm sabah değer 335 olmuş bir haftada yani dış gebelik olabilir dedi muayene etti ama kendide anlamadi bişi değer az artmış yani hiç bilmiyorum pazrtsi bidaha gel dedi tüp bebek doktoru bakcak pazartside bişi anlamadi benimki yani anlasilmazmi böle bir durum ?

Gitt.canm sabah değer 335 olmuş bir haftada yani dış gebelik olabilir dedi muayene etti ama kendide anlamadi bişi değer az artmış yani hiç bilmiyorum pazrtsi bidaha gel dedi tüp bebek doktoru bakcak pazartside bişi anlamadi benimki yani anlasilmazmi böle bir durum ?
Çok garip rahimde görünmüyor mu kese değer çok az diye mi göremedi acaba. İnşallah hayırlısı olur. Güzel haberlerle buluşalım inşallah ♥️

Ben bu gün gittim hastaneye doktor baktı daha çok küçük dedi kese için. Boş gebelik mi dedim bunu söylemek için erken dedi. Kan ve idrar tahlili istedi. Bir sorun var mı dedim yok dedi. Haftaya pazartesi tahlil sonucu için tekrar gel. Diğer pazartesi de tekrae muayene edelim dedi tm dedm. Bende de durumlar böyle.

Ben bu gün gittim hastaneye doktor baktı daha çok küçük dedi kese için. Boş gebelik mi dedim bunu söylemek için erken dedi. Kan ve idrar tahlili istedi. Bir sorun var mı dedim yok dedi. Haftaya pazartesi tahlil sonucu için tekrar gel. Diğer pazartesi de tekrae muayene edelim dedi tm dedm. Bende de durumlar böyle.
Değerin kaç canım bende bugün gittim 513 olmus değer Çarşamba bidaha çağırdı 800 900 olursa değer cumartesi keseyi görebilir ama değer 800 900 olmazsa dış gebelik olablr kürtaj falan dedi baya moralim bozuldu. Senin ilk boş gebelikmiydi canım 😏

Çok garip rahimde görünmüyor mu kese değer çok az diye mi göremedi acaba. İnşallah hayırlısı olur. Güzel haberlerle buluşalım inşallah ♥️
Değer 1500 olmadan gozukmezmis canım senin değerin kacki goremedi benim değer yavaş atıyormuş o yüzden bir acaba mi dediler ama 334ken 518 yani yüzde 60 falan artmış oldu zaten heryerdede yüzde 66 artar diyor vala sıkıntılı şeyler beklemekten başka çarem kalmadi

Değer 1500 olmadan gozukmezmis canım senin değerin kacki goremedi benim değer yavaş atıyormuş o yüzden bir acaba mi dediler ama 334ken 518 yani yüzde 60 falan artmış oldu zaten heryerdede yüzde 66 artar diyor vala sıkıntılı şeyler beklemekten başka çarem kalmadi
Yanlış ifade etmişim keseyi görüntüledi fotoğrafını bile çekip verdi. Fakat ben kesenin içinde bebek var mı dedim şu an kese çok küçük daha belli olmaz o dedi. Haftaya tekrar gidicem.

Kizlar merhaba 13 Şubat'ta yumurtlama gördüm ve adetime bir gün var üç gündür göğüs ucumda aşırı hassasiyet ve ağrı sızı var bel ağrılarım var normalde hiç göğüs ucum agrimazdi gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı bugün acaba olabilirmi 🤔
Hamilesin net benimde öyle olmuştu sonra tekrar yaptım tam kırmızı çıktı

Betaya baktırmadım tekrar. Doktor bu gün bir sürü tah idrar tahlili istedi bazıları açıklanmıs enabızda gördüm ama beta yok içlerinde. Kesenin fotosunu ekliyorum
Değerin kaç peki canım

Eklentiler

• Screenshot_2024-03-11-19-45-04-630_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-03-11-19-45-04-630_com.miui.gallery.jpg
    55,2 KB · Görüntüleme: 15
X