Ağda sonrası yüzümde lekeler oluştu

Visneliborek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2019
4
2
25
Merhabalar, dün yüzüme ilk defa ağda yaptırdım iki yerinde deri soyuldu tüm yüzüme kuaför bepanthen sürdü. Yaklaşık 5-6 saat sonra yüzüm hafiften kaşınmaya ve kızarıklığım artmaya başladı şuan benek benek kırmızılıklar var yüzüme buz tuttum sabahta duş aldım ve terramycın sürdüm ama değişen bir şey yok. Fotoğraf ekliyorum bakabilirsiniz. 20190120_112048.jpg 20190120_112103.jpg 20190120_112127.jpg

Geçer gibi duruyor ama suratınız hassas belli ki. Tekrar yaptırmayın.

Cildinizde tahriş olmuş.Yüz derisi ince olduğu için özellikle ağda sonrası soyulup tahriş oluyor.Büyük ihtimal kahverengi kabuklanmalar olacak yarından sonra.Bepanthen,terramycin tarzı kremleri sürmeye devam edin.Kızarıklık yarına kalmaz ama soyulan yerler kabuk bağlar...

Cildinizde tahriş olmuş.Yüz derisi ince olduğu için özellikle ağda sonrası soyulup tahriş oluyor.Büyük ihtimal kahverengi kabuklanmalar olacak yarından sonra.Bepanthen,terramycin tarzı kremleri sürmeye devam edin.Kızarıklık yarına kalmaz ama soyulan yerler kabuk bağlar...
Teşekkürler yüzüm tamamen düzeldi

Geçer gibi duruyor ama suratınız hassas belli ki. Tekrar yaptırmayın.
Ben evde kendim yapiyorum ilk basta kizardi ama leje vs olmadi sadece silvece olusuyordu aam ben yogurt ile karbonati karistirip yuzume suruyorum her agda yaotigimda kizarikligi ve silviceyi engelliyor🥰

X