Ağda önerisi lütfennnnnn

sadeturkkahvesi12

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2021
30
20
Herkese merhabaaa. Danışacak kimse olmadığı için çareyi buraya yazmakta buldum. Bikini ve bacak bölgesi için hangi tür adaları öneriyorsunuz ben bir kaç kez kuaförde ağda yaptırdım artık evde kendim yapmak istiyorum bikininin üst kısmını alıyorum fakat alt kısımlar tahmin edersiniz zor oluyor alamıyorum bişey olur diye Bi kaç kez denedim fakat olumsuz oldu bunun için herhangi bir yöntem var mı nasıl almalıyım alt kısımları yardım edin lütfen ☹️

Agdayi evde yapayım alisayim sonra azaltmak için daha iyi bir ağda dusunursen tavsiye verebilirim
Ben ağda yaparken bikini ve genital bölge için camsakizi yazan yeşil renkli agdayi alıyordum.
Bacakları sesu turuncu agdayla alırdım
İlk seferde alt kısımları almak zor oluyor evet ama açıkçası ben hep üst kısımdan rahatsız oluyordum çok acı verici.
Konserve kutuda 2 ağda markası var kesinlikle azaltıcı etkisini görmüştüm ben fiyatı pahalı ama sürekli ağda yapıp azalma da olmadan uğraşmak bana yorucu geliyor.
İyice alışın ağda yapma dediğim agdalardan alın en azından azalma olur.
Ben o agdadan bacağımda denemistim yıllar önce hala orada kıl tüy yok 🤭

Agdayi evde yapayım alisayim sonra azaltmak için daha iyi bir ağda dusunursen tavsiye verebilirim
Ben ağda yaparken bikini ve genital bölge için camsakizi yazan yeşil renkli agdayi alıyordum.
Bacakları sesu turuncu agdayla alırdım
İlk seferde alt kısımları almak zor oluyor evet ama açıkçası ben hep üst kısımdan rahatsız oluyordum çok acı verici.
Konserve kutuda 2 ağda markası var kesinlikle azaltıcı etkisini görmüştüm ben fiyatı pahalı ama sürekli ağda yapıp azalma da olmadan uğraşmak bana yorucu geliyor.
İyice alışın ağda yapma dediğim agdalardan alın en azından azalma olur.
Ben o agdadan bacağımda denemistim yıllar önce hala orada kıl tüy yok 🤭
Bacaklarım için rolon ağda almayı düşünüyorum bacaklarımı yapıyorum ama dediğim gibi bikininin alt kısımlarıyla başım dertte dün Bi kaç kez denedim alamadım tahriş oldu sanırım fena şekilde acıyor şimdi 😪 bir de çamsakızı ağda iyi oluyor mu yani ben daha yeniyim alıcam derken yapışıp kalırım diye korkuyorum 😂 Teşekkür ederim bu arada 🤗

Roln ağda çok fazla kıl dönmesi yapar.o yüzden ben bacaklarımda bile kullanmadım.
Cam sakisizi ağda normal ağda ama daha koyu kıvamlı.
Tahriş için bebek pudrası kullan.
Agdadan öncede pudra serp biraz hem nem olma,çok sıcak yapma agdayi.
Uzun uzun çekme kısa şekilde sur ve al.
Önce üst bölgeden başla kenarlardan devam et aşağı en son in.
Evet biraz zorlanirsin ama alışırsın.

Roln ağda çok fazla kıl dönmesi yapar.o yüzden ben bacaklarımda bile kullanmadım.
Cam sakisizi ağda normal ağda ama daha koyu kıvamlı.
Tahriş için bebek pudrası kullan.
Agdadan öncede pudra serp biraz hem nem olma,çok sıcak yapma agdayi.
Uzun uzun çekme kısa şekilde sur ve al.
Önce üst bölgeden başla kenarlardan devam et aşağı en son in.
Evet biraz zorlanirsin ama alışırsın.
Çok teşekkür ederim çamsakızı ağdayı deniycem 🌼

Roll on sakın deneme çok acır.. Çam sakızını mikro dalga da 30 sn erit, ağda çubuğu ile sür ağda bezi ile çek en acısız ağda bu bence..

X