Adetin 3. gününde yapılan hormon testi ile 4. gün yapılan hormon testi arasında çok bişey fark eder mi değer olarak.

Merhaba bende salı günü gitcem bu ay catlatma iğnesi kullandım tutmadı aslında yarın 3. gün ama bazı sebeplerden salı gidebiliyorum 4. Gün olsa sıkıntı olur mu sizce
Ya bence olmaz gibi ya. Adetin 3. günü haftasonuna gelen 1 ay mı bekleyecek. Saraçoğlunun bir açıklamasında biri 2. günü yaptırmış fsh ı 6,13 tü üçüncü güne yuvarlarsak 6,23 olur dedi demekki 4. gün olsa çok çok 6,33 , 6,43 olsun çok bişey fark etmiyor ki. Herhalde 3. günü ölçülen 6.30 değerini 4. günü 10 göstermez. Ben küçükken hatırlıyorum annem için kadın hastalıklarına giderdik hep anneme derdi ilacı kullan adetin 5. günü gel diye

İyi de kuzum bu şartlarda fsh zaten çok önemli değil ki sen ona niye takıldın? O iner çıkar her ay değişir durumun vahimliği zaten amh ile ortada, bi kaç aya menapoz bence

4ncu günü de yaptırdım hiç böyle bir değer çıkmadı.
İyi de kuzum bu şartlarda fsh zaten çok önemli değil ki sen ona niye takıldın? O iner çıkar her ay değişir durumun vahimliği zaten amh ile ortada, bi kaç aya menapoz bence
Amh kaç ki
Fsh oynamaz bukadar gün farkıyla.

Kuzu amh 0.08 dedi bu amha göre normal bence oynasa oynasa 3-4 oynasın yani dimi
Amh dusuk olunca fsh ta yükselir genelde tabi..
Ama eş adayı olmadığı için şuan bı tedavi belirlemek zor. Yumurta dondurtur anca..
Böyle şeyler de birşey demek zor evli olmadığı için.

Amh dusuk olunca fsh ta yükselir genelde tabi..
Ama eş adayı olmadığı için şuan bı tedavi belirlemek zor. Yumurta dondurtur anca..
Böyle şeyler de birşey demek zor evli olmadığı için.
Tüp bebek tedavisi için yaptırmış zaten testleri öyle yazmış bi tanıdığı için açmış postu sanırım. Hemen başlaması lazım bu değerle

Reactions: H M
Büyük ihtimal 4. Gün hani yanlışlık vardır diye bi daha yaptırmak isticek ondan soruyodur diye düşündüm valla ne bileyim
Ya bana da çok aşırı oynamaz gibi geldi..
Hayıt denemekte fayda var.. tedavi öncesi başlasın hemen bence..

Haklısın canım ya bizdeki de teselli inşallah tedaviden sonra yumurta görünürde bari tüp bebek yapar

Ya bana da çok aşırı oynamaz gibi geldi..
Hayıt denemekte fayda var.. tedavi öncesi başlasın hemen bence..
Geçen okudum bu tarz durumlarda hayıt fshı daha da yükseltiyomuş bence madem tüp bebek başlancak ilaçlarla zaten çıkar yumurta hiç olmamasından iyi. Benim geçen sene iki çıkmıştı pco var diye doktor daha yüksek bekliyodum demişti de erken gircem bende sanırım ilk okul 5te gelmişti zaten

Benimde orta 1 deydi
Amh hiç baktirmadik valla.. fsh normal seyrediyor şuan bakalım..
Genetik le alakalı biraz.

Benimde orta 1 deydi
Amh hiç baktirmadik valla.. fsh normal seyrediyor şuan bakalım..
Genetik le alakalı biraz.
Fsh benim de 5.60 civarıydı en son yaştan o da sanırım. Babanem halam filan hep 40 olmadan girdiler menapoza erken de iyi değil diyolar. Aman çok zor kadın olmak

Fsh benim de 5.60 civarıydı en son yaştan o da sanırım. Babanem halam filan hep 40 olmadan girdiler menapoza erken de iyi değil diyolar. Aman çok zor kadın olmak
Benim annem 55 te girdi ama inşallah erken olmaz öyle bı durum ben 4 ay önce yaptirmistm en son.. sorma bide tedavi görüyorsan bebek için heleki.. zamanla yarışıyorsun sanki.

Benim annem 55 te girdi ama inşallah erken olmaz öyle bı durum ben 4 ay önce yaptirmistm en son.. sorma bide tedavi görüyorsan bebek için heleki.. zamanla yarışıyorsun sanki.
Benim annem de kanama durmayınca 50 yaşında aldılar rahmini. Onların taraf geç oluyo ananem filan da hep 55. Ama annem mesela 17 yaşında adet olmuş diyo kısır mı olcan derlerdi çok geç olmuş.

Benim ortaokul üç te oldu ilk adetim ama amh:0,38 doktor en faZla 5 yılın var dedi ve yaşım 25 annem teyzemler Babannem halalarım 50 yi devirdiler

Bir de amh için belirli bir günde olması önemli değil dimi adetin illa 3. günü mü yapılmalı yoksa adet dışı herhangi bir gün de olur mu

Benim ortaokul üç te oldu ilk adetim ama amh:0,38 doktor en faZla 5 yılın var dedi ve yaşım 25 annem teyzemler Babannem halalarım 50 yi devirdiler
Yaşın genç, yumurtalar genç bunlar avantaj bence sende canım yine çok takılma derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…