ağda makinesi , evde ağda kuaföre gidemem

1aysun1

Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2013
21
0
Merhaba kızlar bacak ağdası koltuk altı ağdası için kuaföre gidiyorum ama genital bölge için gidemem yani dinimizce uygun deil

ancak kuaförde koltukaltım için pudralı pembe ağda kullanıyordu bikini bölgesi içinde bunu kullanıyoruz dedi acaba şöyle bir makine alsam pudralı pembe ağdayla yapsam olurmu evde?

http://urun.turkbusinesscenter.com/images/200910/19918_pr1255714588.jpg

ayrıca şöyle bir sorunum var sizdede varmı bacak ve koltuk altını aldırdım 15 günlük tatile gittim ve tatil bitmeden 1 hafta geçti hemen çıkmaya başladılar küçük küçük. tatilde olduğumdan veet hazır ağda bantları kullanıyım dedim onlarda kısaları almıyorlar filan çok çirkin bir görüntü..

yani demek istediğim hiç bi zaman 0 tüylü olamıyorum resmen hemen kısa tüyler çıkıyor bacak ağdası yaptırıyorum 1 haftaya küçükler büyüyo sonra bi daha yaptırıyor diğer haftada o ilk aldırdıklarım büyüyo bilmem anlatabildimmi çok sinir bozucu bişi yardım edin lüfen

Son düzenleme:
Bence bu makina daha ziyade profesyonel kullanım için. Ev kullanımında ne kadar ağdaya ihtiyacın olcak ki.
erittin bunda diyelim yapış yapış kalacak içinde filan.
illa makina alayım dersen kartuş ısıtan makinalarından al, pudralı hassas cilt için olan kartuşlardan kullanabilirsin. Ağda bantlarını da kısa dar şeritler halinde kesersen işlem tamamdır:KK55:
Tabi bana sorarsan ne uğraşcan makinaydı bilmem ne al hazır sir bantlardan şipşak hallolsun:KK33: Ben veetten pek memnun kalmamakla birlikte bim'de satılan tek bir marka var adını bilemiyorum şimdi ama o hazır bantlar iyi bence:KK3:

Sıfır tüy olayı içinse sana ne kadar hitap eder bilemem ama lazer oldukça iyi, tüyler bitmese de çok çok azalıyor ve pek öyle kıl tüy derdi kalmıyor, hem öyle eskisi gibi pahalı da değil. Alexandreitten ben memnun kalmıştım düzensiz birkaç seans almama rağmen çok işime yaradı.

Son düzenleme:
bende bugün epillanın ağda makinesi setini aldım takım olarak yağ , tüy azaltıcı krem , ağda kartuşları falan iki ayrı ağda yeri var bir yeri özel bölge için diğeri koltuk altı bacak falan için . denemek amaçlı bıyık bölgesinde kullandım bir dakika süreden hallettim ayrıca yapış yapış olmadı çünkü ağda temizleme jeli var hiç yapış yapış olmadı bir yerim canım valla almanı tavsiye ederim :KK9::KK9::KK9:

Bence bu makina daha ziyade profesyonel kullanım için. Ev kullanımında ne kadar ağdaya ihtiyacın olcak ki.
erittin bunda diyelim yapış yapış kalacak içinde filan.
illa makina alayım dersen kartuş ısıtan makinalarından al, pudralı hassas cilt için olan kartuşlardan kullanabilirsin. Ağda bantlarını da kısa dar şeritler halinde kesersen işlem tamamdır:KK55:
Tabi bana sorarsan ne uğraşcan makinaydı bilmem ne al hazır sir bantlardan şipşak hallolsun:KK33: Ben veetten pek memnun kalmamakla birlikte bim'de satılan tek bir marka var adını bilemiyorum şimdi ama o hazır bantlar iyi bence:KK3:

Sıfır tüy olayı içinse sana ne kadar hitap eder bilemem ama lazer oldukça iyi, tüyler bitmese de çok çok azalıyor ve pek öyle kıl tüy derdi kalmıyor, hem öyle eskisi gibi pahalı da değil. Alexandreitten ben memnun kalmıştım düzensiz birkaç seans almama rağmen çok işime yaradı.

lazer 18 imi geçince yaptırcam zaten ama şuanlık bir çözüm arıyodum yazdıklarınız için teşekkürler yinede , hazır bantları sevmiyorum asıl o yapış yapış yapıyo bence :/

bende bugün epillanın ağda makinesi setini aldım takım olarak yağ , tüy azaltıcı krem , ağda kartuşları falan iki ayrı ağda yeri var bir yeri özel bölge için diğeri koltuk altı bacak falan için . denemek amaçlı bıyık bölgesinde kullandım bir dakika süreden hallettim ayrıca yapış yapış olmadı çünkü ağda temizleme jeli var hiç yapış yapış olmadı bir yerim canım valla almanı tavsiye ederim :KK9::KK9::KK9:

aldığın makinenin fotosunu atarmısın yada internetten bulup koyarmısın acaba?:) özel bölge için olan ağda pudralı ağdamı acaba?

