Adetimin gecikmesini biontech e bağladım meğer hamileymisim😔

Ben anlamiyorum, cocuk dogurmak anneyi manen ve vucut olarak yipratan bir sey, oyle vucut yenileniyor falan hikaye. Butun vitamin depolari va bosaliyor. Ustelik kadinin hali hazirda 2 cocugu var, bakmaya zorlanacaksa aldirsin tabi ki Neyse, herkes dogru bildigi sekilde davransin, biz sadece fikir veriyoruz

Bu arada ben de seni ve tum minikleri opuyorum

Ben size cevap vermemiştim ki Kaldı ki sizi çok nazik buldum.sizin konunuz olduğu halde başkaları kadar abuk yorumlar yapmadınız.

Bide eşiniz sizi en iyi tanıyan o bile ‘aldıralım’ o zaman demiş. Yani benim eşim benim bu kadar karşı olduğumu bildiği bir konuda böyle bir yorumda asla bulunmaz.
Demek ki sizin üstünde yarattığınız ‘üzgün’ olduğunuz hissi doğru geçmiş bana ve bende o sebeple ‘madem bu kadar istemiyorsunuz’ dedim.
Onun dışında elbette sizin vereceğiniz bir karar.
Sapla samanı ayırmak gerek . Yoksa Banane

Spiral + prezervatif kullanın doğumdan sonra, doğum kontrol hapının yan etkileri oluyor

çok ayıptır sorması nasıl zamanında :)
ereksiyon olduğu gibi takmak gerekiyor
tam boşalmaya yakın değil..
tam doğruluğuna emin değilim ama zevk suyunda bile ufak ihtimal de olsa hamile kalma ihtimali var deniyor

hayırlısı olsun Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin

Kesinlikle doğru sonradan prezervatif takmak veya geri cekilme yontemi asla korumaz. Ben 10 senedir hapla korunuyorum tam saatlerinde gununde duzenli alindigi taktirde yüksek koruyuculugu var. Ama ben baglattigi halde hamile kalani okuyunca bi dondum yani.

valla bende
bağlatmanın ne manası var ki o zaman

Ben bunlari biliyorumda ozellikle hormon dedigin icin, hormonsa bu da hormon demek istemistim

Evet bende duydum ama o adam
Gibi baglayamadiklari icin kesinlikle!!!!

Bu tup baglatip hamile kalanlari bence doktorunuza danisin kizlar,

benim doktorum yeni yontemle boyle bir ihtimalin asla bulunmadigini soyledi,

ben de acikcasi tupleri baglatti ama hamile kaldi haberlerine supheyle yaklasiyorum. Bir cok kisi sirf korunmayi beceremedik dememek icin boyle fantastik seyler anlatiyor bence.

Zamanı derken ilişkiye başlamadan önce

Sanirim en iyisi seks yapmamak, öyle tuhaf yorumlar var ki
Eger aldirmayi dusunmuyorsaniz, ki oyle gorunuyor, kendinizi bir sekilde teselli etmelisiniz.
Ben kolay olacagini dusunmuyorum, bu devirde 3 cocuk cidden zor. Ama artik yapacak bir sey kalmadiysa iyi taraflarina odaklanmak lazim, umarim iyi kardes olurlar birbirlerine, simdiden hayirli olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…