adetin ilk günü hangi gün

babyhome

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2009
59
2
arkadaşlar bi sorum olacak tedavi için hap kullanmaya başlıcam doktoum adetin 5. günü hapa başla dedi benim 8 eylülde saat 21:00 civarı lekelenme tarzında kanamam geldi sabahına arttı acaba biinci günü 8 eylül mü,9 eylül mü cevaplarsanız sevinirim

canım sabah artmaya başladıysa doktorlar genelde artmaya başlayınca o günü ilk gün sayıyorlar..yinede doktoruna sorabilirsin canım..canım bu ilk denemenmi ..inşallah hakkında hayırlısı olur...

benim tahminimde 9eylul.
bende bi ara kullanmistim.
yinede doktoruna sor cnm

arkadaşlar bi sorum olacak tedavi için hap kullanmaya başlıcam doktoum adetin 5. günü hapa başla dedi benim 8 eylülde saat 21:00 civarı lekelenme tarzında kanamam geldi sabahına arttı acaba biinci günü 8 eylül mü,9 eylül mü cevaplarsanız sevinirim

canim ben turkiyede asilama yaparken (seninki de asilama galiba) doktor senin durumundaki gibi olunca 8 eylulu sayiyordu, yani lekelenme kanamanin basladigi gunu.ama amerikada tup bebek yaptirdim ve adetimi ertesi gun saydilar cunku tam gunu ilk gun olarak sayiyorlarmis...yine de doktoruna sor sen...

Bende bu konuyu hep merak etmişimdir.ben herzaman yoğunluğun geldiği günü ilk gün olarak sayardım yani lekelenme hafif kanamaya başladığı günü saymazdım..ama bi yerlerde okumuştum ilk damlalar ne zaman geliyosa o gün ilk günüdür diye..bende artık öle kabul ediyorum..

kızlar ben bunu birebir doktoruma sordum çünkü benimde aynen böyle olmuştu ilk gün leke oldu 2 gün adet oldum doktora sorduğumda lekenin olduğu ilk günü adetin 1.günü sayıyoruz dedi bende iğnelerime ona göre başladım a.s

bende tedavi oldum tüp bebkle bende lekelenme olduğu günüilk gün sayarak yapmıştım iğnelerimi canım lekelenme olsada adetin başlamış sayılıyo canım

X