mrb arkadaşım, benimde var ağdam hem kartuşlu için yeri var hem normal hazneli bir arada, 40 tl gibi bişydi sanırım, önceki ağdam çok daha iyiydi sir ağdaydı kırıp içine atıyordum eriyince spatula ile sürüp elinle çekiyrsun hem azaltıyor hem acımıyordu her bölgeye kullan, sonra kuaförde pudralı sir gördüm o tenekesinde satılıyor eriyince sürüp bezle çekiyorsun, ne zaman yapsam deriyi koparttı, ince sürdüm yine olmadı, ilmini henüz alamadım galiba, o yüzden makine alçaksan sir agda tavsiye ederim, direkt çam reçinesiymiş ve tüyleri azaltma özelliği varmış avrupadan geliyormuş çok araştırıp öyle almıştım, bende genelde kendim yaparım, kuaförlerde mikrop kapma riski var , kimiis kullandığını geri içine atıyormuş iğrenç, hpv felan da kapılabilir allah korusun siğil felan bulaşıcı oluyormuş ondan dolayı çok nadir zamanım olmadığında gidiyorum kuaföre , genelde kendim yapıyorum, henüz almadıysan hem kartuşlu hem hazneli olanlardan almanı tavsiye ederim.

bir de tatlım hemen çıkmasının nedeni, ya tüylerin hepsinin bir uzamasını beklememenden oluyor , yada bazen alamıyoruz tüy kökünden değilde kırılıyor kırıldığı zaman 2 haftada fışkırıyor gibi görünüyor, yani cildin dibinden alıyor sadece kökünü almıyr o yüzden çabuk uzuyor, bende kökten iyi alındaıgında 2 aya kadar çıkmaz, ama kendim iyi alamadığımda 15 günden çıkıyor , bazende dediğim gibi aldın çıktı yine aldın diğer çıkmayanlar peşinden çıktığı için hepsi bir alınmıyor, ya bacakları felan orman olcak bekliyip alcan sabretmesi zor ama :KK9: yada kırılıyordur ondan çabuk çabuk çıkıyordr canm

aldığın makinenin fotosunu atarmısın yada internetten bulup koyarmısın acaba?:) özel bölge için olan ağda pudralı ağdamı acaba?
pudralı özel bölge için evet normalde tek makine oluyordu benimki yeni olandan ikili yanyana makinesi var özel bölge için ağda yuvarlak kutuda bacak koltuk altı için falan da ayrı kartuş şeklinde 9 yada 10 adet ağda var resm şimdi bakim nette yoksa çeker koyarım :KK3:

mrb arkadaşım, benimde var ağdam hem kartuşlu için yeri var hem normal hazneli bir arada, 40 tl gibi bişydi sanırım, önceki ağdam çok daha iyiydi sir ağdaydı kırıp içine atıyordum eriyince spatula ile sürüp elinle çekiyrsun hem azaltıyor hem acımıyordu her bölgeye kullan, sonra kuaförde pudralı sir gördüm o tenekesinde satılıyor eriyince sürüp bezle çekiyorsun, ne zaman yapsam deriyi koparttı, ince sürdüm yine olmadı, ilmini henüz alamadım galiba, o yüzden makine alçaksan sir agda tavsiye ederim, direkt çam reçinesiymiş ve tüyleri azaltma özelliği varmış avrupadan geliyormuş çok araştırıp öyle almıştım, bende genelde kendim yaparım, kuaförlerde mikrop kapma riski var , kimiis kullandığını geri içine atıyormuş iğrenç, hpv felan da kapılabilir allah korusun siğil felan bulaşıcı oluyormuş ondan dolayı çok nadir zamanım olmadığında gidiyorum kuaföre , genelde kendim yapıyorum, henüz almadıysan hem kartuşlu hem hazneli olanlardan almanı tavsiye ederim.

saolun açıklama için ben neden pudralı ile alıyosunuz diye sorduğumda kuafore bana pudralı ağdanın kalın tüyleri daha iyi alabildiğini söyledi ama şimdi sen tahriş etti diyince korktum o ağdadan:KK43: sir ağada pudralıdan daha fazla acıtmıyomu ama ya:/ ayrıca tüylerimin öyle çıkmaması için orman gibide yapmıştım ama yine çıktılar küçük küçük:/

X